Zobacz wÄ…tek - Enduro do max. 4k.
NAS Analytics TAG

Enduro do max. 4k.

Enduro, Cross
_________

Enduro do max. 4k.

Postprzez Frenzyy » 26/3/2014, 00:18

Czesc, zalozylem ten temat poniewaz chcialem sie dowiedziec jaki Enduro bylby najlepszym wyborem jesli chodzi o moje wymagania. Mam nadzieje ze bedziecie mi w stanie znalezc cos fajnego. Z gory dzieki. Cross bedzie nie tylko uzywany do np. jazdy po lesie lecz takze po ulicy wiec bedzie musial posiadac papiery oraz ubezpieczenie. Dobrze by bylo jesli nie musialbym juz wkladac nic w niego oraz zeby ew. naprawy nie byly jakies super drogie. Oraz oczywiscie nie chcialbym wyjsc poza granice 4k. W skrocie, najlepszy Enduro jakiego moge dostac do 4k. :>
Jeszcze raz dzieki za wszelka pomoc, pozdrawiam. ;)

//
Sry nie zauwazylem tego podpietego tematu. Juz akutalizuje... :P
//
- Jakie masz doświadczenie? (ile km na jakim sprzęcie)
Jezdzilem kiedys na 50 lecz jeszcze bylem mlody wiec w sumie tego nie wliczam. Oprocz tego troche godzin na quadzie 500 oraz skuterze 50.
- Wiek, waga, wzrost,
W sierpniu 17, 70kg, Ok. 175 (Nie wiem dokladnie, dawno sie nie mierzylem wiec juz pewnie troche ponad. :>)
- Do jakich celów chcesz używać motocykla (jazda na co dzień - do pracy/szkoły/ po mieście czy trasie, weekendowe latanie z kumplami dla rozrywki, turystyka dłuższa/dalsza, jazda z plecaczkiem czy bez, jazda po torze, jazda po szutrach lub cięższym terenie), w jakich udziałach procentowych?
Na pewno w wiekszosci bede go uzywal na codzien lecz na 100% takze bede jezdzil po lasach i innego typu torach.
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie?
Szczerze? Nie mam pojecia lecz na pewno nie malo. ;)
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach?
Na motor max. 4k a na 'ubranko' to juz osobna sume przeznacze.
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie?
Nie mam pojecia ile moga kosztowac naprawy. Na pewno jesli nie beda to jakies powazne (Kilka tysiecy jednorazawo na np. silnik) to inne nie powinny sprawiac zbytnio problemu. Dlatego tez chcialbym kupic motor do ktorego czesci sa dosc latwe do kupienia oraz naprawy nie sa jakies kosmicznie drogie.
- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ… - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp.
Jesli bym byl starszy i mieszkal kolo jakiegos toru to na pewno kupilbym full crossa ale ze tak nie jest no to musze sie zadowolic Enduro. <3
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę?
Patrzylem juz troche na np. Tablicy i widzialem DT'ki 125, jakies tam Aprillki oraz Derbi a takze nie liczne sztuki KTM'ow ale to juz raczej nie ten przedzial cenowy.

Mam nadzieje ze to pomoze Wam wybrac mi motor.

//Jesli zly dzial to przepraszam, jesli mozna to prosze o przeniesieniu tematu. :)
Ostatnio edytowano 26/3/2014, 00:31 przez Frenzyy, Å‚Ä…cznie edytowano 4 razy
Frenzyy
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26/3/2014, 00:12


Postprzez Boshi » 26/3/2014, 00:20

Enduro to nie cross...

patrz na opisy działów.
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21


Postprzez henio12323 » 26/3/2014, 10:48

szczecze nie czytałem nawet całej wypowiedzi

temat prosty jest i wałkowany setki razy za 4 tysiące to tylko soft enduro, yamaha dt 125 i tym podobne i tyle w temacie :D
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN

Postprzez sylwek199888 » 26/3/2014, 17:45

Dt 125 spełnia wszystkie twoje wymagania. 3 razy tak, dziękujemy :D
sylwek199888
Świeżak
 
Posty: 300
Dołączył(a): 13/8/2012, 20:43
Lokalizacja: Poddębice



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê