Zobacz wÄ…tek - Wyprawa do Oceani i Australi sty lut mar kwi 2017 MOTO
NAS Analytics TAG

Wyprawa do Oceani i Australi sty lut mar kwi 2017 MOTO

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Chciałbyś pojechać ale czegoś ci brak ?

Brak urlopu
0
Brak głosów
Brak Funduszy
1
100%
Brak chęci na taką podróż
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 1

Wyprawa do Oceani i Australi sty lut mar kwi 2017 MOTO

Postprzez Shakal 47 » 10/9/2016, 21:12

Witajcie Fani 2 Kółek, które przyrosły do ciała tak że nie ma szans już jednego od drugiego od preparować żadną ludziom znaną metodą


Szukamy
1-2 lub 3 Chętnych na długą wyprawę ( Malezja, Tajlandia, Filipiny, Indonezja, Australia )

Inaczej zwąc wszystkich chętnych na podróż pełną wrażeń!
Wyjazd doprecyzować należy listopad-grudzień, powrót naszej dwójki planujemy na marzec-kwiecień. Szukamy chętnych na całą lub część podróży. gdzie trasę dokładniej możemy ustalić.

Jesteśmy parą przyjaciół w wieku 28 i 29 lat. Izabela - jest osobą empatyczną i tolerancyjną (ALE - wróg pospolitości) umysł otwarty, lubiący żartować - chętnie atrakcyjnie, spontaniczna, lubi głębokie analizy i "rozkminy" życiowe.
Ja - Marcin - który naprawia wszystko co się popsuje, jest elektrykiem i nie widzi problemu w niczym. Bardzo energiczny, czasem pije, czasem pali - ogólnie lubi żyć, czasem ekstremalnie.
Wspólnie - wierzymy w siebie i siłę ludzkiej woli - żadne zabobony.
Na tej wyprawie chcemy poznać Australię do której chcemy się przenieść w przyszłości (szeroki temat, do obgadania). Możliwy kamper lub samochód choć my chcemy podróżować motocyklami aby zwiedzać wszystkie wymarzone zakamarki .(szeroki wachlarz możliwości ale nie typowe enduro z racji kilometrów ani ścigacz z racji bagaży, chopery odpadają bo to jeszcze nie ten wiek by usiąść tak nisko przy ziemi)
Od krajów oceanii oczekujemy głównie jazdy śmiesznymi 125 made in Asia ,jedzenia , ciepłej wody, jaskiń, nurkowania, zabawy oraz piękna przyrody i ludzi. Jesteśmy elastyczni, nie mamy skonkretyzowanych planów - więc wszystko do ustalenia. Musimy się spotkać przed wyprawą.
My teraz jesteśmy za granicą i zarabiamy kasiurę. Budżet - zależy kto ile i na jak długo chce - my swoje uzbieraliśmy

Nie rozpisuję się zbytnio bo z doświadczenia wiem że Opisać wystarczy zarys wyprawy i jeśli ktoś się zainteresuje to wszystko na PRVsię ugada

Po ostatnim "zorganizowaniu wyprawy przez Ścigacz.pl" a była to wyprawa na Chorwację, Węgry ,Słowację i Austrię wiem że najlepszy jest kontakt na Prv z zainteresowanymi

a kontakt to https://www.facebook.com/Szczepan47

Lewa w Górę i Do zobaczenia przed Podróżą Mażeń
data końca ustaleń połowa Listopada 2016 wyjazd powinien być po świętach ale przed sylwestrem by go spędzić w Kuala Lumpur :)
Czasem jestem tu... a jednak FarAway
Avatar użytkownika
Shakal 47
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5/4/2011, 11:10
Lokalizacja: Wałbrzych


Postprzez hadija » 22/9/2016, 17:17

Brzmi niesamowicie, niestety ślub w tym roku i trzeba zbierać pieniążki.. :D Ale powodzenia Wam życzę!
Jestem tancerkÄ… orientalnÄ… o pseudonimie „Hadija”, prowadzÄ™ pokazy taÅ„ca brzucha (otwórz link) oraz uczÄ™ dziewczyny taÅ„ca na wieczorach panieÅ„skich.
Avatar użytkownika
hadija
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22/9/2016, 17:04
Lokalizacja: Warszawa




Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê