Zobacz wÄ…tek - MCS Wola
Advertisement
NAS Analytics TAG

MCS Wola

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

MCS Wola

Postprzez Jacek1912 » 23/5/2016, 17:46

Witam wszystkich forumowiczów szukających informacji o danych instytucjach zakładach sklepach salonach ITP ITD...
Wątek mój dotyczy Motocyklowego Centrum Serwisowego PRZESTRZEGAM wszystkich zainteresowanych kupnem tam motocykla.Ja osobiście trzy tyg.temu brałem od nich motocykl za 30.000tyś zł a konkretnie SUZUKI B-KING na miejscu okazało się a miałem 250km w jedną stronę że właścicielem nie jest starszy pan tylko 21letni jego syn motocykl nie jest 2010 rok produkcji jak zapierał się przez telefon sprzedający tylko 2009 r. Po za tym obiecana książka serwisowa motocykla była tylko gdzieś się zapodziała do dziś panowie jej szukają ale nie znajdą o tym za chwilkę.
Mianowicie do puki panowie z WW. MCS nie dostali gotówki do ręki to obiecali gruszki na wierzbie cuda wianki i wszystko pełen inklusive moto przebieg według wskazania licznika 16376 km a teraz UWAGA rzeczywisty po sprawdzeniu w SUZUKI TO NA ROK 2014 07 21 46800KM
piszÄ™ aby wszystkich przestrzega przed oszustami naciÄ…gaczami i tym podobnymi frajerami
Jacek1912
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/5/2016, 10:10
Lokalizacja: Chełmno


Postprzez SpeedyGonzales » 26/5/2016, 19:14

To jakiś komis? Mają zarejestrowaną działalność, jesteś zwolniony z opłaty skarbowej? To ciągaj ich po sądach, żydomasońskie krętacze.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê