Zobacz wÄ…tek - probem z juakiem 901
NAS Analytics TAG

probem z juakiem 901

i inne małe pojemności
_________

probem z juakiem 901

Postprzez motocykle 123 » 27/8/2014, 20:48

witam mam problem z junakiem 901 a więc gdy jadę i zaczyna się wkręcać na większe obroty strzela z wydechu i się dławi to brzmi jak odcina i tak jest na każdym biegu małe obroty git jedzie dochodzi do 7 tyś obrotów i odcina ja wiem że w samochodach i w motocyklach jest coś takiego jak odcina ale junak tego nie ma jego się kręci do końca do czerwonego pola i on dalej jedzie a przez to mam słabe przyśpieszenie z kolejnym biegiem i słaby v max bo od 50 do 60 zależy po czy jadę myślałem że jest to wina modułu i założyłem drugi i jest to samo i nie wiem co zrobić bo tak się nie da jeździć proszę o jakąś radę co może być przyczyną? z góry dzięki
motocykle 123
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27/8/2014, 20:37


Postprzez Lewy102 » 13/9/2014, 11:12

Miałem coś podobnego, może być to wina źle wyregulowanego gaźnika, sprawdź jakiego koloru masz świecę, odkręć ją, przeczyść, wkręć spowrotem, odpal motor na 5 minut a potem odkręć świecę i zobacz jakiego jest koloru, jeśli czarna to obowiązkowo musisz wyregulować gaźnik, dodam że gaźniki w junakach 901 bardzo ciężko się reguluje więc polecam udać się do mechanika.
Lewy102
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12/9/2014, 22:07
Lokalizacja: x




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê