Zobacz wÄ…tek - Trudne sprawy [+18]
Advertisement
NAS Analytics TAG

Trudne sprawy [+18]

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez MarSen » 24/3/2015, 16:20

Czyli mogą mi normalnie przerwać naukę? Przecież to bez sensu... I co mi 2 lata z życia w dupę pójdą? Z resztą myślę, że nie ma co martwić się na zapas. A przynajmniej mam taką nadzieję. Poza tym z tego co mi wiadomo to na razie nie ma poboru a jedynie kwalifikacja.
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik


Postprzez Angler » 24/3/2015, 16:29

W 2008 dokonano ostatniego powszechnego poboru. Na komisję Cię wezwą po skończeniu 18 lat. Po uzyskaniu kat. A z automatu jesteś rezerwistą.
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz


Postprzez andy7 » 24/3/2015, 16:37

MarSen napisał(a):Czyli mogą mi normalnie przerwać naukę? Przecież to bez sensu... I co mi 2 lata z życia w dupę pójdą? Z resztą myślę, że nie ma co martwić się na zapas. A przynajmniej mam taką nadzieję. Poza tym z tego co mi wiadomo to na razie nie ma poboru a jedynie kwalifikacja.

a powiedz mi kogo z wojska interesuje to, ze spieprzą Tobie życie

:cry:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez MarSen » 24/3/2015, 16:45

Obrazek
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez suhy-19 » 24/3/2015, 16:52

Rosidad napisał(a):
andy7 napisał(a):
Rosidad napisał(a):No to chlopaki sprawdzajcie doty :D


Mi nic takiego nie przyslali, na ten sezon gumy mam juz w piwnicy, leza od '14 roku, dot "13".

:wink:

Moze jestes na koncu listy .... jesli jestes klientem BMW to powinienes dostac, mi tam caly czas cos przysylaja ... cale szczescie ,ze glownie to zebym pojedzil czyms :D

suhy-19 napisał(a):polski niemiec :D typ ktory wyprowadza sie do niemiec bo nie potrafi poradzić sobie w polsce :D ...

Ja nie ukrywam, niemcow nielubie ale to stare czasy i populizm , ale jest cos gorszego ... polski cwaniak. Taki ktos kto sam sobie nie radzi ale zal go sciska ,ze ktos ma od niego lepiej wiec ciska bezsensownymi haslami :lol:

Jezeli to o mnie to wiedz ze ja sobie bardzo dobrze radze 8)
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez rosiboj » 24/3/2015, 17:09

suhy-19 napisał(a):Jezeli to o mnie to wiedz ze ja sobie bardzo dobrze radze 8)

Skoro tak uwazasz, to ja ci serdecznie gratuluje, nie widze powodu dlaczego mialbys nazywac nieudacznikiem kogos kto dostal lepsza oferte pracy w innym miescie, wyjechal do innego miasta bo mu sie tam bardziej podoba, poprostu chcial cos sobie zmienic itd itd. Od tego mamy wolny kraj aby kazdy mogl robic to co chce, wiec nie mow komus, ze jest nieudacznikiem bo nie robi tego co ty , bo nie kazdy musi byc toba, nie kazdy ma takie potrzeby jak ty, i nie kazdy byl by szczesliwy bedac toba.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez suhy-19 » 24/3/2015, 17:47

Rosidad napisał(a):
suhy-19 napisał(a):Jezeli to o mnie to wiedz ze ja sobie bardzo dobrze radze 8)

Skoro tak uwazasz, to ja ci serdecznie gratuluje, nie widze powodu dlaczego mialbys nazywac nieudacznikiem kogos kto dostal lepsza oferte pracy w innym miescie, wyjechal do innego miasta bo mu sie tam bardziej podoba, poprostu chcial cos sobie zmienic itd itd. Od tego mamy wolny kraj aby kazdy mogl robic to co chce, wiec nie mow komus, ze jest nieudacznikiem bo nie robi tego co ty , bo nie kazdy musi byc toba, nie kazdy ma takie potrzeby jak ty, i nie kazdy byl by szczesliwy bedac toba.

Ja tez niemam nic do ludzi ktorzy pracuja za granica(przynajmniej do wiekszosci :D ) ale jak juz pisalem mnie rozwalaja ludzie ktorzy mysla ze sa niemcami ;) dla przykladu kiedys jak jeszcze pracowalem w NFZ przyszedl facet polak, ale caly czas nawijal po niemiecku. Nie bylo problemu dopuki nie przyszedl do mnie z ryjem dlaczego wnioski sa tylko w jezyku polski. Jako ze jestem bardzo dobrze wychowany to mu odpowiedzialem oczywiscie po niemiecku ze jestesmy w polsce :D w tym czasie typ nauczyl sie blyskawicznie polskiego bo wyzywal mnie o ku...w itp chyba przez 10min po czy wyszedl :D
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez rosiboj » 24/3/2015, 18:02

No coz, to typ byl cham, tacy sie wszedzie zdarzaja i nic nie ma na to wplywu.

Anegdota dnia, godzina 9:50:
- W centrum handlowym, panowie fuguja podloge i mozna chodzic jedynie po pelnych kafelkach
- W biurze paszportowym podczas przyjmowania klientow odbywa sie malowanie doslownie nad ich glowami, co wazne, wszystkie kamery bezpieczenstwa sa szczelnie owiniete folia aby sie nie pochlapaly :D
- 3 miejscach kazano mi wrocic o 10 gdy chcialem zjesc sniadanie bo .... otwarte od 10
- Na ulicach zywej duszy nie ma ... wszyscy jeszcze spia
- o 15 robotnicy drogowi ida do domu, a ludzie w korkach moga poczekac i jakos tam sie bujac wachadlowo kolejne kilka miesiecy... co to komu szkodzi.

Przecieralem oczy ze zdumienia ....
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez cioracz » 24/3/2015, 18:26

Co do tego wojska to wam wierze i od strony rozsądku popieram. Szwagier pracuje w wojsku po cywilu i mowi ze wiekszosc tych "żołnierzy" odejdzie z wojska w trakcie wojny. Będzie etat u swojego to zostanie a jak etat bedzie u drugiego to też zostanie. Ale narazie to chyba sobie zyczmy zeby zadnej wojny nie bylo. I tym zakończmy :D
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez andy7 » 24/3/2015, 20:55

suhy-19 napisał(a):polski niemiec :D typ ktory wyprowadza sie do niemiec bo nie potrafi poradzić sobie w polsce :D po tygodniu udaje większego niemca niz jest w rzeczywistosc no i dość często błyskawicznie zapomina polski :P to tak w skrócie


1. To z tym nieudacznictwem to wiecej niz totalna bzdura, rownie dobrze ktos moglby powiedziec, ze nieudacznicy zostali w PL, bo za granica nie potrafili sobie poradzic.

Nie pytaj ilu znam takich ktorzy pobyli Jakis czas za granica i wrocili do PL.

2. znam takich o ktorych piuszesz, ze czuja sie ..... Jedni Maja prawo sie tak czuc a inni nie, Nie nam to jednak oceniac, trzeba znac troche backround.

3. jak myslisz, jak szybko mlody czlowiek zapomina jezyk ojczysty ? Czasem mozna sie zdziwic, dwa, to j. polski w porownaniu do j. niemieckiego jest dosc ubogi, zwlaszcza, jezeli chodzi o jezyk techniczny. Dziwisz sie, ze ktos porzeplata bo mu latwiej i wygodniej oraz znacznie prosciej uzyc jednego slowa niz kilku ?

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez lagiboy » 24/3/2015, 21:09

1. podstawowym kryterium są pieniądze. za najniższą krajową w Niemczech czy Anglii można sobie całkiem niezłe sumy odłożyć jak ktoś oczywiście chce po odliczeniu wszystkich kosztów.
wszędzie są osoby z ograniczonymi zdolnościami adaptacyjnymi. w Polsce nikt się z takim nie chrzani, gdzie indziej trochę się chrzanią... cóż inny kraj i inne podejście do sprawy.

2 Adny ja znam, są tacy co mówią że sie wstydzą odzywać po polsku, chuj wie czemu, chyba z racji ograniczeń umysłowych. Ja tam nigdy się nie wstydziłem że jestem Polakiem jesli mi nawet przyjdzie przyjąć obywatelstwo obce to wyłącznie z konieczności. Nawet w pracy mnie pytają czy będę przyjmował i co w tedy z polskim obywatelstwem? cóż dla mnie odpowiedź jest zawsze taka sama. Przede wszystkim jestem Polakiem i mając dwa obywatelstwa Primary Polskie, Secondary obce. A na tekst, że wtedy byłbym anglikiem, mówię że "Polakiem z angielskim obywatelstwem".
*** - ch#j


3. bardzo szybko, sam czasami muszę pomyśleć żeby przypomnieć sobie polskie słowo, jest to niestety wynik tego że prawie nie używam jez polskiego. dlatego słucham audiobooków, czytam książki, piszę po polsku i czytam, także tu. wielu młodszych ode mnie którzy są dłużej poza Polską nawet nie mówią poprawnie po Polsku, co mnie doprowadza do kurwicy i ciągle ich poprawiam. natomiast jest kilka słów których nigdy nie zapomną, np kurwa.
*** - ku#wa
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez suhy-19 » 24/3/2015, 21:34

Andy a ty czujesz sie rodowitym szwa... sie znaczy niemcem :lol: i tak jak juz pisalem do wiekszosci nic nie mam, denerwuja mnie tylko cebulaki ktorzy uwazaja sie za bog wie kogo bo mieszkaja w szwablandzie
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez Angler » 24/3/2015, 21:39

senekkorzenna napisał(a):Mam 63 lata i naprawdę jestem już rozgoryczony tą całą sytuacją że miliony młodych ludzi w okresie po pseudo przemianach politycznych opuściło kraj za chlebem czyli lepszym życiem .
To jest chyba największa emigracja w tak krótkim czasie w historii Polski.
Nie moc w zmienieniu czegokolwiek w tym kraju już stała się patologią.
Rozrost aparatu urzędniczego i jego uprawnienia chyba przerosły czasy tak zwanej komuny.
Widzę znowu coraz więcej smutnych i poszarzałych twarzy na ulicach jak w latach 80 ubiegłego stulecia.
Coraz częściej dowiadujemy się o przekrętach w ostatnich wyborach ale okazuje się że tego nie można zmienić ponieważ jest już po fakcie.
Przecież to jest usankcjonowanie oszustw wyborczych.
Pytam się Was młodzi! czy aby nie potrzeba w końcu krwawej rewolucji aby to zmienić?


O tym (po części) już pisałem. Rząd Polski obecnie boi się obywatela. Dlatego została pensja minimalna 1750 brutto, wiek emerytalny 67 lat, chory system emerytalny itd. Starzy ludzie zagrożenia nie stanowią, młodzi uciekają "za chlebem". Dla świń przy korycie - żyć nie umierać, jak na paszę zabraknie to znowu coś można sprzedać, podnieść podatki itd. Nawet jeśli młodzi by wrócili, to jak zaczną rewolucję? Kosami i widłami, jak w średniowieczu? Nie sądzę.
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez cioracz » 24/3/2015, 21:43

Senek potrzeba. I takie ruszenia sÄ… jedynym wyjsciem. Noo kolejnym wyjsciem moze tez byc obalenie rzadu i wymienienie go od podstaw co jest nie mozliwe :D ale sadze ze to juz dlugo nie wytrzyma i w koncu to wybuchnie
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez lagiboy » 24/3/2015, 21:52

senek ja już kilka lat temu mówiłem, że trzeba to wszystko wysadzić w pizdu, konstytucje napisać na nowo, wszystkich od koryta wywalić w pizdu, tylko że można to zrobić w jeden sposób. siłą... i to nie za ryj od koryta ciągnąć tylko strzelać, nie tłumaczyć, nie prosić tylko walić z automatu. Jak czytam że ktoś z rządu mówi że zarobki w Polsce są prawie takie same jak UK to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Albo gdy poseł pisze, że za mało zarabia i w środowisku adwokackim się z niego śmieją to przecież samo się ciśnie na ryj "spieprzaj do roboty adwokackiej" inny że nie wie jak utrzymać rodzinę za 6000 zł. Kwota wolna od podatku niższa niż w afryce. Ruskie wypowiadają traktat o zbrojeniach konwencjonalnych a w polskiej TV in-vitro (nosz kurwa). pociski podkalibrowe do leopardów za 2mld zł (przetarg z tego roku) są tak zajebiste, że nie przebiją przedniej płyty ruskiego czołgu (wtf? ktoś kto robił przetarg w ogóle ma pojęcie o pociskach?) patenty, projekty, innowacje idą w pizdu w błoto przez biurokracje... Policja mnie w polsce zatrzymuje bo tak, co jest nie do przyjęcia w innych krajach gdzie policja może Cię zatrzymać tylko gdy coś odjebiesz, ma ku temu powody, a nie widzi/ nie widzi mi się... bo mam obce numery i "na pewno nie mam prawa jazdy" pierwsze słowa po wylegitymowaniu "P: prawo jazdy poproszę, dowód rejestracyjny... ja: chwila tylko zdejmę rękawicę. P: jest prawo jazdy? ja: no pewnie, prawo jazdy, log book, ubezpieczenie. daje mu prawo jazdy UK bo takie tylko mam, a P do mnie czy mam jakiś inny dokument. no mam paszport, wziął i idzie a na moją uwagę że jeszcze log book i ubezpieczenie usłyszałem "niepotrzeba, wierzę że jest".
sejm większość swoich pierdół próbuje przepychać nocą. paliwo tanieje to trzeba zrobić nowy podatek zapasowy, i tak można bez końca... najbardziej mnie boli że pompują potężną kasę do Ukrainy nie wiem na jaki chuj... plus chyba 100 baniek dali dla ukraińskich studentów, gdzie nasi dostali całe wielkie gówno... by żyło się lepiej, komu? Tusk spierdolił, co mu wytknął Farage https://www.youtube.com/watch?v=UYdQO58FXvE no ale polska TV karmi wszystkich bzdurami, propagandą i pierdołami. coraz więcej ludzie w rocznicę odzyskania niepodległości się burzy, coraz więcej jest aresztowanych i któregoś roku weźmie to i pie#dolnie. mam nadzieje że nie wpierdolą się wtedy do nas ruskie.

w pi#du zmienia mi na strasznie
Ostatnio edytowano 24/3/2015, 21:54 przez lagiboy, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez Angler » 24/3/2015, 21:53

senekkorzenna napisał(a):Pozwolę sobie Wam przypomnieć że za głoszenie oficjalnie prawdy o układach politycznych i twierdzeniu że bez kija nie pogoni się urzędaso-polityków Bruno Kwiecień ciągle siedzi w więzieniu bez wyroku.
To jest więzień polityczny III RP.
Służy specjalne RP robią wszystko aby o nim zapomnieć.
Jestem ciekawy czy go wypuszczą czy popełni samobójstwo w celi więziennej.

Ależ ja nie piszę o tym, że jest to wyjście, wszak jest to w pełni niewykonalne.

Obrazek
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez MarSen » 24/3/2015, 22:05

Wrzucam tekst z działu 50cc dla rozluźnienia: "kolega mówił że jakieś tam turbo ma ale ja się na tym nie znam" w odniesieniu do Torosa z manualną skrzynią biegów.
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez lagiboy » 24/3/2015, 22:08

kolejne wybory pójdą lemingi głosować, i znów będzie wybór między dżumą a gangreną, głosować tak ale na żadną z nich, pytanie teraz należy postawić czy komisja która zliczy głosy (bo podejrzewam że system który nie działa nagle nie zadziała) faktycznie je policzy czy będzie "Kazik weź to ku#wa zostaw i chodź bo nalane a potem się wpisze cokolwiek"
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez Angler » 24/3/2015, 22:10

Partyzantka, przeciw ruskim? Gdzie niby, jak by kamienia na kamieniu nie zostawili. Nie oszukujmy się, zachód ma nas w głębokim poważaniu (wcale bym się nie zdziwił, jak by zamknęli szczelnie granice gdyby się zrobiło gorąco) i byśmy byli zdani na siebie, a wtedy te kilka leopardów czy F16 nie wystarczy. A to o Azjatach, to stara sprawdzona metoda - chłopa wywieźć daleko od domu, żeby wykonywał ślepo rozkazy i mordował bez skrupułów (przykład- "Legiony wschodnie", Wojna zimowa i pobór na ukrainie).
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez lagiboy » 24/3/2015, 22:19

Norman Davies brytyjski historyk, który studiuje historię Polski powiedział kiedyś tak oczywiście to nie cytat "Polska jest zdana sama na siebie i w razie wojny nikt jej nie pomoże, Polska powinna wyciągnąć wnioski z lekcji historii i uzbroić się po zęby" ja też uważam że kilka głowic wodorowych by wystarczyło. Mamy bardzo mądrych ludzi, daję głowę że gdyby dać im szansę i finansowanie mielibyśmy sprzęt wojskowy, medyczny, technologie wykraczające poza dzisiejsze standardy.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê