Zobacz wÄ…tek - Problem z aeroxem
 
NAS Analytics TAG

Problem z aeroxem

i inne małe pojemności
_________

Problem z aeroxem

Postprzez filip941 » 3/4/2009, 16:52

witam
mam problem z moim aeroxem 2 tygodnie temu zaczeło cos mi sie tłuc pod deklem z tyłu przy kopce wiec zgasiłem motor i dopchalem go do odmu zaprowadzilem go do mechanika i powiedział mi ze wolne koło tz sprzegiełko rozrusznika sie wyrobilo i zjechalo mi wał oraz przytarło połowe wariatora . Więc mam takie pytanie czy jest mozliwosc nie kupowania wału tylko np przyspawac to wolne koło na stałe a pózniej wymienił bym ten wał
ProszÄ™ o pomoc
filip941
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 6/10/2008, 16:46
Lokalizacja: Jedrzejów


Postprzez clico » 4/4/2009, 07:28

Wiesz co zaprowadz do innego mechanika dla pewnosci bo raczej znajac konstrukcje napedu bendix niema prawa wleciec do srodka.
A tarcze mozliwe ze troche pokiereszował jak ci bendix nieodbija.

Zrob tak kup nowy bendix i sam odkreć dekiel i bedziesz sam widzial na wlasne oczy bo juz o ruznych naciagaczach slyszalem i lepiej uwazac.

benbix jak odkrecisz dekiel bedzie u gory nad kolem wariatora bardzo latwo sie wymienia tylko ocen czy zeby na tarczy sa całe.
Wielu kozaków było i niektórym postawili tablice na cmentarzu. | Akcja społeczna bezpiecznej jazdy na motocyklu. | www.motozgon.pl
Avatar użytkownika
clico
Świeżak
 
Posty: 185
Dołączył(a): 11/12/2008, 20:51
Lokalizacja: warszawa




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê