Zobacz wątek - CBF500 z UK w Krakowie, pomoc potrzebna na gwałt. Dużo zdjęć
Advertisement
NAS Analytics TAG

CBF500 z UK w Krakowie, pomoc potrzebna na gwałt. Dużo zdjęć

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

CBF500 z UK w Krakowie, pomoc potrzebna na gwałt. Dużo zdjęć

Postprzez korba6 » 29/5/2016, 23:52

Witam! Szukam swojego pierwszego motocykla i wybór padł na CBFa 500. Śledzę forum i różne serwisy od dłuższego czasu i w oko wpadła mi maszyna z mojego miasta. Wstępnie jestem umówiony ze sprzedającym ale nie mam zielonego pojęcia nt. technicznych aspektów CBFki :eek: Tutaj ogromna prośba z mojej strony - moglibyście rzucić okiem na maszynę z ogłoszenia? Z tego, co zauważyłem już taka weryfikacja wiele wyjaśnia.

Wiem już, że motocykl pochodzi z Wielkiej Brytanii a sporo nasłuchałem się o maszynach z tych okolic. Kusi tu cena, fakt, że maszyna jest już ujeżdżana od kilku sezonów i sprzedaje ją osoba prywatna. W ogłoszeniu nie jest to wspomniane ale CBFka ma chyba ABS (kontrolka na jednym ze zdjęć). Na plus na pewno skan faktury z tego roku - sprzedający chyba w miarę dbał o sprzęt. Zwróciłem uwagę na sporo "korozji" ale to zazwyczaj śrubki, nakrętki itp. Potencjalną wymianę sprzęgła przeżyję:)

Link do ogłoszenia:
http://olx.pl/oferta/honda-cbf500-abs-prawo-jazdy-kategorii-a2-zarejestrowana-duzo-zdjec-CID5-IDfQpq9.html (otwórz link)

I sporo zdjęć:
https://www.dropbox.com/sh/lgz4kg48ad1j ... PahyIOEc_a (otwórz link)

Kochani, myślicie, że warto? Jeśli tam jutro pojadę, to pewnie wezmę :devil: Jesteście w stanie pomóc?
korba6
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29/5/2016, 23:48


Postprzez zerohunter » 30/5/2016, 08:53

Też patrzyłem na to moto, koledzy zauważyli że dużo rdzy to ma, więc pewnie nocowało pod chmurką, no i sprzedający twierdzi że trzeba linkę wymienić i coś niby ze sprzęgłem jest, specjalistą nie jestem, ale wydaje mi się że ten spadek mocy to raczej nie od sprzęgła.
zerohunter
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 24/4/2012, 19:06
Lokalizacja: Sucha B.


Postprzez MOTORMANN » 30/5/2016, 19:20

Jesteś z Krakowa, na Wielickiej masz salon i serwis MOTO - TOP . Tam kupisz używaną cbf-kę z gwarancją i nie będziesz miał takich dylematów, jak masz teraz. Profesja w każdym calu.
MOTORMANN
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5/2/2008, 23:03

Postprzez zerohunter » 31/5/2016, 08:21

zerohunter
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 24/4/2012, 19:06
Lokalizacja: Sucha B.



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê