Zobacz wÄ…tek - szukam pracy za granicÄ… 06-2015
NAS Analytics TAG

szukam pracy za granicÄ… 06-2015

Dam pracę, szukam pracy - ogłoszenia rekrutacyjne
_________

szukam pracy za granicÄ… 06-2015

Postprzez zamela » 22/3/2015, 11:12

Witam
w czerwcu chciałbym wyjechać do pracy za granicą i kraj raczej bez różnicy Niemcy . Niderlandy , Belgia , Francja , Szwecja , Norwegia itp
ważne żeby praca nie była na słońcu i w szklarni z racji nie trawienia upalów i slońca .
Okres na jaki chętnie bym wyjechał to 6-8 tygodni chyba że praca w miare normalna to dłużej.
Wcześniej byłem w Holandii , Niemczech , Szwecji , Włoszech gdzie z kiepskim językiem murzyńskim jakoś sie dogadywałem.
Osoby szukające kogoś na wyjazd lub mające możliwości zalatwienia pracy proszę o kontakt.
Avatar użytkownika
zamela
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 1/10/2014, 10:54
Lokalizacja: PRL IIIRP


Postprzez Fugu » 23/6/2015, 11:44

Jakie masz wyksztalcenie? Dobrego programiste z znajomoscia embeded/automotive chetnie przygarne.
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28


Postprzez zamela » 23/6/2015, 23:41

mocartik23 napisał(a):mam przy zbiorze szparagów kontakt jc to priv


spargle odpadaja bo to jakby nie bylo na dworze więc słonce a to mnie niszczy na momencie ale dzięki za zainteresowanie :)

"
Jakie masz wyksztalcenie? Dobrego programiste z znajomoscia embeded/automotive chetnie przygarne."

wyksz. elektroniczne - automatyka i niestety po X latach nie będąc w temacie niewiele pamietam z programowania ale tez uczyłem się w szkole innych języków asemblera i kilku dotyczących automatyki ale thx za zainteresowanie.
Avatar użytkownika
zamela
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 1/10/2014, 10:54
Lokalizacja: PRL IIIRP



Powrót do Praca



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê