Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Przebieg kursu na prawo jazdy...
 
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Przebieg kursu na prawo jazdy...

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez Komentatorzy » 30/12/2014, 11:58

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):jak to sobie wyobrarzasz ja mieszkam w krakowie a ty czeladzi ! ! !<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam szukam kogos kto bymi pomug zdac egzamin na prawo jazdy kat B! ! ! BO nie kcem kupywac lewego jestem z katowic.<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kupie prawo jazdy kat B .na terenie katowic<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. SZUKAM KOGOŚ Z OKOLIC KATOWIC KTO ZAŁATWIA PRAWO JAZDY KAT B.NIE PŁACZE ZALICZEK .<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):witam ja tez kupie prawo jazdy od konkretnej osoby kat B.<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):zdecydowanie pomocpj@o2.pl<br><hr>batman<br>
Komentatorzy napisał(a):ile to kosztuje kat b.?<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):pomocpj@o2.pl to oszust i naciagacz nie polecam<br><hr>domin<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kolego ale ludzie są pojebani nie ma opcji żeby załatwić hurtem prawko 10 czy więcej gościom to jest nie realne ale tu pojeby i lewusy piszą bzdury żeby wyjebać kogoś na Parę złoty i na ćpanie mieć weszłam tu przypadkiem i tak patrze co za ciule bzdury piszą a oni dają się robić jak małe dzieci .po pierwsze jak załatwiasz komuś z innej miejscowości to nie potrzebujesz żadnych danych z dowodu czy z innych dokumentów tylko potrzebny jest dokument o wyjeżdżonych godzinach żebyś niby mógł przystąpić do egzaminu to podstawa a reszta zależy kogo się zna ja załatwiałem Parę razy to znam to od podstawy a te ciule co piszą że coś załatwią to pierdola bzdury i nie słuchajcie tych pojebów bo to same wałkarze są i jeb*** cwaniaczki myślą że znajdą paru frajerów i będzie na Parę dni imprezy nie ma opcji że gościu załatwi prawko ludziom z różnych stron polski bez pewnej wiedzy na czym to polega żeby się nie wpierdolić do puchy to bzdury co ci pojeby tu wypisują .narka<br><hr>danek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam .szukam kogoś kto załatwia prawo jazdy z wpisem do rejestru z terenu katowic lub dąbrowy górniczej .<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam .kupie pilnie prawo jazdy kat b ?od reki z wpiszem<br><hr>olaf<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. kupie prawo jazdy kat b.wpiszem do rejestru legalne moj adres . cynamon361@wp.pl . czekam na oferty<br><hr>aga<br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich kturzy załatwiajom prawo jazdy potrzebuje kat b pilnie ! oto moje gg 8328032<br><hr>olaf<br>
Komentatorzy napisał(a):witam szukam opinij o gosciu czy ktos uniego załatwiał prawo jazdy bartek szmaj gosc oferuje szypko i pewnie czekam na kogos kto uniego załatwiał <br><hr>franek<br>
Komentatorzy napisał(a):polecam pomocpj@o2.pl<br><hr>dariusz<br>
Komentatorzy napisał(a):witam...czy juz nikt nie załatwia prwaka w tej polsce ////potrzebyje prawo jazdy kat b? oto moje namiary gg 8328032<br><hr>jezus<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo kat b .pilnie !!!!! oto moje namiary gg 8328032<br><hr>frank<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo jazdy kat b potrzebuje !!!!!<br><hr>jon<br>
Komentatorzy napisał(a):potrzebuje opini o legalneprawojazdy czy ktos uniego zalatwial prawko? piszcze<br><hr>frank<br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich potrzebuje opini czy ktos uniego zalatwial prawo jazdy u tego goscia podaje legalneprawojazdy piszcze <br><hr>dar<br>
Komentatorzy napisał(a):hahah zdziwisz sie <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):czy ktos załatwiał prawo jazdy u tegro goscia pnword@gmial.com piszcze opinie <br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):ja kolego sie zawiodłem szczeże <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo jazdy kat b ? ale z reki do reki dam nawet 4000 zl juz sie nie dam nabrac na terenie katowic<br><hr>ala<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam, współpracuje ze szkołą jazdy na Ukrainie i tym pomagam zdobyć prawo jazdy na wszelkie kategorie. Z calym kompletem dokumentów i wpisem do rejestru. Zapewniam transport i sprawy formalne. Szybko i Bezproblemowo ! BEZ ŻADNYCH ZALICZEK !! PL: +48 783179213 UA: +3809245008971 mail: alexprawko@onet. pl<br><hr>ALEX<br>
Komentatorzy napisał(a):witam Alex ,odnosnie tych prawo jazdow chcialem sie zapytac ,jaka cena przedewszystkim i jak to wyglada ,czy ja musze jechac na ukraine zeby je zalatwic czy mozna to jakos inaczej ..pozdrawiam ŁUKASZ .P<br><hr>łukasz<br>
kiedys sie ich pytalem o cene !! gnoje chca 3 tys $!!! pojebani oszusci!!!<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 30/12/2014, 12:01

Komentatorzy napisał(a):Jestem pani Rosita jesteśmy uzasadnionych i Renomowane pożyczki pożyczkodawcy. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z funduszy pożyczkowych nam pomocy finansowej z do osób potrzebujących pomocy finansowej, które mają złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania na business.We chcesz używać tego medium poinformować, że świadczymy beneficjent pomocy wiarygodnych i jak miło zaoferować Państwu loan.Contact nami za pośrednictwem adresu poczty elektronicznej: dawsonrositaloans@live.com

Usługi świadczone obejmują; Refinansowanie, Home Improvement, Kredytu Inwestycyjnego, kredyty samochodowe, Konsolidacji zadłużenia, linii kredytowej, drugi kredyt hipoteczny, kredyty biznesowe, pożyczki osobiste, kredyt samochodowy, kredyt auto.

Napisz powrotem, jeśli zainteresowany.

Imię i nazwisko .........
STRONA ADRES ......
SEX ..........
WIEK ..........
STAN CYWILNY ........
KRAJ ..........
MOBILE NUMER .........
BIURO NUMER .........
STAN ..........
MIESIĘCZNY DOCHÓD .........
ZAWÓD .....
DATA URODZENIA .....
Kwota potrzebna AS KREDYTU .........
CZAS TRWANIA KREDYT ......
CEL POŻYCZKI .........

Wracaj do nas z tych informacji jest tak, że możemy przejść dalej
w porządku.

Czekam usłyszeć od ciebie w porządku.
Pani Rosita.
<br><hr>Pani Rosita<br>
Komentatorzy napisał(a):Strzel sobie z palca po waginie Pani Rosita <br><hr>Pęto<br>
e ty rosita? oszustko jebana na stos z czarownica!!!<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/1/2015, 11:04

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):pisz do legaldokumenty@gmail., pomoze ci zalatwic prawko itp., wiem bo sam załatwiałem<br><hr>artek<br>
witam serjo zalatwiles obie prawko i jak dlugo to trwalo ja jusz trafilem na oszusta zpolski stracilem 2000tys prawka jak niemam tak niemam na paly niechcalem zglaszac nobo wiesz i jest w plecy a prawko straszelnie mi jest potrzebne le jak mam znowu komus zaplacic i whuje mnie zrobiom to wole bez prawka jezdzic dalej odpisz napewno to jst pewniak 100 procentwy czy nastepny zaobkiewicz<br><hr>robert
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/1/2015, 18:37

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):pisz do legaldokumenty@gmail., pomoze ci zalatwic prawko itp., wiem bo sam załatwiałem<br><hr>artek<br>
oszut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! legaldokumenty@gmail. uwaga to oszust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1<br><hr>buła
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/1/2015, 21:09

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Witam, ja póki co polecam Ci prawo jazdy kolekcjonerskie na fastidcard.com :) Sam mam i okazało się trwałej, dobrej jakości. Nawet nie zapłaciłem dużo w porównaniu do cen innych tego typu stron :)<br><hr>kurt
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/1/2015, 23:58

Komentatorzy napisał(a):Witam! Sprzedam (zalatwie) szybko i dyskretnie prawo jazdy na kat. A,B,C,C+E,D. Interesuja mie tylko konkretne i zdecydowane osoby!!! Kontak zemna poprzez mail Prowajazdy@onet.pl zainteresowani prosze pisac!!! <br><hr>Załatwie Prowo jazdy<br>
Tanie i trwałe produkty kolekcjonerskie dobrej jakości możecie przecież znaleźć w bardzo łatwy sposób, na przykład na szybkieprawojazdy.pl , ja tam polecam, sam kupowałem dwa produkty i jeszcze się nie zawiodłem.<br><hr>wallander
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/1/2015, 15:07

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Prawo jazdy na Ukrainie . Bez pośredników . Zainteresowani prosze pisac na gg . Pozdrawiam GG 34071421<br><hr>darek<br>
Komentatorzy napisał(a):kupię p.j. kat D - płacę 10000zł. żadnych zaliczek, skanów dokumentów czy przesyłek pocztowych.

anikaa27@o2.pl<br><hr>an<br>
Komentatorzy napisał(a):Ok 10 000 wchodzę w to <br><hr>Kruk<br>
Komentatorzy napisał(a):heheh co za idioci<br><hr>madzia<br>
Komentatorzy napisał(a):SAMI OSZUŚCI CI CO CHCĄ KUPIĆ I ci co sprzedają OSZUST ROBI W KONIA OSZUSTA HAHAH<br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam wszystkich. Jestem rzetelnym i konkretnym człowiekiem. Załatwiam wszystkie kategorie z wpisem i bez. Transkacja przebiega szybko bezproblemowo, pełna dyskrecja. Proszę pisać na e-mail: sikora1711@wp.pl<br><hr>sikora1711<br>
Komentatorzy napisał(a):to chłopie twoje warunki ty oszuscie witam oto moje warunki,


Zaliczka w kwocie 1000 zł na konto 15 1140 2004 0000 3702 7140 6623
Paweł Sikora
ul. Fałata 5
Koszalin
reszta po sprawdzeniu osobiscie dokumentow kolejna 2 tyś

1. Czy kiedykolwiek miał/a pan/i do czynienie z autem ?
2.Czy kiedykolwiek miał/a pan/i wypadek samochodowy ""jeśli tak to co
było powodem tego"" ? proszę pisać
szczerze bo jestem w stanie to sprawdzić

3.ile już pan/i jezdzi autem ?
4.Jaka wiedza jest na temat auta ?

PONIŻEJ PODAJE NIEZBĘDNE DANE JAKIE BĘDĄ MI POTRZEBNE :

IMIĘ -
NAZWISKO -
DATA URODZENIA -
ADRES ZAMELDOWANIA -
SKAN PANA ZDJĘCIA MINIATURKĘ TAKIE JAK SIĘ WYRABIA DOWÓD OSOBISTY -
SKAN WŁASNEGO PODPISU NAJLEPIEJ NA CZYSTEJ BIAŁEJ KARTCE -

SIKORA TO OSZUST NIE MA TAKIEGO ADRESU UWAGA <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):Ludzie, jednak jest mozliwe zalatwienie prawka,lecz napewno nie przez gosci oglaszajacych sie na forach.Sam mialem zalatwiane przez kolesia ktory mieszka w Anglii,lecz zanim sie zaja moim przypadkiem trwalo to kilka tygodni.Dotarcie do goscia zajelo mi ok 2 miesiecy.Konkretni ludzie nie potrzeboja reklamy w sieci-pomyslcie-szczesliwy posiadacz pj<br><hr>kierowca juz<br>
Komentatorzy napisał(a):mozesz mi podac wiecej info jestem zainterespwana <br><hr>aaaa<br>
Komentatorzy napisał(a):zapraszam do mnie na email <br><hr>sikora1711<br>
Komentatorzy napisał(a):pawel_czyzowski@wp.pl

Kupię PRAWKO kat.B . BEZ ZALICZEK !! !! Jak ktos uczciwy to nie przyjmie zaliczek a pieniązki tak czy siak mu sie zwroca za Dokument . Pozdrawiam i czekam na INFO :


pawel_czyzowski@wp.pl<br><hr>Czarodziej<br>
Komentatorzy napisał(a):universe_200@wp.pl Pomogl !<br><hr>lenaaaw<br>
dzieki wielkie potwierdzam rzetelnosc pana kamila universe_200 ok ! kat b 4700 <br><hr>zuczekpol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/1/2015, 15:10

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):proponuje napisac do universe_200@wp.pl tam sobie zalatwisz kategorie legalnie<br><hr>moglikaaa<br>
gowno prawda ze oszust zastanawiam sie kto pisze te komentarze jestem przykladem universe_200@wp.pl gdzie nie bral ani zlotowki i pomogl mi przy kat c <br><hr>noworoczny15
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/1/2015, 11:33

Komentatorzy napisał(a):pilnie kupie prawo jazdy z wpisem kategorii B.<br><hr>grazka<br>
Komentatorzy napisał(a):wszystkim zainteresowanym zalatwienia dokumentu polecam tego pana i to ogloszenie : <a href="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie.php?advert_id=335419476" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie.php?advert_id=335419476</a> jestem w trakcie wyrabiania mam wpis na infocar. bez zaliczek !!!!! za kategorie b place 4200 zł<br><hr>lampert<br>
Dobry Dzień, jestem Natan i prowadzę kursy na prawo jazdy we Lwowie na Ukrainie. Pomagam przy zdobyciu uprawnień na wszelkie kategorie oraz innych dokumentów. Jest możliwość osobiście odebrać dokument w urzędzie z wpisem i zameldowaniem. Zapewniam hotel oraz formalności z ewentualną wymianą. NIE POBIERAM ŻADNYCH ZALICZEK !
Płatne Przy Odbiorze !
UA: +38 093-833-845-291 PL: +48 695-173-171 mail: natanprawko@mail.ru<br><hr>Natan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/1/2015, 11:56

Komentatorzy napisał(a):pilnie kupie prawo jazdy z wpisem kategorii B.<br><hr>grazka<br>
Dobry Dzień, jestem Natan i prowadzę kursy na prawo jazdy we Lwowie na Ukrainie. Pomagam przy zdobyciu uprawnień na wszelkie kategorie oraz innych dokumentów. Jest możliwość osobiście odebrać dokument w urzędzie z wpisem i zameldowaniem. Zapewniam hotel oraz formalności z ewentualną wymianą. NIE POBIERAM ŻADNYCH ZALICZEK !
Płatne Przy Odbiorze !
UA: +38 093-833-845-291 PL: +48 695-173-171 mail: natanprawko@mail.ru<br><hr>Natan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/1/2015, 18:21

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Sprzedam świadectwa maturalne, świadectwa ukończenia technikum; różne specjalizacje... itp...
e-mail: sprzedamswiadectwo@onet.pl
tel: 534-868-659<br><hr>sprzedamswiadectwo<br>
Komentatorzy napisał(a):Kupię świadectwo ukończenia szkoły średniej. Proszę o szczegóły i ceny. pavla452@interia.pl<br><hr>pavla<br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich chętnych do kupna profesionalnie wykonanych świadectw,,LO,, i TECHNIK,, drukowane w prof. drukarni, bez zaliczek ,po wykonaniu prześlę skan twojego świadectwa, następnie uzgodnimy zaplate i wysylam,pobranie z wglądem, tylko serio oferty proszę bo to ja pierwszy tracę czas i wykorzystuję materiał,druki,stęple ,cena do uzgodnienia<br><hr>ART<br>
Witam,bylabym z koleżanką zainteresowana. Jest mozliwosc kontaktu osobiscie? <br><hr>ania
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/1/2015, 15:18

Komentatorzy napisał(a):pilnie kupie prawo jazdy z wpisem kategorii B.<br><hr>grazka<br>
Komentatorzy napisał(a):Dobry Dzień, jestem Natan i prowadzę kursy na prawo jazdy we Lwowie na Ukrainie. Pomagam przy zdobyciu uprawnień na wszelkie kategorie oraz innych dokumentów. Jest możliwość osobiście odebrać dokument w urzędzie z wpisem i zameldowaniem. Zapewniam hotel oraz formalności z ewentualną wymianą. NIE POBIERAM ŻADNYCH ZALICZEK !
Płatne Przy Odbiorze !
UA: +38 093-833-845-291 PL: +48 695-173-171 mail: natanprawko@mail.ru<br><hr>Natan<br>
spierdalaj ruski oszuscie!!!<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/1/2015, 15:20

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):proponuje napisac do universe_200@wp.pl tam sobie zalatwisz kategorie legalnie<br><hr>moglikaaa<br>
Komentatorzy napisał(a):gowno prawda ze oszust zastanawiam sie kto pisze te komentarze jestem przykladem universe_200@wp.pl gdzie nie bral ani zlotowki i pomogl mi przy kat c <br><hr>noworoczny15<br>
sam sobie opinie wystawiasz oszuscie!!<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/1/2015, 20:56

Komentatorzy napisał(a):SPRZEDAM PRAWO JAZDY Szanowni panstwo mam do zaoferowania prawo jazdy w kat. a,b,c,d. Wszelkich informacji udzielam pod mailem metanabol@vp.pl oraz nr. tel. 691036367 zapraszam serdecznie. pozdrawiam<br><hr>metka<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam wszystkich zainteresowanych kupnem prawo jazdy (100% legal) proszę o kierowanie pytań na adres: kwiatkowski1222@wp.pl lub numer gg: 35669192 tylko zdecydowane osoby <br><hr>Tomasz<br>
Komentatorzy napisał(a):Masz problem ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy ?
Oferuję legalny dokument z wpisem do ewidencji bez żadnych zaliczek
Na życzenie odbior we własnej placówce wydziału komunikacji
Wszystko szybko sprawnie i dyskretnie.
Potwierdzenie zdania egzaminu
Kontakt tylko pod numerem telefonu: 731739912<br><hr>asas<br>
Potrzebuje prawko kat b prosze o kontakt 530944592<br><hr>piter
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/1/2015, 20:58

Komentatorzy napisał(a):SPRZEDAM PRAWO JAZDY Szanowni panstwo mam do zaoferowania prawo jazdy w kat. a,b,c,d. Wszelkich informacji udzielam pod mailem metanabol@vp.pl oraz nr. tel. 691036367 zapraszam serdecznie. pozdrawiam<br><hr>metka<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam wszystkich zainteresowanych kupnem prawo jazdy (100% legal) proszę o kierowanie pytań na adres: kwiatkowski1222@wp.pl lub numer gg: 35669192 tylko zdecydowane osoby <br><hr>Tomasz<br>
Komentatorzy napisał(a):Masz problem ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy ?
Oferuję legalny dokument z wpisem do ewidencji bez żadnych zaliczek
Na życzenie odbior we własnej placówce wydziału komunikacji
Wszystko szybko sprawnie i dyskretnie.
Potwierdzenie zdania egzaminu
Kontakt tylko pod numerem telefonu: 731739912<br><hr>asas<br>
Potrzebuje prawko kat b prosze o kontakt 530944592<br><hr>piter
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2015, 20:06

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Załatwię świadectwo maturalne bez zaliczek z wpisem !
UWAGA - TYLKO STARA MATURA. CZYLI PRZED 2005 ROKIEM
Opis załatwienia sprawy:
1.Zgłaszasz się do mnie przez sms na nr tel. 530 534 277
2.Ja podaje Ci maila na jaki masz przesłać dane do świadectwa takie jak
Imię, Nazwisko, data urodzenia, miejsce urodzenia, PESEL.
3.Razem z tymi danymi przesyłasz mi dobrej jakości skan swojego zdjęcia. Najlepiej jakby to nie był skan tylko zapis w JPG u fotografa w oryginale wtedy jakość jest o wiele lepsza.
4.Jak załatwię wszystkie formalności to przesyłam Tobie skan świadectwa i oceniasz czy jest ok.
5.Przesyłasz 2000 zł na podany przeze mnie nr konta.
6.Ja przesyłam Tobie świadectwo na podany przez Ciebie adres listem poleconym. Dlaczego nie załatwiam tego w 4 oczy ? ponieważ obejrzenie świadectwa na oczy a obejrzenie skanu świadectwa oznacza to samo. Poza tym najważniejsza jest dla mnie anonimowość. I nie będę się tłumaczył że ryzykuje bo chyba każdy powinien wiedzieć. Proszę pisać smsa i czekać aż się odezwę. Sprawdzam skrzynką raz na dzień bo to mój drugi nr tel.<br><hr>GAL ANONIM<br>
Potrzebuje Swiadectow Naturane Technikum Poszukiwan Naftowych Piła
Jaka jest mozliwosc interesuje mnie cena 1.egzemprarza.<br><hr>j.k.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/1/2015, 05:33

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):czesc ile by kosztowało legalne prawojazdy z wpisem do rejestru na kategorie b bo miałem zabrane<br><hr>Grzes<br>
Witam. Znalazłem Twoje zapytanie o prawo jazdy, mi też zabrano za punkty karne, byłbym wdzięczny gdybyś udzielił mi info czy udało Ci się coś ogarnąć w tym kierunku.<br><hr>pawel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2015, 19:11

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Witam
Chcialabym uzyskac swiadectwo szkoly sredniej ale z wpisem do dziennika itp.
Oczywiscia zdaje sobie sprawe,ze nie mozna zrobic tego wstecz.
Mieszkam obecnie za granica i moge poczekac.
engelek13@onet.pl<br><hr>Ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/1/2015, 13:46

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam
Chcialabym uzyskac swiadectwo szkoly sredniej ale z wpisem do dziennika itp.
Oczywiscia zdaje sobie sprawe,ze nie mozna zrobic tego wstecz.
Mieszkam obecnie za granica i moge poczekac.
engelek13@onet.pl<br><hr>Ja<br>
ludzie jestescie pojebani!! pomysl logicznie jak mozna wystawic swiadectwo z wpisem do dziennika?? po prostu debilka!!!!hahahahah<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/2/2015, 07:44

BERRYTHOMASFINANCE zostala akredytowana przez rade w miedzynarodowej pozyczkodawcy
rozdawac pozyczek dla klientów lokalnych i miedzynarodowych. Bylismy
podane zaszczyt spotkac sie z finansowa problem needs.The o zle
kredyt nie powinno powstrzymac od uzyskania kredytu, które potrzebujesz. i my
dokonaly takiej róznicy w branzy kredytowej. Dajemy pozyczki
poczawszy od $ 1, 000.00, aby maksymalnie $ 100million do osób w potrzebie
pomocy finansowej, które maja zle kredytowej lub potrzebuja pieniedzy na
placic rachunki, do inwestowania na biznes itp Email: berrythomasfinance@yahoo.com<br><hr>BERRY
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr