Zobacz wÄ…tek - SZUKASZ CIEKAWEJ PRACY ??? To coÅ› dla Ciebie
Advertisement
NAS Analytics TAG

SZUKASZ CIEKAWEJ PRACY ??? To coÅ› dla Ciebie

Dam pracę, szukam pracy - ogłoszenia rekrutacyjne
_________

SZUKASZ CIEKAWEJ PRACY ??? To coÅ› dla Ciebie

Postprzez mxlife » 3/6/2014, 10:10

W związku ze stałym rozwojem firmy MxLife, miło nam ogłosić nabór na dwa wolne etaty (opiekuna klientów hurtowych, oraz sprzedawce do sklepu) w MxLife w Poznaniu.
Poszukujemy energicznej osoby do młodego zespołu. Szukamy motocyklisty, pasjonaty. Oferujemy możliwość rozwoju oraz pracę w miłej atmosferze wśród ludzi o jednej pasji.
Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na jacek@mxlife.pl więcej informacji 792402999. :wink:
mxlife
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3/6/2014, 10:05
Lokalizacja: Poznań


Postprzez blotniok » 7/8/2014, 07:37

czy ogłoszenie jest nadal aktualne ?
blotniok
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7/8/2014, 07:35


Postprzez gumis » 11/8/2014, 22:08

Widzę, że dzielnie szukasz pracy. Skoro uważasz, że lepiej odpowiedzieć na forum, na posta sprzed 2 miesięcy, niż na pisać na adres meilowy podany w ogłoszeniu, to jestem pewien, że właśnie takiej osoby jak Ty tam szukają.

Komunikatywny, zaradny...żadna z tych cech nie pasuje do Ciebie.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez adamfabian » 2/3/2015, 13:30

Nie musiałeś być aż tak złośliwy dla kolegi ;)
adamfabian
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2/3/2015, 13:26

Postprzez malenstwwwo » 18/3/2015, 20:53

Witam !
mam 24 lata jestem z okolic Żar. Uwielbiam sport muzyke i motoryzacje, kocham adrenaline predkosc i szybkie motory. Chetnie sie spotkam lecz to nie jest ogloszenie matrymonialne. Poprostu szukam kogos z okolicy Żar/Żagań/Zielonej kogos z poczuciem humoru i szybklim scigaczem kogos kto ma wolny czas i lubi szybko jezdzic kogos kto zabierze mnie na szybką przejazdzke motorem. Jechałam juz jako pasarzer ponad 200km/h i bardzo mi sie to podoba i chciala bym jeszczev raz <3 .... Kocham Motocykle :) jezeli kto chcial by milo spedzic dzionek zapraszam na maila prosze o odpisanie kasiek-kruszynka@o2.pl ... pozdrawiam
malenstwwwo
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18/3/2015, 20:27
Lokalizacja: Żagań

Postprzez hondacbf » 14/5/2015, 17:45

Czy oferta nadal jest aktualna? Proszę o odpowiedź.
hondacbf
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14/5/2015, 17:40



Powrót do Praca



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê