Zobacz wątek - Suzuki GN 125 - obsługa na egzaminie praktycznym
Advertisement
NAS Analytics TAG

Suzuki GN 125 - obsługa na egzaminie praktycznym

Przepisy, prawo
_________

Suzuki GN 125 - obsługa na egzaminie praktycznym

Postprzez must » 26/10/2014, 23:22

Witam, nie wiem czy w dobrym dziale pisze, bo nie wiedzialem, gdzie go umiescic, jezeli w zlym, to prosze o przeniesienie.

Piszę do Was, z prosba/pytaniem, poniewaz nie chce juz oblać na samym poczatku.

Otóz we wtorek zdaje egzamin praktyczny na Suzuki GN 125. Mam tu pytanie jezeli chodzi o płyny: hamulcowe i olej.

Jeżeli wylosuję załóżmy olej czy płyn hamulcowy, to wiem, ze musze ustawic w pozycji pionowej, ale co ja mam egzaminatorowi powiedziec? ze płyn znajduje sie pomiedzy minimum i maksimum i wszystko dobrze?

ProszÄ™ o pomoc, a moze ktos ma w wersji elektronicznej wszystko pokazane swiatla gdzie co sie znajduje, poniewaz motocykla jeszcze nie widzialem na oczy, a nie chce juz tam szukac na poczekaniu.

Byłby wdzieczny.

Pozdro.
must
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23/7/2014, 17:17


Re: Suzuki GN 125 - obsługa na egzaminie praktycznym

Postprzez Invi » 26/10/2014, 23:54

must napisał(a):Jeżeli wylosuję załóżmy olej czy płyn hamulcowy, to wiem, ze musze ustawic w pozycji pionowej, ale co ja mam egzaminatorowi powiedziec? ze płyn znajduje sie pomiedzy minimum i maksimum i wszystko dobrze?


No... chyba że nie będzie dobrze :D Olej jest tam w okienku, a nie na bagnecie?


must napisał(a):Proszę o pomoc, a moze ktos ma w wersji elektronicznej wszystko pokazane swiatla gdzie co sie znajduje, poniewaz motocykla jeszcze nie widzialem na oczy, a nie chce juz tam szukac na poczekaniu.


Tak jak w każdym moto, a wszystko świetnie oznaczone.



http://www.alibaba.com/product-detail/h ... image.html

:D
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez leff » 26/10/2014, 23:57

fajne jest pytanie o wlaczenie swiatel mijania ........
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Re: Suzuki GN 125 - obsługa na egzaminie praktycznym

Postprzez must » 27/10/2014, 07:32

Invi napisał(a):
must napisał(a):Jeżeli wylosuję załóżmy olej czy płyn hamulcowy, to wiem, ze musze ustawic w pozycji pionowej, ale co ja mam egzaminatorowi powiedziec? ze płyn znajduje sie pomiedzy minimum i maksimum i wszystko dobrze?


No... chyba że nie będzie dobrze :D Olej jest tam w okienku, a nie na bagnecie?


must napisał(a):Proszę o pomoc, a moze ktos ma w wersji elektronicznej wszystko pokazane swiatla gdzie co sie znajduje, poniewaz motocykla jeszcze nie widzialem na oczy, a nie chce juz tam szukac na poczekaniu.


Tak jak w każdym moto, a wszystko świetnie oznaczone.



http://www.alibaba.com/product-detail/h ... image.html

:D


Tak w okienku, pytałem się instruktora. Musi być dobrze ;) Czyli wystarczy, ze olej znajduje sie pomiedzy maksimum a minimum, czyli we właściwym miejscu?


Udało mi się znaleźć coś takiego jeszcze wczoraj: http://duozlotoryja.pl/wp-content/uploa ... bsluga.pdf

I tutaj jest pokazane, że w okienku :)



leff napisał(a):fajne jest pytanie o wlaczenie swiatel mijania ........


Nie rozumiem, o co chodzi?
must
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23/7/2014, 17:17

Postprzez SpeedyGonzales » 27/10/2014, 14:56

Co do oleju to koledzy się odnieśli, odnośnie płynu to pokaż wziernik z przodu oraz tylni zbiorniczek i opowiedz o ich stanie.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê