Zobacz wątek - Jaką 50 kupić do 4000zł ( na raty )
NAS Analytics TAG

Jaką 50 kupić do 4000zł ( na raty )

i inne małe pojemności
_________

Jaką 50 kupić do 4000zł ( na raty )

Postprzez K3rmit » 11/1/2015, 19:04

Witam!

Zakładam ten temat gdyż chcę abyście mi coś doradzili z 50 - tek.
Przeglądałem już wiele tematów.. Z różnych for.. Ale nadal nie mogę się na nic zdecydować.

Z góry mówię że do 4000zł chcę coś nowego tylko i wyłącznie z możliwością wzięcia na raty :P ( czyli zostają tylko chińczyki ). Z kasą na chwilę obecną u mnie krucho, a za kilka msc. planuję zacząć kurs na A2.

To może teraz do moich potrzeb. Aktualnie pracuję, w 2 strony do roboty mam ok. 8 - 10km. Potrzebuję tej 50 - tki tylko do dojazdów. Znudziła mi się jazda autobusami.. Kupowanie biletu msc. na UrbanCard za 100zł.. Stanie we Wrocławskich korkach, a najlepsze było to że raz na jakiś czas autobus wgl nie przyjeżdżał i musiałem wstawać 1H szybciej niż zwykle. Potem dojeżdżałem rowerem ale jako ze moja praca nie należy do najlżejszych to zanim wróciłem na nim do domu byłem już totalnie wyczerpany.

Rozmyślałem kupno na raty Router-a WS 50, GB Steeta.. I innych tego typu szajsowatych sprzętów lecz jeden wpadł mi w oko ( oferuję chyba najwięcej tzn. szersze kapcie, led-owe kierunki, i tarczę również na tylnym kole ), a cena jest porównywalna z innych chińczykami.
Mam tutaj na myśli Benzer-a Bolt-a 50. Design również przypadł mi do gustu ale z tego co widzę to trudno go dostać.

W każdym razie prosiłbym o niepisanie że lepiej uzbierać na coś używanego, chińczyki są g.. warte.. Wiem o tym :) Ale potrzebuje coś na już co posłuży mi przez te 8 - 12 msc. po tym okresie go sprzedam, oddam przyjacielowi, albo będę testował jego wytrzymałość.. Na młotek :P Po tym okresie przesiądę się na coś większego i lepszego po zrobieniu planowanego A2.

Czyli jeszcze raz co byście polecili do 4k zł z możliwością wzięcia na raty ? Skuterki i "typowe" motorowerki wyglądające ja skrzyżowanie skuterka z.. Rowerem ? Mnie nie interesują :P

Z góry dziękuję za jakąkolwiek odp. :)
K3rmit
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11/1/2015, 18:45


Postprzez miki1406 » 13/1/2015, 11:35

Ja bym celował w Rometa Ogara Caffe 50
Obrazek

Konstrukcyjnie i silnikowo to to samo co reszta 50tek w 4T, ale ten wyglÄ…d mnie powala... NawiÄ…zuje do klasyki...


Na tą chwilę mieści się w twoim budżecie - strona rometa podaj 3999zł
http://www.romet.pl/Moto,OGAR_CAFFE_50,20,634,13884,2014.html (otwórz link)

Oczywiście kwestia gustu... Dla mnie... Bomba :)
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice


Postprzez damian79074 » 17/1/2015, 21:05

ja polecam yamahe dt 50
damian79074
Świeżak
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27/10/2014, 18:51
Lokalizacja: dolnośląskie



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê