Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Przebieg kursu na prawo jazdy...
 
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Przebieg kursu na prawo jazdy...

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez Komentatorzy » 18/5/2015, 19:50

Komentatorzy napisał(a):pilnie kupie prawo jazdy z wpisem kategorii B.<br><hr>grazka<br>
Komentatorzy napisał(a):pisz oskmini.pl@poczta.fm. sprawdzeni i pomoga<br><hr>zaliczone<br>
Komentatorzy napisał(a):Też płaciłeś/aś 1000zł na samym starcie ? a resztę na końcu ?
Bo właśnie do nich napisałam i dostałam odp 1000 teraz, a reszta do 14-tu dni po odbiorze.<br><hr>Jessi<br>
Komentatorzy napisał(a):placilem na starcie 1100zloty a potem kontakt sie urwal....nie odpowiada na e-maile!!po prostu oszust!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Mwitkowski100@gmail.com tez zaliczkę skasował o demnie i od brata i spierdolil!! OSZUST ten mwitkowski100@gmail.com <br><hr>Jolanta<br>
DOKŁADNIE TO OSZUST Mwitkowski100@gmail.com<br><hr>E....
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 19/5/2015, 14:19

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):Dobry Dzień, jestem Natan i prowadzę kursy na prawo jazdy we Lwowie na Ukrainie. Pomagam przy zdobyciu uprawnień na wszelkie kategorie oraz innych dokumentów. Jest możliwość osobiście odebrać dokument w urzędzie z wpisem i zameldowaniem. Zapewniam hotel oraz formalności z ewentualną wymianą. NIE POBIERAM ŻADNYCH ZALICZEK ! Płatne Przy Odbiorze !
UA: +38 093-833-845-291 PL: +48 695-173-171 mail: natanprawko@mail.ru<br><hr>Natan<br>
Komentatorzy napisał(a):Mam pytanie czy ,jest ktoś kto pomoże mi potwierdzić w Urzędzie na Ukrainie,wiarygodność mojego prawa jazdy,zostałam oszukana przez człowieka który mi obiecywał że wszystkie dokumenty są ok.Wystawił mi prawko na kogoś innego.A w Polsce w urzędzie okazało się coś innego.Proszę o kontakt.ola<br><hr>Ola<br>
jabba223@o2.pl facet załatwia uprawnienia więc napisz do niego może pomoże w formalnościach<br><hr>jurecki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 19/5/2015, 18:46

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Zdecydowanie i w 100% polecam dokumenty.kontakt@safe-mail.net chyba jedyny ktory naprawde zalatwia<br><hr>archwlad
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/5/2015, 19:03

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):proponuje napisac do universe_200@wp.pl tam sobie zalatwisz kategorie legalnie<br><hr>moglikaaa<br>
Komentatorzy napisał(a):gowno prawda ze oszust zastanawiam sie kto pisze te komentarze jestem przykladem universe_200@wp.pl gdzie nie bral ani zlotowki i pomogl mi przy kat c <br><hr>noworoczny15<br>
Komentatorzy napisał(a):a kiedy załatwiałeś?<br><hr>lex<br>
Komentatorzy napisał(a):bo mi nic nie załatwił wpłaciłem mu łącznie 4500 i brak kontaktu
na razie nic nie sugeruje ale źle to wygląda<br><hr>lex<br>
Mwitkowski100@gmail.com tez to samo gra zaliczkę skasował po tygodniu wolał o dopłate 800 zł razem chciał !!!!! 3600i resztę jeszcze przy odbiorze tyle kasy POSZŁO się jebac... Oszust sprawa zgłoszena!!<br><hr>Jolanta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/5/2015, 19:23

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):pisz do legaldokumenty@gmail., pomoze ci zalatwic prawko itp., wiem bo sam załatwiałem<br><hr>artek<br>
Komentatorzy napisał(a): oszut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! legaldokumenty@gmail. uwaga to oszust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1<br><hr>buła<br>
Mwitkowski100@gmail.com tez OSZUST BRAU ZALICZKĘ I NIC NIE ZAŁATWIA A WOLA O dopłate!! I kontakt się urywa!!!
OSZUST oszust <br><hr>Jolanta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/5/2015, 19:38

Komentatorzy napisał(a):pilnie kupie prawo jazdy z wpisem kategorii B.<br><hr>grazka<br>
Komentatorzy napisał(a):pisz oskmini.pl@poczta.fm. sprawdzeni i pomoga<br><hr>zaliczone<br>
Komentatorzy napisał(a):Też płaciłeś/aś 1000zł na samym starcie ? a resztę na końcu ?
Bo właśnie do nich napisałam i dostałam odp 1000 teraz, a reszta do 14-tu dni po odbiorze.<br><hr>Jessi<br>
Komentatorzy napisał(a):placilem na starcie 1100zloty a potem kontakt sie urwal....nie odpowiada na e-maile!!po prostu oszust!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Mwitkowski100@gmail.com tez zaliczkę skasował o demnie i od brata i spierdolil!! OSZUST ten mwitkowski100@gmail.com <br><hr>Jolanta<br>
Komentatorzy napisał(a):DOKŁADNIE TO OSZUST Mwitkowski100@gmail.com<br><hr>E....<br>
Mnie oszukał mwitkowski100@gmail.com na 3600 zł po tygodniu wolał o dopłate 800 zł teraz się zmyl nie reaguje na @ ani na tel. Oszust Uwaga ❕!!!!! <br><hr>Jolanta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/5/2015, 19:45

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):pisz do legaldokumenty@gmail., pomoze ci zalatwic prawko itp., wiem bo sam załatwiałem<br><hr>artek<br>
Komentatorzy napisał(a):dzieki za porade - tak jak pisałes szybko i bez problemow
aha no i pozytwy dla legaldokumenty@gmail.com
jeszcze raz dzięki !<br><hr>23333<br>
Komentatorzy napisał(a):debilny oszuście legaldokumenty@gmail.com pustka w głowie!!!co nikt nie chce dać się oszukać i żałośnie się w tani sposób reklamujesz:)<br><hr>paweł<br>
Komentatorzy napisał(a):bede bronił legaldokumenty@gmail.com to porządny człowiek , załatwił mi dokumenty - widać konkurencja oszustów nie może wyrobić że nie da się oszukiwać już innych, bo ktos sie wkoncu znalazł kto załatwia prawo jazdy itp. - tak jak sam pan Łukasz powiedział niech da chociaż ktoś kto wypisuje że jest oszustem jedno potwierdzenie przelania na jego konto pieniędzy ! lub przeprowadzenia z nim transakcji na portalu akkcyjnym ? , bo jeszcze nikt nie potwierdził niczego, a bzdurne komenarze każdy może napisać w niekontrolowanym forum<br><hr>broniacy<br>
Komentatorzy napisał(a):Bronisz bo to pewnie ty jesteś z legaldokumenty a ja mam dowód na oszustwo i nie jedno i dowód wpłaty i wszystkie maile<br><hr>lilia<br>
Ja tez na mwitkowski100@gmail.com wszystkiego udokumentowane i zgłoszone. Na jego miejscu zaszła bym się gdzieś na Sybir. Mają jo juz na oku i moje zeznania tez 😊😊<br><hr>Jolanta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/5/2015, 21:57

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):pisz do legaldokumenty@gmail., pomoze ci zalatwic prawko itp., wiem bo sam załatwiałem<br><hr>artek<br>
Komentatorzy napisał(a):dzieki za porade - tak jak pisałes szybko i bez problemow
aha no i pozytwy dla legaldokumenty@gmail.com
jeszcze raz dzięki !<br><hr>23333<br>
Komentatorzy napisał(a):debilny oszuście legaldokumenty@gmail.com pustka w głowie!!!co nikt nie chce dać się oszukać i żałośnie się w tani sposób reklamujesz:)<br><hr>paweł<br>
Komentatorzy napisał(a):bede bronił legaldokumenty@gmail.com to porządny człowiek , załatwił mi dokumenty - widać konkurencja oszustów nie może wyrobić że nie da się oszukiwać już innych, bo ktos sie wkoncu znalazł kto załatwia prawo jazdy itp. - tak jak sam pan Łukasz powiedział niech da chociaż ktoś kto wypisuje że jest oszustem jedno potwierdzenie przelania na jego konto pieniędzy ! lub przeprowadzenia z nim transakcji na portalu akkcyjnym ? , bo jeszcze nikt nie potwierdził niczego, a bzdurne komenarze każdy może napisać w niekontrolowanym forum<br><hr>broniacy<br>
Komentatorzy napisał(a):Bronisz bo to pewnie ty jesteś z legaldokumenty a ja mam dowód na oszustwo i nie jedno i dowód wpłaty i wszystkie maile<br><hr>lilia<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja tez na mwitkowski100@gmail.com wszystkiego udokumentowane i zgłoszone. Na jego miejscu zaszła bym się gdzieś na Sybir. Mają jo juz na oku i moje zeznania tez 😊😊<br><hr>Jolanta<br>
A teraz blokuje wszystkiego @ ten mwitkowski100@gmail.com to czysty oszust zarabia na wakacje <br><hr>Jolanta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/5/2015, 22:01

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):pisz do legaldokumenty@gmail., pomoze ci zalatwic prawko itp., wiem bo sam załatwiałem<br><hr>artek<br>
Komentatorzy napisał(a):dzieki za porade - tak jak pisałes szybko i bez problemow
aha no i pozytwy dla legaldokumenty@gmail.com
jeszcze raz dzięki !<br><hr>23333<br>
Komentatorzy napisał(a):debilny oszuście legaldokumenty@gmail.com pustka w głowie!!!co nikt nie chce dać się oszukać i żałośnie się w tani sposób reklamujesz:)<br><hr>paweł<br>
Komentatorzy napisał(a):bede bronił legaldokumenty@gmail.com to porządny człowiek , załatwił mi dokumenty - widać konkurencja oszustów nie może wyrobić że nie da się oszukiwać już innych, bo ktos sie wkoncu znalazł kto załatwia prawo jazdy itp. - tak jak sam pan Łukasz powiedział niech da chociaż ktoś kto wypisuje że jest oszustem jedno potwierdzenie przelania na jego konto pieniędzy ! lub przeprowadzenia z nim transakcji na portalu akkcyjnym ? , bo jeszcze nikt nie potwierdził niczego, a bzdurne komenarze każdy może napisać w niekontrolowanym forum<br><hr>broniacy<br>
Komentatorzy napisał(a):Bronisz bo to pewnie ty jesteś z legaldokumenty a ja mam dowód na oszustwo i nie jedno i dowód wpłaty i wszystkie maile<br><hr>lilia<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja tez na mwitkowski100@gmail.com wszystkiego udokumentowane i zgłoszone. Na jego miejscu zaszła bym się gdzieś na Sybir. Mają jo juz na oku i moje zeznania tez 😊😊<br><hr>Jolanta<br>
Komentatorzy napisał(a):A teraz blokuje wszystkiego @ ten mwitkowski100@gmail.com to czysty oszust zarabia na wakacje <br><hr>Jolanta<br>
Na Facebook jest już też mwitkowski100@gmail.com poszukiwanych gdzieś z poznańskiego. <br><hr>Jolanta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/5/2015, 20:50

Komentatorzy napisał(a):Witam serdecznie wszystkich poszukiwaczy uczciwego człowieka który pomoże Państwu w uzyskaniu prawa jazdy , kwalifikacji zawodowej , kursów ADR , oraz badań psychologicznych . Jestem normalnym człowiekiem który ma bardzo duże możliwości w pomocy zdobycia tego wymarzonego dokumentu . Nie pobieram zaliczek . Układ ma polegać na wzajemnej współpracy z korzyścią dla oby dwu stron . Nie jestem jakimś cholernym naciągaczem tylko rozsądnym człowiekiem który dba o swojego klienta . Nie bój się napisz odpowiem na nurtujące pytania . Wszystko zostaje między nami .Prosze pisac na numer 536294211 lub na maila miroslawszczeblewski@interia.pl<br><hr>Miroslaw<br>
Komentatorzy napisał(a):oszust!!! kto normalny podaje swoje nazwisko!!! oszust i naciagacz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):A jednak nie jest oszustem przepraszam i polecam Pana Mirka.!!!!!!!!!!!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):sam siebie zlodzieju i oszuscie polecasz!!! bym cie zajeeeebal klamco!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Wes gnoju nie podszywaj się on nie jest oszustem A Ciebie wykastruje parowo!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):ojca swojego wykastruj pedale !!!hahahaahha oszust i naciagacz!!!<br><hr>ugio<br>
mwitkowski100 to cweeel dymało go pół miasta a ci co go znajda powiesza za te dwie kulki co ma niby w spodniach. Jesteś namierzany frajerze. pilnuj się. Ps : z poważaniem oszukany pedale ;)<br><hr>Świadectwo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/5/2015, 21:34

Komentatorzy napisał(a):Witam serdecznie wszystkich poszukiwaczy uczciwego człowieka który pomoże Państwu w uzyskaniu prawa jazdy , kwalifikacji zawodowej , kursów ADR , oraz badań psychologicznych . Jestem normalnym człowiekiem który ma bardzo duże możliwości w pomocy zdobycia tego wymarzonego dokumentu . Nie pobieram zaliczek . Układ ma polegać na wzajemnej współpracy z korzyścią dla oby dwu stron . Nie jestem jakimś cholernym naciągaczem tylko rozsądnym człowiekiem który dba o swojego klienta . Nie bój się napisz odpowiem na nurtujące pytania . Wszystko zostaje między nami .Prosze pisac na numer 536294211 lub na maila miroslawszczeblewski@interia.pl<br><hr>Miroslaw<br>
Komentatorzy napisał(a):oszust!!! kto normalny podaje swoje nazwisko!!! oszust i naciagacz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):A jednak nie jest oszustem przepraszam i polecam Pana Mirka.!!!!!!!!!!!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):sam siebie zlodzieju i oszuscie polecasz!!! bym cie zajeeeebal klamco!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Wes gnoju nie podszywaj się on nie jest oszustem A Ciebie wykastruje parowo!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):ojca swojego wykastruj pedale !!!hahahaahha oszust i naciagacz!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):mwitkowski100 to cweeel dymało go pół miasta a ci co go znajda powiesza za te dwie kulki co ma niby w spodniach. Jesteś namierzany frajerze. pilnuj się. Ps : z poważaniem oszukany pedale ;)<br><hr>Świadectwo<br>
Wykastrujcie go chętnie i za mnie. Mnie też oszukanal mwitkowski100@gmail.com na 3600 zł potem chciał jeszcze dopłate do zaliczki następnie 800 zł złodziej i oszust. Kiedyś go dopadną Uwaga oszust <br><hr>Jolanta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/5/2015, 12:33

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):Dobry Dzień, pomagam zdobyć uprawnienia na wszelkie kategorie na Ukrainie. (oraz inne dokumenty) Z wpisami i meldunkiem. Pracuję u naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Dlatego jest możliwość osobiście u mnie w Urzędzie odebrać dokumenty. Płatne przy odbiorze - BEZ ZALICZEK. Załatwiam sprawy urzędowe. +48 661 766 773 / +38 (0) 93 899 12 41 / prawkoukraina@mail. ru<br><hr>Gregorij<br>
Komentatorzy napisał(a):tak tak!!!! ty ruski oszuscie !!! ukrainskie prawko jest nie wazne w EU!!! oszust i naciagacz!!!<br><hr>ugio<br>
Prawo Jazdy wydane na Ukrainie jest jak najbardziej ważne w Polsce (Konwencja Wiedeńska o Ruchu Drogowym). CO ważniejsze takie prawo jazdy można bezproblemowo wymienić na Polskie. Jedyny kłopot tego procederu to sposób robienia prawa jazdy na Ukrainie który jest co najmniej nieetyczny. (każdy wie o jaki proceder chodzi - łapówki dla tamtejszych urzędników za wydanie dokumentu) <br><hr>JAS_WĘDROWNICZEK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2015, 09:47

Komentatorzy napisał(a):Witam serdecznie mam na Imię Sławomir i chciałbym wam przedstawić moją ofertę.Czas przebiegu mojej pracy w tej branży jest już bardzo długi nigdy nie przydarzył mi się nie zadowolony klient proszę abyście nie pchali pieniędzy tym oszustom którzy tylko czekają na waszą naiwność. u mnie państwo nie stracą nic a zyskają prawo jazdy, kwalifikacje zawodową, oraz świadectwa różnych szkół jeżeli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej to proszę kierować się pod podany adres E-mail Prawojazdy@Interia.eu lub pod numerem telefonu 502-600-568 pozdrawiam.<br><hr>Sławomir <br>
Komentatorzy napisał(a):napiszcie do gbk1b@wp.pl - sprawdzony <br><hr>migacz0071@wp.pl<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam, ktos sprawdzal?<br><hr>janek<br>
Komentatorzy napisał(a):Oszust, sprawe prowadzi juz wynajety dedektyw, jezeli jest ktos jeszcze oszukany dopisywac sie.<br><hr>robert<br>
Komentatorzy napisał(a):Chętni się dopisze. Zostałam oszukana przez mwitkowski100@gmail.com, na bardzo dużą sumę. Wziął zaliczkę,później powinnam znów dopłacić bo czegoś nie policzył a jak się zaczynałam dopytywac... Zniknął. I kasa tez <br><hr>Jolanta<br>
Mam ten sam problem z gbk1b wysłałam mu kase na konto bph centrum rozliczen w gdansku 2500 pln i na tym koniec, zgłosiłam sprawe na policje, ale też mam zarzuty teraz wobec mojej osoby. Do póki nie znajda tego oszusta mam spokój a później odpowiem razem z nim, tak że przestrzegam wszystkich.<br><hr>Lidka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2015, 10:45

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Sprzedam świadectwa maturalne, świadectwa ukończenia technikum; różne specjalizacje... itp...
e-mail: sprzedamswiadectwo@onet.pl
tel: 534-868-659<br><hr>sprzedamswiadectwo<br>
Komentatorzy napisał(a):Kupię świadectwo ukończenia szkoły średniej. Proszę o szczegóły i ceny. pavla452@interia.pl<br><hr>pavla<br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich chętnych do kupna profesionalnie wykonanych świadectw,,LO,, i TECHNIK,, drukowane w prof. drukarni, bez zaliczek ,po wykonaniu prześlę skan twojego świadectwa, następnie uzgodnimy zaplate i wysylam,pobranie z wglądem, tylko serio oferty proszę bo to ja pierwszy tracę czas i wykorzystuję materiał,druki,stęple ,cena do uzgodnienia<br><hr>ART<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam,bylabym z koleżanką zainteresowana. Jest mozliwosc kontaktu osobiscie? <br><hr>ania<br>
Komentatorzy napisał(a):świadectwa !!! tanio solidnie profesjonalnie i szybko !
email : swiadectwa@t.pl <br><hr>Admin<br>
Proszę o kontakt anenia0@amorki.pl<br><hr>anenia1986
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2015, 11:57

Komentatorzy napisał(a):Witam serdecznie mam na Imię Sławomir i chciałbym wam przedstawić moją ofertę.Czas przebiegu mojej pracy w tej branży jest już bardzo długi nigdy nie przydarzył mi się nie zadowolony klient proszę abyście nie pchali pieniędzy tym oszustom którzy tylko czekają na waszą naiwność. u mnie państwo nie stracą nic a zyskają prawo jazdy, kwalifikacje zawodową, oraz świadectwa różnych szkół jeżeli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej to proszę kierować się pod podany adres E-mail Prawojazdy@Interia.eu lub pod numerem telefonu 502-600-568 pozdrawiam.<br><hr>Sławomir <br>
Komentatorzy napisał(a):napiszcie do gbk1b@wp.pl - sprawdzony <br><hr>migacz0071@wp.pl<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam, ktos sprawdzal?<br><hr>janek<br>
Komentatorzy napisał(a):Oszust, sprawe prowadzi juz wynajety dedektyw, jezeli jest ktos jeszcze oszukany dopisywac sie.<br><hr>robert<br>
Komentatorzy napisał(a):Chętni się dopisze. Zostałam oszukana przez mwitkowski100@gmail.com, na bardzo dużą sumę. Wziął zaliczkę,później powinnam znów dopłacić bo czegoś nie policzył a jak się zaczynałam dopytywac... Zniknął. I kasa tez <br><hr>Jolanta<br>
Komentatorzy napisał(a):Mam ten sam problem z gbk1b wysłałam mu kase na konto bph centrum rozliczen w gdansku 2500 pln i na tym koniec, zgłosiłam sprawe na policje, ale też mam zarzuty teraz wobec mojej osoby. Do póki nie znajda tego oszusta mam spokój a później odpowiem razem z nim, tak że przestrzegam wszystkich.<br><hr>Lidka<br>
Hey Lidka, tak to już jest w tej zasr....Polsce huje tylko umią oszukiwać.Ten twój oszust jest bardzo znany!! Ja też za późno weszłam na tą stronę, bo i tez się sparzyłam.To są gnidy mędne.RAJ DLA OSZUSTÓW A I JESZCZE JEDEN GROZI DRUGIEMU<br><hr>Jolanta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2015, 13:20

Komentatorzy napisał(a):Witam serdecznie mam na Imię Sławomir i chciałbym wam przedstawić moją ofertę.Czas przebiegu mojej pracy w tej branży jest już bardzo długi nigdy nie przydarzył mi się nie zadowolony klient proszę abyście nie pchali pieniędzy tym oszustom którzy tylko czekają na waszą naiwność. u mnie państwo nie stracą nic a zyskają prawo jazdy, kwalifikacje zawodową, oraz świadectwa różnych szkół jeżeli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej to proszę kierować się pod podany adres E-mail Prawojazdy@Interia.eu lub pod numerem telefonu 502-600-568 pozdrawiam.<br><hr>Sławomir <br>
Komentatorzy napisał(a):napiszcie do gbk1b@wp.pl - sprawdzony <br><hr>migacz0071@wp.pl<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam, ktos sprawdzal?<br><hr>janek<br>
Komentatorzy napisał(a):Oszust, sprawe prowadzi juz wynajety dedektyw, jezeli jest ktos jeszcze oszukany dopisywac sie.<br><hr>robert<br>
Komentatorzy napisał(a):Chętni się dopisze. Zostałam oszukana przez mwitkowski100@gmail.com, na bardzo dużą sumę. Wziął zaliczkę,później powinnam znów dopłacić bo czegoś nie policzył a jak się zaczynałam dopytywac... Zniknął. I kasa tez <br><hr>Jolanta<br>
Komentatorzy napisał(a):Mam ten sam problem z gbk1b wysłałam mu kase na konto bph centrum rozliczen w gdansku 2500 pln i na tym koniec, zgłosiłam sprawe na policje, ale też mam zarzuty teraz wobec mojej osoby. Do póki nie znajda tego oszusta mam spokój a później odpowiem razem z nim, tak że przestrzegam wszystkich.<br><hr>Lidka<br>
Cześć
Szanowny Panie/ma zrobić trzeba pilną pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej i opłacać rachunki, jeśli tak tutaj jest to świetna okazja aby skorzystać pożyczki od nas.
Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek jak pożyczka, firmie pożyczki, pożyczki rachunki, kredyt samochodowy, pożyczki osobiste, prywatne pożyczki itp.
Oferujemy kredyty dla osób do zaledwie 3% stopy procentowej na dowolnym czasie trwania. Poniżej znajduje się wniosek kredytowy stanowią więc wypełnić w i z powrotem. (robertloantransfer@gmail.com)
WNIOSEK KREDYTOWY
IMIĘ I NAZWISKO...
AGE...............
SEX................
KWOTA KREDYTU POTRZEBNE...
CZAS TRWANIA POŻYCZKI...
MIESIĘCZNY DOCHÓD...
NUMER TELEFONU KOMÓRKOWEGO...
ZAWÓD...
KRAJU...
STAN...
ZESKANUJ KARTĘ ID...
ZASTOSOWANO PRZED...

POZDRAWIAM<br><hr>sir robert
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2015, 13:21

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):Dobry Dzień, pomagam zdobyć uprawnienia na wszelkie kategorie na Ukrainie. (oraz inne dokumenty) Z wpisami i meldunkiem. Pracuję u naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Dlatego jest możliwość osobiście u mnie w Urzędzie odebrać dokumenty. Płatne przy odbiorze - BEZ ZALICZEK. Załatwiam sprawy urzędowe. +48 661 766 773 / +38 (0) 93 899 12 41 / prawkoukraina@mail. ru<br><hr>Gregorij<br>
Komentatorzy napisał(a):tak tak!!!! ty ruski oszuscie !!! ukrainskie prawko jest nie wazne w EU!!! oszust i naciagacz!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Prawo Jazdy wydane na Ukrainie jest jak najbardziej ważne w Polsce (Konwencja Wiedeńska o Ruchu Drogowym). CO ważniejsze takie prawo jazdy można bezproblemowo wymienić na Polskie. Jedyny kłopot tego procederu to sposób robienia prawa jazdy na Ukrainie który jest co najmniej nieetyczny. (każdy wie o jaki proceder chodzi - łapówki dla tamtejszych urzędników za wydanie dokumentu) <br><hr>JAS_WĘDROWNICZEK<br>
Cześć
Szanowny Panie/ma zrobić trzeba pilną pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej i opłacać rachunki, jeśli tak tutaj jest to świetna okazja aby skorzystać pożyczki od nas.
Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek jak pożyczka, firmie pożyczki, pożyczki rachunki, kredyt samochodowy, pożyczki osobiste, prywatne pożyczki itp.
Oferujemy kredyty dla osób do zaledwie 3% stopy procentowej na dowolnym czasie trwania. Poniżej znajduje się wniosek kredytowy stanowią więc wypełnić w i z powrotem. (robertloantransfer@gmail.com)
WNIOSEK KREDYTOWY
IMIĘ I NAZWISKO...
AGE...............
SEX................
KWOTA KREDYTU POTRZEBNE...
CZAS TRWANIA POŻYCZKI...
MIESIĘCZNY DOCHÓD...
NUMER TELEFONU KOMÓRKOWEGO...
ZAWÓD...
KRAJU...
STAN...
ZESKANUJ KARTĘ ID...
ZASTOSOWANO PRZED...

POZDRAWIAM<br><hr>sir robert
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/5/2015, 08:51

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Witam jestem zainteresowana dyplomem mgr .Proszę o odpowiedź.<br><hr>kiko
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/5/2015, 00:51

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Jak prawko jazdy to tylko dokumenty.kontakt@safe-mail.net polecam, naprawdę szczerze bo już długo szukałem i w końcu mam<br><hr>kuruno
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/5/2015, 01:15

Komentatorzy napisał(a):pilnie kupie prawo jazdy z wpisem kategorii B.<br><hr>grazka<br>
Zdecydowanie i najbardziej polecam dokumenty.kontakt@safe-mail.net pewniak u ktorego zaltawilem<br><hr>kuruno
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr