Zobacz wątek - Producenci niezłej odzieży z budżetowej półki.
NAS Analytics TAG

Producenci niezłej odzieży z budżetowej półki.

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Producenci niezłej odzieży z budżetowej półki.

Postprzez Rakdek » 8/1/2017, 22:01

Cześć

Mam prośbę. Czy moglibyście wymienić producentów
- kurtek
- spodni
- butów
którzy zaopatrują najniższy segment odzieży motocyklowej? Ale jednocześnie tworzą takie produkty, które można jeszcze polecać ludziom z bardzo słabym budżetem, okazjonalnie dosiadającym w miejskich warunkach sprzęty do pojemności 125cm3.

Chodzi mi o same nazwy takich marek. Resztę sobie znajdę. Chyba, że ktoś zechce napisać coś więcej.

Z góry dzięki.
Avatar użytkownika
Rakdek
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8/1/2017, 21:48


Postprzez Zimny72 » 8/1/2017, 22:17

Modeka, Held, Buse, Macna, Ixon, Berik, Bering, Furygan, Rainers
Ostatnio edytowano 24/1/2017, 10:37 przez Zimny72, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła


Postprzez lagiboy » 9/1/2017, 00:43

tschul kombiaki, shima rękawiczki, richa niektóre produkty jak np rękawiczki, hjc kaski, shark kaski, lazer kaski.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez Ruda_MaÅ‚pa » 9/1/2017, 09:43

Z bardzo budżetowej półki to Ozone, Reelhorn i Seca oraz Forma (buty).
Avatar użytkownika
Ruda_Małpa
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 18/1/2016, 14:54
Lokalizacja: Z WÄ…chocka

Postprzez GoRideYourself » 10/1/2017, 20:02

Tylko niech najpierw sprawdzi takie produkty jak Seca, Ozone - czy na tym forum czy na stronach z opiniami bo często widzę jak zdarzają się jakieś powtarzające wady tych produktów. Żeby potem nie było, że kupi dwie pary czy butów czy rękawic a jednorazowo mógł zainwestować w coś z dłuższą historią w branży :wink:

Sam wyjątkowo zainwestowałem w budżetową kurtkę Rebelhorn Duster II i zabrałem kurtkę na Tour po Alpach - nie podarła się, mega dała radę i w deszczu i w temp. ok. 35 stopni - osobiście polecam a wychodzi coś koło trzech stów :wink:
Avatar użytkownika
GoRideYourself
Świeżak
 
Posty: 81
Dołączył(a): 23/5/2016, 00:36

Postprzez Ruda_MaÅ‚pa » 11/1/2017, 12:16

Wiadomo, praktycznie każdy producent ma swoje hity i kity ;) Więc nie ma co odnosić się do całej marki, a szukać opinii o konkretnych produktach, zanim się je kupi.
Avatar użytkownika
Ruda_Małpa
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 18/1/2016, 14:54
Lokalizacja: Z WÄ…chocka

Postprzez Rakdek » 16/1/2017, 22:35

Chciałem tylko podziękować za informacje. Będą pomocne w dalszych poszukiwaniach konkretnego elementu ubioru. Zdaje sobie sprawę, że nie wszystko co tanie i markowe, jest dobre, gdyż tyczy się to dowolnego produktu na rynku, znana rzeczywistość :)
Jakby co, temat ciÄ…gle aktualny.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Rakdek
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8/1/2017, 21:48

Postprzez Glenroy » 16/1/2017, 23:56

Z tanich zobacz sobie produkty Rebelhorna, szczególnie jeżeli chodzi o tekstylia, skóry i rękawice Tschul, poza tym możesz zerknąć np. na Adrenaline, mam ich buty, w których dojeżdżam do pracy, 3-ci rok i nie chcą się rozlecieć, patrząc po kurtkach, też wcale najgorzej nie wyglądają. Jak masz możliwość gdzieś w pobliżu znaleźć sklep 4Biker, ich odzież też nie jest najgorsza, powiedział bym, że nawet robi zaskakująco dobre wrażenie. Kask, Lazer, szczególnie model Bayamo, mam taki i szczerze mówiąc, chyba lubię go bardziej niż kilka stów droższego IS-17 od HJC, poza tym kaski ICON, nie są drogie, a są na prawdę super i mają po prostu genialne malowania :).

Jak coś jeszcze sobie przypomnę, uzupełnię temat :).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez tecto » 18/1/2017, 06:45

Zdecydowanie odradzam 4biker.
Może ta odzież robi na pierwszy rzut oka dobre wrażenie, ale to wszystko. Miałem więc mogę coś na ten temat napisać.
W nowej kurtce po 3 tygodniach (!!!) rozlazły się szwy na obu rękawach między łokciem i nadgarstkiem (mniej więcej w połowie). Spokojna jazda do pracy i z powrotem bez ekscesów. Oddałem na gwarancję i dostałem nową, czekałem na nią ponad miesiąc żeby była z nowej dostawy bo było ryzyko, że w kolejnej będzie to samo.
Dostałem nową i dokładnie po 3 tygodniach stało się to samo. Oddali mi kasę, ale 2-3 miesiące nie miałem kurtki.)

Później kupiłem kurtkę SECA Motaro II. Zapłaciłem za nią coś ok. 400-450 zł. Jeżdżę w niej już trzeci rok i oprócz dziury w kieszeni nic się nie wydarzyło. Ma spoko wentylację - na klacie, na plecach i pod pachami co jak wtedy zauważyłem było niespotykane w kurtkach np. Helda czy Alpinestars do 600-700 zł.

Co do Rebelhorna tej firmy miałem rękawice i buty. Rękawice wspominam kiepsko i więcej takich nie kupię, ale co do butów (Rebelhorn HP2) to przeżyły 3 sezony więc nie jest źle.
Ostatnio edytowano 23/1/2017, 13:48 przez tecto, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
tecto
Świeżak
 
Posty: 52
Dołączył(a): 26/4/2014, 11:38

Postprzez ded » 23/1/2017, 11:25

Potwierdzam pozytywną opinię o Lazerze Bayamo, niestety od razu warto kupić pinlocka i jest głośny ale za tą kasę to i tak aż nadto.

Jak ktoś chce taniej to warto polować na używki np kombinezonu. Jak kupiłem bardzo fajny skórzany IXS za 350zł, który znalazłem na olx. Rękawiczki, buty czy kask to nie bardzo używane ale mimo to staram się dozbierać do średniej albo wyższej półki. Mam taką obawę, że te tańsze to okraszone są protektorami głównie dla ozdoby i jak by przyszło co do czego to nie spełnią swojego zadania. Czytam że sporo opinii o niskiej trwałości- co mi z tanich rękawic skoro po 2 sezonach je wyrzucę.
Triumph Speed Triple 955i 2002
Avatar użytkownika
ded
Świeżak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 26/9/2016, 11:54
Lokalizacja: Ciechanów

Postprzez matt87 » 27/1/2017, 11:47

rowniez odradzam 4biker choc mam tylko rekawice, po 2tys km szew na jednym palcu sie rozlecial.
matt87
Świeżak
 
Posty: 99
Dołączył(a): 25/12/2015, 15:44
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê