Zobacz wÄ…tek - <i>[BMW S1000R]</i> BMW S1000R - dzik jest dziki
NAS Analytics TAG

[BMW S1000R] BMW S1000R - dzik jest dziki

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 26/3/2015, 21:59

Komentatorzy napisał(a):Osobiście podziękuję BMW. Streetfighter miał z zasady być spartański i ostry. Streetfigher 1098 to dla Mnie wciąż jedyny prawdziwy seryjny street bez miliona wspomagaczy jazdy i innych bajerów. Obecnie także wg mojej osobistej opinii i wyobrażeniu na temat Streetów z obecnych seryjnych moto na rynku tylko GSX-R 1000 by się nadawał na dobrą bazę do streeta. Pozostaje mieć tylko nadzieje w chociaż w tej klasie motocykli producenci się opamiętają i pozostawią je naprawdę "dzikimi dzikami" bo na obecną chwile to źle się dzieje.<br><hr>Arnett<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie rozumiem tw wywodu, jest bez sensu. Z tego co wiem to wszystkie wspomagacze mozba wylaczyc i uzyskac tkz dzikosc w s1000r.<br><hr>moto fan<br>
Komentatorzy napisał(a):No tak. Dzisiaj jeszcze wyłączysz wszystko a co będzie za parę lat ? Będą forsować coraz to głupsze przepisy przez które wkrótce nie wyłączysz tego. Przerabiałem to w samochodzie tejże marki gdzie mimo że chcesz i wyłączasz poszczególne wspomagacze żeby się pobawić ale w momencie w którym miałyby one zadziałać i tak się włączają.<br><hr>Arnett<br>
Komentatorzy napisał(a):Na przykład które? Bo BMW nadal jest jedną z nielicznych marek, gdzie można prawie wszystko wyłączyć i być zdanym na własne umiejętności i dreszczyk emocji...<br><hr>eeeee<br>
Oczywiście, że można wyłączyć zarówno kontorlę trakcji jak i ABS. Wtedy moto jest jak granat z wyciągniętą zawleczką :) Mam s1000r ale osobiście nie wiedzę potrzeby wyłączania wspomagaczy jazdy. W trybie dynamic, zamiata konkurencje pod dywan. Dynamic pro wyłącza ABS tylnego koła i można iść ślizgiem. Tylko dla informacji.<br><hr>Filip
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê