Zobacz wątek - Nieskończone A1
NAS Analytics TAG

Nieskończone A1

Przepisy, prawo
_________

Nieskończone A1

Postprzez xKriss » 1/12/2016, 23:15

Witam !
Piszę ponieważ mam pewien problem który nurtuje mnie od końca wakacji. Mianowicie jesienią 2015 roku zacząłem robić kat. A1, której nie dokończyłem przez pogodę, poźniej komplikacje a gdy miałem już umawiać egzamin to złamałem rękę z przemieszczeniem :evil:
Mam zdaną teorię oraz opłacony egzamin, zbliża mi się 18lat w styczniu i chciałbym robić A2 ale nie tracąc przy tym całej sumy z A1...
Mianowicie czy ta teoria będzie liczyła się do kat.A2? Mimo oblanej teorii ?
Jeśli nie to czy lepiej waszym zdaniem będzie w marcu skończyć A1 i poczekać do kwietnia na wyciągnięcie drutów a potem mieć spokój z teorią a zdać samą praktykę czy może olać już A1 i zacząć A2?
Z góry dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam,
Kris.
xKriss
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1/12/2016, 23:03
Lokalizacja: Podkarpacie


Postprzez andy7 » 2/12/2016, 08:26

Zaczynasz od doopy strony

przejdz sie do jakiegos OSK albo do starostwa i tam masz na dziendobry wyjasnione, przy okazji od reki mozesz zlozyc wniosek / zmienic profil

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Postprzez proxones » 2/12/2016, 09:42

Miałam podobną sytuację. Jeśli chodzi o opłatę za egzamin - po prostu idziesz do WORDu i oni Ci zmieniają kategorię na inną. Nic nie stracisz, wszystko po prostu przejdzie na egzamin kat A2.
Inaczej w przypadku teorii, jeśli zdawałeś już na kategorię A1 - nie liczy się ona jako A2. Mimo, że pytania są identyczne. Ja też zdałam teorię na A1, po czym stwierdziłam, że jednak chcę robić A2, to niestety teorię musiałam zdawać jeszcze raz, tak samo też zapłacić (ale to tylko 30 zł).

Ja na Twoim miejscu odpuściłabym sobie A1, tak czy siak będziesz w przyszłości robił to A2, więc po co tak po kosztach... Lepiej raz a porządnie, aniżeli płacić podwójnie. Za kurs pewnie będziesz musiał zapłacić od nowa, w końcu wtedy uczyłeś się na mniejszym motocyklu, a 20h wyjeździć musisz. Ale tak jak mówiłam, prędzej czy później i tak zrobisz A2, więc nie widzę sensu...
Avatar użytkownika
proxones
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 10/6/2016, 22:36
Lokalizacja: Pomorze

Postprzez xKriss » 3/12/2016, 12:48

Dzięki wielkie Proxones, zrobię tak jak mówisz ;)
Dowiadywałem się w OSK i powiedzieli mi ze jak nie mam plastiku to teorie muszę robić od nowa...
Inna sprawa gdybym skończył A1 to potem teoria liczy się do A2 tak jak z A2 do A i z B1 do B ;)

W każdym razie dzięki wszystkim za odpowiedzi ! :)
xKriss
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1/12/2016, 23:03
Lokalizacja: Podkarpacie



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê