REJESTRACJA | LOGOWANIE

Suzuki Bandit 650 N - dane techniczne

| Odpowiedź » | Nowy temat »
Autor Wiadomość

luqa90

Świeżak

Witam, chciałbym zapytać Was (ujeżdżających ten motocykl) o osiągi. Przeczytałem kilka testów, ale nie znalazłem odpowiedzi na jedno interesujące mnie pytanie. Jaką dynamikę prezentuje Bandit 650 na obrotach do 5000. Chciałbym, aby ktoś odniósł się i porównał to z Yamahą Bulldog.

|

RUTRA.RD

VIP Ścigacz.pl

dwa zupełnie inne motocykle, zupełnie inne silniki i pojemności, nie ma co porównywać. dla buldoga 5000 to już prawie koniec skali Smile dla bandita dopiero drzwi do mocy się otwierają. banditem 650 nie latałem ale 600 którą miałem do 5000tys ob prezentowała niezłą dynamikę w 650 podobno jest z tym jeszcze lepiej

|

pan_wiewiorka

Gość

Ostrzeżeń: 2

luqa90 napisał:
Jaką dynamikę prezentuje Bandit 650 na obrotach do 5000. Chciałbym, aby ktoś odniósł się i porównał to z Yamahą Bulldog.

Równie dobrze można spytać jak się ma uturbiona Busa do Rometa Division. Poniżej masz wykres mocy (Bandit 650 w wersji metro), myślę że nie wymaga komentowania.

luqa90

Świeżak

Pytanie pewnie dziwne ale ciekawi mnie jak te wykresy maja się w praktyce. Po prostu obawiam się trochę małej dynamiki w bandicie.

PS: według Ciebie który to romet a który haya hehe

|

RUTRA.RD

VIP Ścigacz.pl

bandit nie jest taki wolny, na pewno dolny zakres obrotów ma mocniejszy niż fazer 600 tak ze nie wiem czym sie stresujesz chyba ze chcesz trasy 300km robic to wtedy moze byc troszke przy słaby do miasta i w krotkie wypady jest idealny

|

luqa90

Świeżak

No mi by pasował nowy Fazer 8 ale nie ta cena.

|

pan_wiewiorka

Gość

RUTRA.RD napisał:
[...]chyba ze chcesz trasy 300km robic to wtedy moze byc troszke przy słaby do miasta i w krotkie wypady jest idealny

Łaj? Kumpel lata Małym Bandziorem, trasy 300+ i nie narzeka. oczywiście jak chcesz piłować 200 km/h, to lipa ale przelotowa 120-140 nie stanowi kłopotu.

luqa90

Świeżak

Dla mnie w motocyklu jest jeszcze jedna bardzo ważna kwestia - dźwięk, lubię mieć basowy ryk pod dupskiem, bandit mi chyba tego nie da...

|

Nal

Świeżak

co za problem wybrać odpowiedni motocykl by zadawalał pod względem dynamiki, wyglądu i zmienić komin na taki by sprostał Twoim wymaganiom? wykresy mówią same za siebie, nie ma co tu porównywać i komentować

|

|

luqa90

Świeżak

Z tego co widzę po wykresów to Bulldog jest znacznie mocniejszych w zakresie do 6000 obr./min.

PS: Jest jednak co komentować hehe

|

ferro

Świeżak

bulldog ma duuży moment, ciągnie od dołu maksymalnie, na nim jeździsz jak samochodem i bez problemu mozesz jechac sobie 2k obrotow.. jak diesel Wink

|

luqa90

Świeżak

Moja prędkość użytkowa to w 80% do 120 km/h lubię jeździć na niskich obrotach, ale nie wiem czy nawet na nich do tych 6000 Bulldog nie będzie przymulony.

|

ferro

Świeżak

człowieku bt1100 zrywa asfalt za sobą Wink
Nie wiem skąd pomysł ze ten moto przymula, zobacz ile on ma Nm..

zresztą widać, że wolisz bandita Smile więc dalsze przekonywanie Ciebie nie ma sensu Smile
Pozdro

|

luqa90

Świeżak

No właśnie cholerka wole Bulldoga, ale już chyba z 5 znajomych truje mi ze to nie idzie, stad te pytania.

|

ferro

Świeżak

czyli jednak wolisz bt Wink
Wiesz w Polsce to jest tak, że trzeba mieć litra i 2.5s do setki bo inaczej to złom a nie motocykl..
A bt1100 naprawde jest wart uwagi Smile bardzo nietuzinkowe moto Wink niszowe wręcz Smile i ten dzwiek silnika..

|

luqa90

Świeżak

Bardzo mi się BT podoba, jestem zakochany w tym modelu. No ale nie jestem emerytem i chciałbym zaznać tez dynamicznej jazdy.

|

pan_wiewiorka

Gość

ferro napisał:
[...] zobacz ile on ma Nm..

No i co z tego? Widziałeś jak je oddaje?

bryk77

Stały bywalec

luqa90 napisał:
Dla mnie w motocyklu jest jeszcze jedna bardzo ważna kwestia - dźwięk, lubię mieć basowy ryk pod dupskiem, bandit mi chyba tego nie da...

Tu się mylisz kolego.. Bandit ładnie ryczy z przelotowym tłumikiem. Ma masywny, ładnie wyeksponowany silnik i jest bardzo wygodny.

Zamiast szukać mądrości w sieci obadaj coś w realu, bo głupoty wypisujesz.

|

|

luqa90

Świeżak

Może i racja, wypowiadam się raczej na temat seryjnego osprzetu. No ale wróćmhdo najważniejszego a wiec dynamiki Bulldoga. Jeździł ktoś z Was tym?

|

CzesterTX

Mieszkaniec forum

Synek, Twoje tematy są coraz lepsze. Wiewiór skwitował to idealnie...

Krócej by wyliczyć o jakie motocykle nie pytał luqa90 na tym form niż te, o które pytał. Jak dla mnie to typowy zawracacz dvpy bądź strasznie nudzący się teoretyk pokroju Lasera.

P.S. Warnujcie mnie za offtopa jak chcecie, wszak to potraficie najlepiej.

|