Zobacz wątek - Yamaha TZR 50 gaśnie podczas jazdy.
NAS Analytics TAG

Yamaha TZR 50 gaśnie podczas jazdy.

i inne małe pojemności
_________

Yamaha TZR 50 gaśnie podczas jazdy.

Postprzez k3l3men » 27/9/2014, 22:42

Witam,
mam mały problem z moją tzr'ką a mianowicie chodzi o to, że po pewnym czasie jazdy gaśnie, po odczekaniu 5/10 min ładnie pali po czym po przejechaniu 500/1000 m jest to samo. Myslę, że to wina zasyfionego gaźnika tak więc jutro biorę się za czyszczenie ale nie jestem na 100% pewien więc proszę was o pomoc. Z góry dz za info.

Pozdrawiam Adrian
Avatar użytkownika
k3l3men
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17/8/2014, 19:37
Lokalizacja: Giżyno / Kalisz Pomorski


Postprzez henio12323 » 28/9/2014, 08:11

generalnie przyczyn moze byc kilka
wymieniam je wg mnie w kolejnosci najczęsciej występujących usterek
1) zapowietrzanie baku, czsami korek moze sie np syfem kurzem czy czyms zapchać i nie puszczać powietrza do baku. robi sie podcisnienie i paliwo nie jest podawane
2) zapchany gaźnik, i tutaj dorzucam wszystkie opcje czyli zapchany kranik, zapchany filterek, i sam gaźnik.
3) padnięta swieca - miałem takie przypadki że czasami moto chodził a czasami zaczał przerywać i gasnać ;D trudne do obczajenia dlatego warto miec jedna zapasową pewną swiece na próbe.
4) problemy z elektryką, moze sie grzać np cewka i wtedy nie puszczac iskry i znowu po ostygnięciu puszcza jak trzeba. ale w nowoczesnych sprzetach problem zazwyczaj mało popularny
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê