Zobacz wątek - JAK SIE KOMUŚ WYDAJE, TO MA RACJE WYDAJE MU SIĘ :)
 
NAS Analytics TAG

JAK SIE KOMUŚ WYDAJE, TO MA RACJE WYDAJE MU SIĘ :)

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez VCO » 9/9/2007, 00:08

OO bo mało tutaj takich ??? Spytaj sie ile mieli lat jak zaczynali załoze sie ze znajda ise tacy co zaczynali jak mieli ponizej 8 lat

Ja zaczynałem jak miałem 10 i na początku sie bałem motorkówi i sie srałem jak policjant mi spuszczał powietrze z koła (pamiętne czasy :D) A kolega zaczynał jak miał 8 stary mu kupił zeby do szkoły jezdził pozatem co do tych 5000 nie chce wnikać w przebiegi bo 5 tys bez zakretów mniej ciebie nauczy jak 100 m z zakretami i uwierz ze bak rometa 7 litrowy potrafiłem wyjeździć przez jeden dzień co i tak o niczym nie swiadczy. Liczy sie opanowanie sprzetu czyli reakcje na drodze te wiadomosci jakie zdobyłem majac motrynke okazuja sie teraz bezcenne nie zadawał bym teraz głupich pytań jak działa silnik i tak dalej... zdeszta widze ze poraz kolejny ciebie nie przekonam a tak wogule mi na tym nie zalezy chciałem tylko wyrazic swoja opinnie Teraz takie dzieciaczki skuterami jezdza co nie dostaja nogami do ziemi i ile on moze mieć lat???

Co do awaryjnosci sprzętu to moja motorynka poza urwana linka i hu** swieca nie miał ŻADNYCH awarji. Dbał o nia dziadek i nigdy mi nie zgasła poza brakiem paliwa :P Pozatem nic dziwnego jak sprzedałem ja za 6 baniek bez papierów to musiała być czegoś warta... Potem w romecie codzinnie cos sie psuło pamietam ale co sklep 50 metrów szło sie kupywało linke czy chociarzby wymiana sprzegła w tym sprzecie to 20 minut roboty i dycha za czesc
Bóg stworzył człowieka po to żeby jeździł motorem :D
Avatar użytkownika
VCO
Świeżak
 
Posty: 247
Dołączył(a): 18/8/2007, 10:46
Lokalizacja: Z przed biurka


Postprzez mar111cin » 9/9/2007, 00:31

zgadzam się z Tobą że zawsze to wiadomo jak silnik pracuje i najlepiej nauczyć się rozbierajac takie coś. Tak samo jak ci co nie dostają nogami do ziemi na skuterkach. Ostatnio widziałem taką dziewczynke, aż mnie ciarki przeszły jak jechałem jakieś 300-400 metrów za nią i widziałem jak sie zachowuje.
Ale nie powiesz mi że schodziłeś na kolano tą motorynką na winklach czy że zrobiłeś z niej turystyka. Tak samo jak nie wyobrażam sobie żeby dziecko z 1 klasy podstawówki jeździlo do szkoły motorowerem, jakby tak było to rodziców tego dziecka trzeba by oddać na przymusowe leczenie.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez VCO » 9/9/2007, 10:00

Heh z tymi winklami to kolega dupą po kamieniach pokazywał jak ogurek sie w zakrety skałda hehe

kumpel ma spoko rodziców w porównaniu do mojej matki. To była 2 klasa potem jak miał 12 czy 13 to 125 kupili mu znacyz kupił z braciakiem na spułe bo braciak A1 zdał ale potem sprzedał jemu bo nie miał kasy na remont i wogule juz prawko na B za rok Potem sam kupił gs 500 od ciotki z niemiec na handel jak mielismy po 15 w tamtym roku czy 2 lata temu niepamietam no i na ten sezon FZS 600 smigał a teraz kupił i robi YZF R-6 bo po glebie jest składa w garażu moze za 3 tyg odpali bo czesci nie przychodza z naprawy
Bóg stworzył człowieka po to żeby jeździł motorem :D
Avatar użytkownika
VCO
Świeżak
 
Posty: 247
Dołączył(a): 18/8/2007, 10:46
Lokalizacja: Z przed biurka

Postprzez patrykmulek » 9/9/2007, 10:45

VCO napisał(a):Heh z tymi winklami to kolega dupą po kamieniach pokazywał jak ogurek sie w zakrety skałda hehe

kumpel ma spoko rodziców w porównaniu do mojej matki. To była 2 klasa potem jak miał 12 czy 13 to 125 kupili mu znacyz kupił z braciakiem na spułe bo braciak A1 zdał ale potem sprzedał jemu bo nie miał kasy na remont i wogule juz prawko na B za rok Potem sam kupił gs 500 od ciotki z niemiec na handel jak mielismy po 15 w tamtym roku czy 2 lata temu niepamietam no i na ten sezon FZS 600 smigał a teraz kupił i robi YZF R-6 bo po glebie jest składa w garażu moze za 3 tyg odpali bo czesci nie przychodza z naprawy



hahahhahahah vco ty to normalnie bajkopisarz jestes. heheh w wieku 13 mial 125 a w wieku 15 gs?i nie wiem czy dobrze policzylem ale teraz ma 17i juz ma r6?... chlopie ty za duzo filmow sie naogladales albo duzo pijesz.nie pieprz takich bzdur bo az sluchac sie nie da i jeszcze w poprzednim poscie pisales ze masz rometa i liczy sie opanowanie sprzeta. i mam takie wrazenie ze chodzilo ci opanowanie rometa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nsr125------>dr350
motocykl-5tys zl, kask300zl,rycie banki rodzicom-12/24h,paliwo-4,50litr, wrazenia z przebytej drogi=bezcenne
patrykmulek
Bywalec
 
Posty: 562
Dołączył(a): 28/5/2007, 16:32
Lokalizacja: Osieck

Postprzez sebring » 9/9/2007, 12:23

wybaczcie glupie pytanie w sumie nie na temat ale mieszkam w usa i zastanawaia mnie jak wyglada sytuacja z prawem jazdy w PL
posiadam prawojazdy polskie od 10 lat katB i jednoczesnie prawo jazdy usa uprawniajace do jazdy praktycznie wszytkim . jak ma sie sprawa jesli chcialbym wrocic do pl i jezdzic na np moim ducati. nieznam totalnie przepisow w pl i czy jak pojde na prawojazdy na motor to mam tez przez jakis czas udawac ze jezdze jakas NSR? tu dosiadalem praktycznie wszytskiego wlacznie z 243 konnym R1. czy wiek 33 lat ma w temacie pierwszego prawka na motor ma znaczenie?
sebring
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 20/5/2007, 16:41

Postprzez patrykmulek » 9/9/2007, 13:06

243konna r1?nie wiem o co ci chodzi. musisz pewnie zrobic kat a i tyle a na 125 a1.
nsr125------>dr350
motocykl-5tys zl, kask300zl,rycie banki rodzicom-12/24h,paliwo-4,50litr, wrazenia z przebytej drogi=bezcenne
patrykmulek
Bywalec
 
Posty: 562
Dołączył(a): 28/5/2007, 16:32
Lokalizacja: Osieck

Postprzez clivea » 9/9/2007, 13:19

Jestem dziewczyna i mam nie 3 ale 2 letnie doswiadczenie z motorami, zaczelo sie tak ze zakochalam se we wczesniej wspomnianej R1 potem oczywiscie na R1 z moimi gabarytami nie moglam sobie pozwolic wiec co wiec zostalo Ducati Monster 620 i powiem wam ze zgadzam sei absolutnie ze najpierw powinno sie jezdzic i zdobywac wiedze absolutnie nie na superbikach.......teraz jezdze na ninja czasami na torach i mam zamiar na wiosne sprawic sobie maly prezent i ja zakupic niemniej jednak stwierdza z wlasnego doswiadczenia ze szkola jazdy na motorze nie powinna zaczynac sie na SUPER BIKE.......
clivea
Świeżak
 
Posty: 81
Dołączył(a): 7/9/2007, 23:57
Lokalizacja: krakow/palermo

Postprzez Kedar-88 » 9/9/2007, 16:00

Wielu tak twierdzi...teraz..a sami nie słuchali nikogo i zaczynali przygodę od super bike...


Każdy musi się przekonać na własnej skórze...
Bandit 1200
Avatar użytkownika
Kedar-88
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 21/8/2007, 04:54
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez VCO » 9/9/2007, 19:42

Tak teraz mamy po 17 i za rok prawko Wierz lub nie takich ludzi nie brakuje w polsce u nas też wystarczy odwiedzić stronke SSS i zerknąć na wiek i motor zdjecia itd Widocznie w twoijej dziurze niczego takiego niema i kazdy jezdzi według prawa itd. nikt nikomu w łeb nieda na chodniku i wogule same aniołki łażą wszędze Ty to pewnie nawet romecikiem nie jezdziłeś jak nie miałęś karty motorowerowej nawet pewnie nie odpaliłeś bo musi być zgodnie z prawem heh karta jest dopiero jedziemy I temu coś ci nie pasi i wogule ciebie nie rozumiem! Chcesz to wapdnij Ale najpierw sie załorzymy o coś o coś wartościowego skoro taki jesteś pewny czemu by nie?

Po drugie czytanie ze zrozumieniem sie kłania odnośnie tego opanowania sprzeta buahhahahhahahaa :shock: Ale śmieszne ubawiłem sie po pachy :shock:

I nie bede kontynłował tego offtopa jct priv
Bóg stworzył człowieka po to żeby jeździł motorem :D
Avatar użytkownika
VCO
Świeżak
 
Posty: 247
Dołączył(a): 18/8/2007, 10:46
Lokalizacja: Z przed biurka

Postprzez SzpiceR » 9/9/2007, 20:24

ja to planuje (ale jak to wyjdzie to czas pokaze) jakas stara fzr'e... na allegro mozna dorwac za 6-7 kola i dobijac dowoli az przestaniejezdzic :lol:
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez patrykmulek » 9/9/2007, 20:43

vco tak sie sklada ze w mojej dziurze to aniolka nie znajdziesz ani jednego. a co do mnie to nie bede ci mowil jakie rzeczy robilem ktore nie byly zgodne z prawem. a jak juz jestes taki dociekliwy to moja 125 jest na 50 wiec to nie oto chodzi.ale moze nie gadajmy o tym ja wiem swoje a ty swoj.zycze wam powodzenia na r6.
nsr125------>dr350
motocykl-5tys zl, kask300zl,rycie banki rodzicom-12/24h,paliwo-4,50litr, wrazenia z przebytej drogi=bezcenne
patrykmulek
Bywalec
 
Posty: 562
Dołączył(a): 28/5/2007, 16:32
Lokalizacja: Osieck

Postprzez bolokolo » 9/9/2007, 20:49

vco to teraz prawko i hayka :lol:
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk

Postprzez Ziolo » 10/9/2007, 07:37

ja mam gixxera 1000 k6
wczeniej byl ducati 996 - i to na nim uczylem sie jezdzic.

nie jezdze 50km/h
nie szpanuje bo jestem na to za stary
wykozystuje gixxera w 11% ;)


P.S. dowod ze nie szpanuje - nieumiem palic gumy buehehehehe
Ziolo
Świeżak
 
Posty: 261
Dołączył(a): 22/12/2006, 19:01
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez hefron » 10/9/2007, 08:04

A mój gixer nie wytrzymuje mojego tempa :D Ciągle coś w nim wysiada. To się zagotuje, to z zakrętu wyleci, to olej wyje....e z silnika w bok. Dlaczego nie robią gixerów dwulitrowych? :twisted:
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez bandit'a » 10/9/2007, 11:09

A mi podobają się kierowcy np. na suzuki 1000 tl w krótkich spodenkach i podkoszulce. Na motor starczyło ale na skóre już nie?
Widać na kursach jazdy motocyklem za mało sie mówi o tym jak szybko zdziera się skóra przy kontakcie z asfaltem.
bandit'a
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6/9/2007, 18:09
Lokalizacja: zary

Postprzez spazz » 10/9/2007, 11:59

kierowca na tl to dosyc egzotyczny widok
a jeszcze w krotkich gatkach to jak bialy mamut.miales szczescie brachu
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez GregorMoto » 10/9/2007, 12:11

super bike 600/750/1000 na poczatek to total of głupota :D
tak apropo to sam myslałem nad 600 typowym sportem, ale naszczescie przemyslałem to i mimo mojego tam jakiegos doswiadczenia na innych motongach i jeździe jak wieszkosc tutaj od małego to nie wybrałem mojej wymarzonej CBR 600 F4i sport, i sadze ze bardzo dobrze zrobilem :) moto mi nie ucieknie natomisat zycie mogło mi nim uciec...
kupilem moto do którego mam respekcior i jest tak dobrze :)
Yamaha R1 RN19 :)
Avatar użytkownika
GregorMoto
Bywalec
 
Posty: 610
Dołączył(a): 22/4/2007, 21:37
Lokalizacja: Ziemia-Europa-Polska-Małopolska-Oświęcim

Postprzez VCO » 10/9/2007, 15:07

Jak usunąc posta cłakowicie ?
Ostatnio edytowano 13/9/2007, 20:17 przez VCO, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Bóg stworzył człowieka po to żeby jeździł motorem :D
Avatar użytkownika
VCO
Świeżak
 
Posty: 247
Dołączył(a): 18/8/2007, 10:46
Lokalizacja: Z przed biurka

Postprzez bolokolo » 10/9/2007, 16:27

a ja kupuje to co mi sie podoba, bo nie mysle o sprzedazy, tylko chce jak najdluzej nim latac :D kiedys marzylem o motorynce, zarobilem, kupilem, potem byly mzty itp, ale byly coll dla mnie wtedy heh, no a teraz bardzo podoba mi sie thunderace, ktorego mam zamiar lyknac i smigac pare sezonow 8)
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk

Postprzez spazz » 10/9/2007, 21:05

a ja bym najchetniej zmienial motongi co sezon... ale kasy nie ma...
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê