Zobacz wÄ…tek - Waga,Motor,PoczÄ…tek
NAS Analytics TAG

Waga,Motor,PoczÄ…tek

i inne małe pojemności
_________

Waga,Motor,PoczÄ…tek

Postprzez KubaPoczÄ…tek » 19/4/2014, 15:51

Cześć jest to mój pierwszy post na forum (jestem nowy). Postanowiłem się interesować motocyklami lecz mam dylemat jestem dość gruby jak na mój wiek.Moja waga wynosi 97kg wzrost to 169.Miałbym do Was wielką prośbę czy ktoś mógłby polecić mi motocykl który warto kupić dla całkiem zielonego i początkującego?. Chodzi mi tu o motocykl który bez względu na moją wagę byłby 100 % sprawny i nie waga by mu nie przeszkadzała jeżeli ktoś podałby już motocykl to jeżeli nie było by to dla Niego problemem to prosiłbym o maksymalną wagę tego motoru.Dziękuje bardzo za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam wszystkich i życzę szerokiej drogi :)!.
P.s Jeżeli temat jest napisany nie tu gdzie powinien Proszę o przeniesienie go w odpowiednie miejsce (jestem nowy na forum).
Cześć jestem Kuba mam 14 lat chodzę do 1 gimnazjum (jestem gruby :/).Dopiero zaczynam przygodę z motocyklami :)
KubaPoczÄ…tek
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19/4/2014, 15:41
Lokalizacja: TamGzieLudzieSaMili


Postprzez MarSen » 19/4/2014, 21:05

Z opisu wnioskuję, że motorowery jedynie wchodzą w grę. Na pewno poleciłbym Ci dwusuwa. Trochę więcej pali, ale będzie lepiej się zbierał i szybciej jechał (co przy Twojej wadzę ma duże znaczenie). Teraz dalej: Sądzę, że pisząc "motocykl" masz na myśli coś biegowego. Tylko teraz jakie motocykle Cię interesują, jakie Ci się podobają? Na pewno szukaj czegoś z silnikiem AM6. Jest np. naked Rieju 50 NKD, chopper Aprilia Red Rose 50, sportowy Yamaha TZR 50, supermoto jest mnóstwo np. Yamaha DT 50 na kołach supermoto, Derbi Senda (silniki D50B0 albo EBS, zależy od rocznika. Prawie to samo co AM6), Aprilia MX i wiele innych. A tak na marginesie: prawo jazdy masz?
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê