Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Przebieg kursu na prawo jazdy...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Przebieg kursu na prawo jazdy...

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez Komentatorzy » 25/9/2015, 11:13

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):hehehehe :) polecam wesluka@wp.pl ktory przyjezdza do klienta i jest obecny podczas odbioru dokumentu :) i oszusci w tym momencie nie maja nic do powiedzenia :) nie dziekujcie :) robie to dla wszystkich oszukanych i na pohybel :)<br><hr>ratajczaaak00<br>
Komentatorzy napisał(a):potwierdzam ja jestem zagranica pomogl przykat A odbieralem w konsulacie w Londynie<br><hr>s1000RR<br>
Komentatorzy napisał(a):wesluka@wp.pl sprawdzony , jest ok <br><hr>senegal.1<br>
Komentatorzy napisał(a):nie jest sprawdzony!!! bo jest naciagaczem i oszustem!!!<br><hr>ugio<br>
zalatwial mi kat a bez zaliczki bez zadnego problemu 3 tyg temu odbieralem pj ... ugio a ciebie oszukal ? <br><hr>motocross
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 25/9/2015, 15:50

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):hehehehe :) polecam wesluka@wp.pl ktory przyjezdza do klienta i jest obecny podczas odbioru dokumentu :) i oszusci w tym momencie nie maja nic do powiedzenia :) nie dziekujcie :) robie to dla wszystkich oszukanych i na pohybel :)<br><hr>ratajczaaak00<br>
Komentatorzy napisał(a):potwierdzam ja jestem zagranica pomogl przykat A odbieralem w konsulacie w Londynie<br><hr>s1000RR<br>
Komentatorzy napisał(a):wesluka@wp.pl sprawdzony , jest ok <br><hr>senegal.1<br>
Komentatorzy napisał(a):nie jest sprawdzony!!! bo jest naciagaczem i oszustem!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):zalatwial mi kat a bez zaliczki bez zadnego problemu 3 tyg temu odbieralem pj ... ugio a ciebie oszukal ? <br><hr>motocross<br>
sam u siebie odbierales??<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 30/9/2015, 11:51

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
<a href="http://www.dokumenty-kolekcjonerskie.pl" target="blank" class="link" rel="nofollow">www.dokumenty-kolekcjonerskie.pl</a> najlepsza jakosc i realizacja w 48h
Płatne PRZY ODBIORZE !! <br><hr>dokument
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2015, 20:20

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):Dokumenty kolekcjonerskie (prawa jazdy dowody osobiste itp) w rozsądnych cenach, trwały materiał (plastykowa karta) żadnych zaliczek, wykonywane śmiało pojedyncze zamówienia. dokumencik.eu Polecam!!<br><hr>eu<br>
MARIUSZ SAWICKI UWAGA oszust jest juz na czarnej liscie , nie dajcie sie tej szumowinie nabrac bierze kase i sie ulatnia zero kontaktu <br><hr>Goha
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/10/2015, 11:35

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):Dokumenty kolekcjonerskie (prawa jazdy dowody osobiste itp) w rozsądnych cenach, trwały materiał (plastykowa karta) żadnych zaliczek, wykonywane śmiało pojedyncze zamówienia. dokumencik.eu Polecam!!<br><hr>eu<br>
Komentatorzy napisał(a):MARIUSZ SAWICKI UWAGA oszust jest juz na czarnej liscie , nie dajcie sie tej szumowinie nabrac bierze kase i sie ulatnia zero kontaktu <br><hr>Goha<br>
wszyscy tu oszusci ktorzy cos oferuja ze zalatwia!!!<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/10/2015, 14:14

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Prawo jazdy na Ukrainie . Bez pośredników . Zainteresowani prosze pisac na gg . Pozdrawiam GG 34071421<br><hr>darek<br>
Komentatorzy napisał(a):kupię p.j. kat D - płacę 10000zł. żadnych zaliczek, skanów dokumentów czy przesyłek pocztowych.

anikaa27@o2.pl<br><hr>an<br>
Komentatorzy napisał(a):Ok 10 000 wchodzę w to <br><hr>Kruk<br>
Komentatorzy napisał(a):heheh co za idioci<br><hr>madzia<br>
Komentatorzy napisał(a):SAMI OSZUŚCI CI CO CHCĄ KUPIĆ I ci co sprzedają OSZUST ROBI W KONIA OSZUSTA HAHAH<br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam wszystkich. Jestem rzetelnym i konkretnym człowiekiem. Załatwiam wszystkie kategorie z wpisem i bez. Transkacja przebiega szybko bezproblemowo, pełna dyskrecja. Proszę pisać na e-mail: sikora1711@wp.pl<br><hr>sikora1711<br>
Komentatorzy napisał(a):to chłopie twoje warunki ty oszuscie witam oto moje warunki,


Zaliczka w kwocie 1000 zł na konto 15 1140 2004 0000 3702 7140 6623
Paweł Sikora
ul. Fałata 5
Koszalin
reszta po sprawdzeniu osobiscie dokumentow kolejna 2 tyś

1. Czy kiedykolwiek miał/a pan/i do czynienie z autem ?
2.Czy kiedykolwiek miał/a pan/i wypadek samochodowy ""jeśli tak to co
było powodem tego"" ? proszę pisać
szczerze bo jestem w stanie to sprawdzić

3.ile już pan/i jezdzi autem ?
4.Jaka wiedza jest na temat auta ?

PONIŻEJ PODAJE NIEZBĘDNE DANE JAKIE BĘDĄ MI POTRZEBNE :

IMIĘ -
NAZWISKO -
DATA URODZENIA -
ADRES ZAMELDOWANIA -
SKAN PANA ZDJĘCIA MINIATURKĘ TAKIE JAK SIĘ WYRABIA DOWÓD OSOBISTY -
SKAN WŁASNEGO PODPISU NAJLEPIEJ NA CZYSTEJ BIAŁEJ KARTCE -

SIKORA TO OSZUST NIE MA TAKIEGO ADRESU UWAGA <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):Ludzie, jednak jest mozliwe zalatwienie prawka,lecz napewno nie przez gosci oglaszajacych sie na forach.Sam mialem zalatwiane przez kolesia ktory mieszka w Anglii,lecz zanim sie zaja moim przypadkiem trwalo to kilka tygodni.Dotarcie do goscia zajelo mi ok 2 miesiecy.Konkretni ludzie nie potrzeboja reklamy w sieci-pomyslcie-szczesliwy posiadacz pj<br><hr>kierowca juz<br>
Komentatorzy napisał(a):mozesz mi podac wiecej info jestem zainterespwana <br><hr>aaaa<br>
Komentatorzy napisał(a):zapraszam do mnie na email <br><hr>sikora1711<br>
Komentatorzy napisał(a):pawel_czyzowski@wp.pl

Kupię PRAWKO kat.B . BEZ ZALICZEK !! !! Jak ktos uczciwy to nie przyjmie zaliczek a pieniązki tak czy siak mu sie zwroca za Dokument . Pozdrawiam i czekam na INFO :


pawel_czyzowski@wp.pl<br><hr>Czarodziej<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam jestem w stanie pomóc w załatwieniu prawa jazdy szybko fachowo i konkretnie w sprawie szczegółów prosze pisać

rkunicki71@gmail.com<br><hr>Ryszard<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam !potrzebuje prawo jazdy kategoria A!jaka cena?dziekuje i pozdrawiam!<br><hr>Bogdan Bełej<br>
Komentatorzy napisał(a):tak jak w tresci !Kupie prawo jazdy kategorii A!<br><hr>Bogdan Bełej<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie b na dogodnych warunkach pisac gorx1989@interia.eu<br><hr>pj b <br>
Komentatorzy napisał(a):Możliwość kupna prawa jazdy, kontakt na mail, dolny śląsk. <br><hr>Amil<br>
SIEMKA BYLBYM ZAINTERESOWANY KUPNEM PRAWA JAZDY KATEGORI B LACZNIE ZE WPISEM DO EWIDENCJI PROSZE O INFO<br><hr>adam
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/10/2015, 09:38

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):Dokumenty kolekcjonerskie (prawa jazdy dowody osobiste itp) w rozsądnych cenach, trwały materiał (plastykowa karta) żadnych zaliczek, wykonywane śmiało pojedyncze zamówienia. dokumencik.eu Polecam!!<br><hr>eu<br>
<a href="http://www.jazda.phorum.pl" target="blank" class="link" rel="nofollow">www.jazda.phorum.pl</a> adres z forum jestem w trakcie wyrabiania dokumentu warto zobaczyc bez zaliczek takze mozna tam zalatwic <br><hr>dabek111
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2015, 08:58

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):Dokumenty kolekcjonerskie (prawa jazdy dowody osobiste itp) w rozsądnych cenach, trwały materiał (plastykowa karta) żadnych zaliczek, wykonywane śmiało pojedyncze zamówienia. dokumencik.eu Polecam!!<br><hr>eu<br>
Komentatorzy napisał(a):MARIUSZ SAWICKI UWAGA oszust jest juz na czarnej liscie , nie dajcie sie tej szumowinie nabrac bierze kase i sie ulatnia zero kontaktu <br><hr>Goha<br>
Komentatorzy napisał(a):wszyscy tu oszusci ktorzy cos oferuja ze zalatwia!!!<br><hr>ugio<br>
Tys jes richtig paciulok<br><hr>szaraczek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2015, 15:45

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja wam powiem z własnych doswiadczen niema co szukac ludzi ktorzy zalatwia prawo jazdy z wpisem to jest klamstwo wymyslone na rzecz oszustw. Jedna osoba to wymyslila a reszta podłapała i zarabiaja dobre pieniadze na ludzkiej naiwnosci sam raz wpłaciłem zaliczke i ciesze sie ze tylko zaliczke bo po tym czasie dostałem moze jeszcze z dwa maile i kontakt sie skonczyl.
W polsce jedynie mozna kupic dokumenty kolekcjonerskie od firm fastidcard.pl, clubcard.pl chociaz co do jakosci ich produktow sa rozne zdania sam sie nie odwazylem poniewaz cena jest za wysoka a jesli mam zaplacic za bubla 2000zł to wole nie ryzykowac znalazlem tez taniej bo za 500zł na dokumenty-kolekcjonerskie.otwarte24.pl i tam zamowilem po pierwsze i najwazniejsze niema płatnosci z gory a to juz jak dla mnie był spory plus
Poza tym przed wysyłka do klienta wysyłaja zdjecia na maila wiec mozna samemu ocenic czy sie podoba u mnie sie machneli w adresie ale poprawili szybko i jest ok
Jest pewnie wiele innych firm ktore tez sie tym zajmuja wystarczy poszukac tylko NIGDY nie wpłacajcie kasy z góry !!<br><hr>igor<br>
Komentatorzy napisał(a):Aż żal mi dupę ściska jak czytam Twoje reklamy samego siebie. Oferujesz fałszywki człowieku i chcesz wmówić innym że mogą tego używać legalnie ? otóż nie! nie mogą! A co do załatwienia prawka to można tylko trzeba wiedzieć gdzie i jak no ale ryzyko zawsze jakieś jest, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.<br><hr>zadowolony z prawka<br>
Komentatorzy napisał(a):moze jakis namiar bardzo potrzebne pozdro
mjagielski58@gmail.com<br><hr>loco<br>
czesc, jezeli masz naprawde problem ze zdaniem prawa jazdy napisz polecam do ogloszenie4@t.pl , to jest gościu anonimowy, praktycznie sie nie ogłasza w niecie, ale bez problemu ci załatwi prawo jazdy<br><hr>zaduzopl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2015, 23:25

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Prawo jazdy na Ukrainie . Bez pośredników . Zainteresowani prosze pisac na gg . Pozdrawiam GG 34071421<br><hr>darek<br>
Komentatorzy napisał(a):kupię p.j. kat D - płacę 10000zł. żadnych zaliczek, skanów dokumentów czy przesyłek pocztowych.

anikaa27@o2.pl<br><hr>an<br>
Komentatorzy napisał(a):Ok 10 000 wchodzę w to <br><hr>Kruk<br>
Komentatorzy napisał(a):heheh co za idioci<br><hr>madzia<br>
Komentatorzy napisał(a):SAMI OSZUŚCI CI CO CHCĄ KUPIĆ I ci co sprzedają OSZUST ROBI W KONIA OSZUSTA HAHAH<br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam wszystkich. Jestem rzetelnym i konkretnym człowiekiem. Załatwiam wszystkie kategorie z wpisem i bez. Transkacja przebiega szybko bezproblemowo, pełna dyskrecja. Proszę pisać na e-mail: sikora1711@wp.pl<br><hr>sikora1711<br>
Komentatorzy napisał(a):to chłopie twoje warunki ty oszuscie witam oto moje warunki,


Zaliczka w kwocie 1000 zł na konto 15 1140 2004 0000 3702 7140 6623
Paweł Sikora
ul. Fałata 5
Koszalin
reszta po sprawdzeniu osobiscie dokumentow kolejna 2 tyś

1. Czy kiedykolwiek miał/a pan/i do czynienie z autem ?
2.Czy kiedykolwiek miał/a pan/i wypadek samochodowy ""jeśli tak to co
było powodem tego"" ? proszę pisać
szczerze bo jestem w stanie to sprawdzić

3.ile już pan/i jezdzi autem ?
4.Jaka wiedza jest na temat auta ?

PONIŻEJ PODAJE NIEZBĘDNE DANE JAKIE BĘDĄ MI POTRZEBNE :

IMIĘ -
NAZWISKO -
DATA URODZENIA -
ADRES ZAMELDOWANIA -
SKAN PANA ZDJĘCIA MINIATURKĘ TAKIE JAK SIĘ WYRABIA DOWÓD OSOBISTY -
SKAN WŁASNEGO PODPISU NAJLEPIEJ NA CZYSTEJ BIAŁEJ KARTCE -

SIKORA TO OSZUST NIE MA TAKIEGO ADRESU UWAGA <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):Ludzie, jednak jest mozliwe zalatwienie prawka,lecz napewno nie przez gosci oglaszajacych sie na forach.Sam mialem zalatwiane przez kolesia ktory mieszka w Anglii,lecz zanim sie zaja moim przypadkiem trwalo to kilka tygodni.Dotarcie do goscia zajelo mi ok 2 miesiecy.Konkretni ludzie nie potrzeboja reklamy w sieci-pomyslcie-szczesliwy posiadacz pj<br><hr>kierowca juz<br>
Komentatorzy napisał(a):mozesz mi podac wiecej info jestem zainterespwana <br><hr>aaaa<br>
Komentatorzy napisał(a):zapraszam do mnie na email <br><hr>sikora1711<br>
Komentatorzy napisał(a):pawel_czyzowski@wp.pl

Kupię PRAWKO kat.B . BEZ ZALICZEK !! !! Jak ktos uczciwy to nie przyjmie zaliczek a pieniązki tak czy siak mu sie zwroca za Dokument . Pozdrawiam i czekam na INFO :


pawel_czyzowski@wp.pl<br><hr>Czarodziej<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam jestem w stanie pomóc w załatwieniu prawa jazdy szybko fachowo i konkretnie w sprawie szczegółów prosze pisać

rkunicki71@gmail.com<br><hr>Ryszard<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam !potrzebuje prawo jazdy kategoria A!jaka cena?dziekuje i pozdrawiam!<br><hr>Bogdan Bełej<br>
Komentatorzy napisał(a):tak jak w tresci !Kupie prawo jazdy kategorii A!<br><hr>Bogdan Bełej<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie b na dogodnych warunkach pisac gorx1989@interia.eu<br><hr>pj b <br>
Komentatorzy napisał(a):Możliwość kupna prawa jazdy, kontakt na mail, dolny śląsk. <br><hr>Amil<br>
Komentatorzy napisał(a):prawo jazdy kontakt kwiatkowski1222@wp.pl<br><hr>K.<br>
Komentatorzy napisał(a):jestem w stanie załatwić prawko, swiadectwo maturalne, szkolne zaświadczenie o bierzmowaniu i inne, nie pobieram zaliczek, zdecydowanych zapraszam bartek.szmaj1981@gmail.com<br><hr>bartek<br>
Witam jaka cena prawka<br><hr>Ada
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2015, 10:58

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):pani Ewo tu na forum są e-maile osób które sie polecaja lub wpisze pani w google sprzedam prawo jazdy <br><hr>rumcajs<br>
Komentatorzy napisał(a):znam kontakt do osoby ktora sie tym zajmue i chetnym moge podac. Sprawdzona osobiscie przeze mnie i przez wiele innych osob o czym przekonaja sie panstwo sami

dorian__w@wp.pl

Dysponuje tez adresami posiadaczy kont wiekszosci oszustwo w sieci ;)<br><hr>dorian<br>
Komentatorzy napisał(a):a za ile prawo jazdy proszę dp <br><hr>koza<br>
Polecam Ci dokumencik.eu, ceny wahają się od 30 do 300 zł, plastyk trwały, i nie pobierają zaliczek :)<br><hr>zelus663
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2015, 11:01

Polecam prawko-dowód jak i dokumencik.eu obie porządne filmy, nie pobierają zaliczek a materiał bardzo trwały :)<br><hr>zelus663
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2015, 11:01

Polecam prawko-dowód jak i dokumencik.eu obie porządne filmy, nie pobierają zaliczek a materiał bardzo trwały :)<br><hr>zelus663
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2015, 12:06

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):<a href="http://www.jazda.phorum.pl" target="blank" class="link" rel="nofollow">www.jazda.phorum.pl</a> - 5 min szukania <br><hr>siekacz_prawi<br>
Komentatorzy napisał(a):przeciez to oszust i nic wiecej....<br><hr>ugio<br>
no chyba nie oszust byles na tym forum wgl ? to zobacz ile ludzi tam zalatwilo dokument<br><hr>siekacz_prawi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2015, 12:07

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):tutaj sprawdzac ! jazda.phorum.pl<br><hr>ciekawypan<br>
Komentatorzy napisał(a):sprawdzilem!!! oszust i wyludzacz!!! nic nie zalatwi oszust!!<br><hr>ugio<br>
co sprawdzales ? jak sprawdzales ? udowodnij ? bo ja zalatwiam sobie kat a i nie mam problemu z niczym, mam wygenerwowany pkk ktory jest aktywny . To ze jestes idiota i oszustem to twoj problem<br><hr>siekacz_prawi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2015, 12:09

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam, ja póki co polecam Ci prawo jazdy kolekcjonerskie na fastidcard.com :) Sam mam i okazało się trwałej, dobrej jakości. Nawet nie zapłaciłem dużo w porównaniu do cen innych tego typu stron :)<br><hr>kurt<br>
Komentatorzy napisał(a):witam mam pytanko . jakie ma pan kolekcjonerskie polskie iczy zagraniczne i?? i moze orientuje sie pan czy na zagranicznym dam rade smigac w pl nie oszukujmy sie ze ludzie upuja takie aby podziwiac tylko uzywac pozrdawiam z gory dziekuje :)<br><hr>pinio<br>
Komentatorzy napisał(a):oryginal odbierany z urzedu zalatwialem u goscia zeswojego miasta email kontaktowy do niego to oglaszamy.pl@wp.pl<br><hr>krimol<br>
Komentatorzy napisał(a):najprosciej i najpewniej tu jazda.phorum.pl ;) <br><hr>forumowicz_scigacz_pl<br>
Komentatorzy napisał(a):najprosciej i najpewniej mozna stracic duzo pieniazkow u ciebie oszuscie!!!<br><hr>ugio<br>
szanowni panstwo, jestem zarejestrowany na tym forum, kontakt mam z tego forum. Nie trudno sprawdzic ze latwo zalatwic tam dokument. Natomiast gosc ugio to nikt inny jak legalne_dokumenty , dokument_kolekcjonerskie , adamowskipj - oszust ktory neguje pozytywna konkurencje .. zostales przeswietlony gnoju i oszuscie . <br><hr>siekacz_prawi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/10/2015, 11:59

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam, ja póki co polecam Ci prawo jazdy kolekcjonerskie na fastidcard.com :) Sam mam i okazało się trwałej, dobrej jakości. Nawet nie zapłaciłem dużo w porównaniu do cen innych tego typu stron :)<br><hr>kurt<br>
Komentatorzy napisał(a):witam mam pytanko . jakie ma pan kolekcjonerskie polskie iczy zagraniczne i?? i moze orientuje sie pan czy na zagranicznym dam rade smigac w pl nie oszukujmy sie ze ludzie upuja takie aby podziwiac tylko uzywac pozrdawiam z gory dziekuje :)<br><hr>pinio<br>
Komentatorzy napisał(a):oryginal odbierany z urzedu zalatwialem u goscia zeswojego miasta email kontaktowy do niego to oglaszamy.pl@wp.pl<br><hr>krimol<br>
Komentatorzy napisał(a):najprosciej i najpewniej tu jazda.phorum.pl ;) <br><hr>forumowicz_scigacz_pl<br>
Komentatorzy napisał(a):najprosciej i najpewniej mozna stracic duzo pieniazkow u ciebie oszuscie!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):szanowni panstwo, jestem zarejestrowany na tym forum, kontakt mam z tego forum. Nie trudno sprawdzic ze latwo zalatwic tam dokument. Natomiast gosc ugio to nikt inny jak legalne_dokumenty , dokument_kolekcjonerskie , adamowskipj - oszust ktory neguje pozytywna konkurencje .. zostales przeswietlony gnoju i oszuscie . <br><hr>siekacz_prawi<br>
hahahahahah jasne! to wszystko moje e-maile!! i sam sie przed saba oszczegam!!! zalosne !<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/10/2015, 22:56

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):SIEMA SPROBUJ TU gbk1b@wp.pl pol roku temu mi sie udalo wyrobic a odbieralem z urzedy. w razie pytan pisz migacz0071@wp.pl<br><hr>migacz_scigacz<br>
jak tylko zgubisz ten dokument,będziesz zdziwiony jak pójdziesz po nowy do urzędu.Na pewno nie ma cię w rejestrze Sprawdż<br><hr>Zbyszek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/10/2015, 14:18

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):SIEMA SPROBUJ TU gbk1b@wp.pl pol roku temu mi sie udalo wyrobic a odbieralem z urzedy. w razie pytan pisz migacz0071@wp.pl<br><hr>migacz_scigacz<br>
Komentatorzy napisał(a):jak tylko zgubisz ten dokument,będziesz zdziwiony jak pójdziesz po nowy do urzędu.Na pewno nie ma cię w rejestrze Sprawdż<br><hr>Zbyszek<br>
oszust! naciagacz! wszyscy tylko pieknie pisza ze zalatwia dokumenty!!! ale to nie prawda!!! sami oszusci!!!!<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/10/2015, 10:10

Witam wszystkich serdecznie mam na imię Józef moją pomoc kieruję do osób które chcą mieć uprawnienia jestem w stanie wam pomóc i myślę że jestem jedyną osobą która może to wszystko załatwić bez żadnych problemów i stresu wszystkie kategorie bez żadnych zaliczek jestem poważna osobą pomogę również tym którzy stracili swoje prawo jazdy w zamian oczekuję dyskrecji. Więcej pod numerem telefonu 733-075-807 lub pod podanym adresem e-mail Jozef-kazimierczak@wp.pl<br><hr>Jozef
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr