Zobacz wÄ…tek - Cieknie z Aprili RX 50
NAS Analytics TAG

Cieknie z Aprili RX 50

i inne małe pojemności
_________

Cieknie z Aprili RX 50

Postprzez xxSlasheRxx » 8/8/2016, 21:59

Od jakiegoś czasu z mojej Aprili RX 50 cały czas cieknie paliwo. Kiedyś było ok, wszystko w miare śmigało. Potem zaczęło się, że na postoju kapała benzyna, żeby odpalić trzeba było kilka-kilkanaście razy kopnąć, rozgrzać, przejechać się kawałek i wszystko było w porządku, odstawiałem i znowu - kap, kap, kap. Ostatnio benzyna, jak go lekko przechyliłem, to dosłownie się lała. Nie mogłem go odpalić. Kopnik nic nie dawał, więc "na popych". Jak się dobrze rozpędziłem to jechał, ale chce sie zatrzymać, redukcja, zgasł i dalej nie odpali...
Paliwo zbierało się w tym szerokim przewodzie do filtra powietrza (było go tam z pół szklanki).
Jak ktoś ma jakieś pomysły to piszcie, bo chce na własną rękę coś wykombinować, żeby nie jeździć po mechanikach. Jestem laikiem, więc w miare zrozumiałe określenia prosiłbym
:D .
Jakby ktoś chciał wiedzieć to gaźnik, który tam jest (oryginalny) to: Dellorto SHA 14/9.
xxSlasheRxx
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10/11/2014, 21:42


Postprzez quado500 » 9/8/2016, 09:20

Leci z gaźnika wężykiem od nadmiaru, bo pływak sie zawiesza - może być dziurawy lub podgięty
Avatar użytkownika
quado500
Świeżak
 
Posty: 241
Dołączył(a): 20/12/2015, 11:03




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê