Zobacz wÄ…tek - Bandit problem z olejem
NAS Analytics TAG

Bandit problem z olejem

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Bandit problem z olejem

Postprzez rboy » 1/10/2015, 13:29

Witam
Mam taki problem otoz mam bandita gsf 650 07r. i sa z nim problemy... otoz woda z chlodnicy ciagle gdzies mi ucieka .. olej zrobil sie koloru kawy z mlekiem... Pojechala do mechanika : sprawdzili glowice wszystko okej. wymienili uszczelke, wymienili pompe wody... I nadal woda idzie do oleju... Teraz mowia ze trzeba szukac dalej moze tuleja ... Macie jakies pomysly ?
rboy
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7/8/2015, 06:10


Postprzez Glenroy » 1/10/2015, 14:33

uszczelka na wałku pompy wody, pęknięta głowica, uszczelka głowicy, ujowy mechanik przyczyn może być całkiem sporo ;).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU


Postprzez rboy » 1/10/2015, 14:49

glowica planowana i sprawdzona czy nie jest peknieta... uszczelka glowicy nowa wlozona. pompa wody wymieniona...
rboy
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7/8/2015, 06:10

Postprzez Glenroy » 1/10/2015, 17:34

rboy napisał(a):glowica planowana i sprawdzona czy nie jest peknieta... uszczelka glowicy nowa wlozona. pompa wody wymieniona...


Pompa wody wymieniona, ale, nie wiem jak to do końca jest w bandytach, mogę powiedzieć na przykładzie FZS-a, że na wale, który ową pompę napędza, jest simmering, który to owy wałek uszczelnia, jeżeli to uszczelnienie padnie, to zarówno olej może przedostawać się do płynu, jak i płyn do oleju.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez rboy » 3/10/2015, 20:49

po problemie. Jakas zaslepka czy cos... wszystko przez to ze byla nalana woda kiedys do chlodnicy...
rboy
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7/8/2015, 06:10



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê