Zobacz wÄ…tek - bizness na motocyklach
NAS Analytics TAG

bizness na motocyklach

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Thrillco » 14/12/2006, 20:18

prawda taka, ze sprowadzany motocykl z zagranicy może być jak najbardziej ok ale...jeśli wchodzi temat NAPRAWY czy REMONTU to z góry mozna ząłożyć ze kolega bedzie szukał tanich sztuk a te najcześciej sa kupą złomu, które nie przejdą żadnego zachodniego przeglądu dopuszczającego do ruchu a ich naprawa jest nieopłacalna...to automatycznie dyskwalifikuje dobre intencje. A trzeba przyznać mamy w polsce fachowców....nawet rame z nowej R6 potrafią poskładac z 2 całą jedną i to prostą:)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Re: bizness na motocyklach

Postprzez gizmooo » 7/3/2024, 09:49

Ja bym zaproponował na początek jakieś rozwiązanie SAS by sprawdzić jak to będzie szło. Potem własny sklep czytaj od podstaw. Wydasz 5-30 tys. Na własny sklep a wyjdzie klapa a w sas abonament i masz gdzieś wszystko. Takie moje zdanie

Najlepiej będzie po prostu skontaktować sie z nimi:
blackdale.eu/tworzenie-sklepow-internetowych (otwórz link)

Zajmują się tworzeniem profesjonalnych sklepów online oraz powinni dobrać optymalne rozwiązanie.
gizmooo
Świeżak
 
Posty: 88
Dołączył(a): 14/6/2019, 07:30


Re: bizness na motocyklach

Postprzez sobolaro » 9/3/2024, 21:55

Witam, wie ktoś ile może być warty kompletny silnik do CBR f4i z 2006r z przebiegiem 3000 km (trzy tysiące km)?
sobolaro
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24/1/2024, 12:55

Re: bizness na motocyklach

Postprzez zabkazabka » 19/3/2024, 10:48

sobolaro napisał(a):Witam, wie ktoś ile może być warty kompletny silnik do CBR f4i z 2006r z przebiegiem 3000 km (trzy tysiące km)?


Ostatnio widziałem taki po 600zł.
zabkazabka
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9/1/2024, 12:24

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości




na górê