REJESTRACJA | LOGOWANIE

Idź do strony «12

Fotoradar (zdjecia)

| Odpowiedź » | Nowy temat »
Autor Wiadomość

Raczek_6

VIP Ścigacz.pl

Posty: 4214

Skąd: W-wa

Cytuj

Jeśli jest to notatka służbowa "policjantów" to wg. przepisów jest to dowód w sprawie.
Ale i tak muszą jakoś udowodnić, po za tym z tego co pamiętam to taką fotkę w ciągu 30dni powinni przysłać, po 30-tu dniach sprawa automatycznie trafiała do sądu grodzkiego.
Inna kwestia to policja czy straż miejska musi udowodnić winę, dopóki tego nie zrobi jest się nie winnym.

Po za tym prosimy o kolorowe zdjęcie aby rozpoznać się po ubraniu, jeśli mamy inne kolory ubioru i kasku to wiadomo że to nie nasze zdjęcie (trzeba przyjąć jakąś linię obrony).
A najlepiej jak znajomy prawnik lub radca prawny będzie nas bronił, jak trafimy na sędziego który założy że jesteśmy winni to nic po za fachową obroną nie pomoże.

_________________
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati
http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki

Nie pomagam w oględzinach motocykli.

|

Traperoso

Mieszkaniec forum

Posty: 1645

Skąd: Szczecin

Cytuj

Tylko jak powiążą jakąś obsraną kartkę ze zdjęciem z fotoradaru? Nie zrobią tego bo to nie możliwe. Jak Cię złapią to na ewentualnej fotce jest czas, zatrzymają Cię też o określonej godzinie będzie powiązanie i wtedy mają Cię. W przypadku napisania takiej karteczki mogą powiększyc swoją kolekcję papieru toaletowego, nie bądźcie dziećmi policja lubi nadużywać prawa i często dawać niesłuszne mandaty, więc znaj swoje prawo i nie pier***.

Przykład z życia wzięty: Wielu z Was jest na studiach, miało pewnie egzaminy poprawkowe za które płaciło: jednakże takie opłaty są nie zgodne z prawem, lecz cóż można zrobić, jak postawisz się to nie zdasz na bank. Każda uczelnie ustala swoje wewnętrzne zasady, jednak muszą być one powiązane z jakąś ustawą, a nie ma ustawy o pobieraniu opłat za egzaminy poprawkowe ^^ cóż uczelnie koszą grubą kase, a często tynk odpada... sorry to mini offtop

_________________
Kawasaki ER5 2005

|

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załaczać plików na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum

POLECAMY

NAJNOWSZE