Zobacz wątek - Część stroju na enduro turystyczne
NAS Analytics TAG

Część stroju na enduro turystyczne

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Część stroju na enduro turystyczne

Postprzez zdybus12 » 9/11/2013, 05:27

Mianowicie potrzebuję skompletować cały strój na enduro turystyczne, czyli buty, kask, ochronę pleców i rękawiczki. Na całość mogę przeznaczyć max. 2 tyś.

Potrzebna mi pomoc w wyborze:

Buty:
-Forma Terrain
-AXO Boxer

Kask:
-FLY TREKKER
-ACERBIS ACTIVE BLENDA
-NoX N731 Dual

Potrzebuję jeszcze rękawiczek najlepiej z twardymi kostkami, ale nie mam o nich pojęcia
Kurtka i spodnie(oba z protektorami) mam już upatrzone.

Nachodzi mnie jeszcze kilka pytań:

Czy ochrona pleców typu żółw jest stosunkowo bezpieczna czy raczej pieniądz na nią przeznaczyć na coś innego, lub kupić całą zbroję??

Czy w ciepłe dni lepiej jeździć w jakiś perforowanych ciuchach czy normalnej bluzie ??
zdybus12
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9/11/2013, 00:51
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez zdybus12 » 14/12/2013, 23:50

Sorry, że ponawiam ale całość przekształciłem i potrzebna mi pomoc (moto czeka już)
zdybus12
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9/11/2013, 00:51
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez Red » 15/12/2013, 21:35

Forma Terrain- posiadam ten model butków, dosć wygodne, ja używam do ostrego off roadu, jak " każde " przemakaja, ale są dość wygodne i mocne, jedyna wada jaka widzę to brak już miejsca na dodatkową wkładkę, idelnie trzymaja się nogi. Jakiś czas temu wyszły też Terrain 2 z zawiasem.

Co do ochrony pleców sam posiadam buzer o'neal - chroni nie tylko plecy jak i nerki łokcie i barki. Cena nowego to koszt 600-800 zł. Moim zdaniem do turystycznej jazdy zbędny dodatek.
Wiadomo ochrony nigdy za wiele więc jeśli się martwisz o zdrowie, uszkodzenia itd kup żółwia w zupełności Ci wystarczy.
Avatar użytkownika
Red
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 28/8/2012, 11:22
Lokalizacja: Zawiercie

Postprzez zdybus12 » 22/12/2013, 20:18

Komplecik pełny, temat do kosza.
zdybus12
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9/11/2013, 00:51
Lokalizacja: Szczecin



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê