Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Chamstwo na drodze - "A niech cię...
 
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Chamstwo na drodze - "A niech cię...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 8/11/2013, 16:14

Komentatorzy napisał(a):Zachowanie motocyklisty raczej żałosne! Może być pewien że ten Pan z Opla już żadnego motoru nigdzie nie przepuści! A to że Opelka nie powinno tam być to nie podlega dyskusji, ale motor ma tą zaletę że się zmieści prawie wszędzie i można było bokiem polecieć! Buc to Buc czy na motorze czy w samochodzie !<br><hr>HYm<br>
Komentatorzy napisał(a):"motoru" nie, ale motocykl być może..<br><hr>Tobi<br>
Gimbaza zawsze na posterunku.<br><hr>mik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/11/2013, 16:30

Komentatorzy napisał(a):Problem jest prosty i logiczny do rozwiązania. Fakt nie widać co robił wcześniej kierowca auta. Jednak to on tamuje drogę kierowcy jednośladu. Kolejna kwestia - a co jeśli to nadjeżdżał by samochód - to jego była by wina, że kierowca Opla nie może dalej jechać?
Kierowca motocykla w moim odczuciu dobrze zrobił, bo ukazał, że dany kierowca samochodu jest na złym pasie i zatrzymał się by ten nie jechał pod prąd. Niestety kultura słowa kierowcy Opla - wybaczcie ale poniżej normy intelektualnej.
Nie ma sensu rozstrzyganie kto miał racje kto nie, czy postąpił słusznie, czy nie. Ale jedno co odróżnia kulturalną osobę od prostata i jednocześnie chama to słownictwo. <br><hr>Gutek<br>
Nie wiem po co tak głupio gadasz czyja by była wina, takie sytuacje są normalne na drodze i motocyklista powinien zachowac sie na czlowiek a nie stanac, kierowca moto za takie cos predzej czy pozniej zostanie przekopany to jest pewne. Az sie dziwilem ze nikt z tego auta nie wysiadl bo by musial szybko wypierdzielac. <br><hr>Kamil Aprilia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/11/2013, 17:27

Komentatorzy napisał(a):Jedynie kto się źle zachował to motocyklista... Trzeba być czasem obiektywnym... Dobrze, że do nie Rosja bo pewnie by sie nawet nie zatrzymali :P<br><hr>Mysz<br>
Zachowal sie zle bo co? Bo kierowca jechal mu na czołowe? Zastanow sie zanim sie wypowiesz<br><hr>saddam
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/11/2013, 17:28

Komentatorzy napisał(a):Problem jest prosty i logiczny do rozwiązania. Fakt nie widać co robił wcześniej kierowca auta. Jednak to on tamuje drogę kierowcy jednośladu. Kolejna kwestia - a co jeśli to nadjeżdżał by samochód - to jego była by wina, że kierowca Opla nie może dalej jechać?
Kierowca motocykla w moim odczuciu dobrze zrobił, bo ukazał, że dany kierowca samochodu jest na złym pasie i zatrzymał się by ten nie jechał pod prąd. Niestety kultura słowa kierowcy Opla - wybaczcie ale poniżej normy intelektualnej.
Nie ma sensu rozstrzyganie kto miał racje kto nie, czy postąpił słusznie, czy nie. Ale jedno co odróżnia kulturalną osobę od prostata i jednocześnie chama to słownictwo. <br><hr>Gutek<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie wiem po co tak głupio gadasz czyja by była wina, takie sytuacje są normalne na drodze i motocyklista powinien zachowac sie na czlowiek a nie stanac, kierowca moto za takie cos predzej czy pozniej zostanie przekopany to jest pewne. Az sie dziwilem ze nikt z tego auta nie wysiadl bo by musial szybko wypierdzielac. <br><hr>Kamil Aprilia <br>
a ty jak jedziesz na motocyklu i ktos staje ci na czolowe to co robisz, przepraszasz kierowce samochodu ze lamie przepisy?<br><hr>KTM
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/11/2013, 17:42

Komentatorzy napisał(a):Tak patrzę na wypowiedzi ludzi co krytykują motocykliste i się zastanawiam gdzie wy macie oczy bo skoro kolo z corsy wali pod prąd to z jakiej racji ktoś kto jedzie swoim pasem ma mu ustąpić <br><hr>maestro<br>
Krytykują motocyklistę bo sami jeżdżą jak ten buc z opla. Byle do przodu na chama ale do przodu.<br><hr>Jacek L
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/11/2013, 17:58

Komentatorzy napisał(a):Jedynie kto się źle zachował to motocyklista... Trzeba być czasem obiektywnym... Dobrze, że do nie Rosja bo pewnie by sie nawet nie zatrzymali :P<br><hr>Mysz<br>
Komentatorzy napisał(a):Zachowal sie zle bo co? Bo kierowca jechal mu na czołowe? Zastanow sie zanim sie wypowiesz<br><hr>saddam<br>
saddam, a Ty w ogóle widziałeś ten film, samochód stał w miejscu i burak na motocyklu podjechał mu pod zderzak, wystarczyło zatrzymać się 5m wcześniej i stałby o połowę krócej i spowodował korka na tej ulicy (bo zgaduję że za motocyklem ustawiła się spora kolejeczka), oddając sprawiedliwość samochodu też tam nie powinno być i morał z tego taki że jak spotka się cwaniaczek z burakiem to mamy pat!!<br><hr>Krissek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/11/2013, 18:42

po co ten debil corsa jechał pod prąd dobrze że go zablokował inaczej mógłby jechać dalej pod prąd i kogoś potrącić lub zrobić kolizję. Lewa dla motocyklisty.<br><hr>Motocross BOCHNIA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/11/2013, 19:11

Komentatorzy napisał(a):po co ten debil corsa jechał pod prąd dobrze że go zablokował inaczej mógłby jechać dalej pod prąd i kogoś potrącić lub zrobić kolizję. Lewa dla motocyklisty.<br><hr>Motocross BOCHNIA<br>
A ja znam to miejsce i koleś z corsy jest po prostu burakiem. Tam są zawsze olbrzymie korki, a on chciał sie wepchnąć przed wszystkimi. Trzeba tępić takich buraków.<br><hr>KK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/11/2013, 20:36

sami sobie robia problemy newiem po ui ten ta dt stał na srodku przecez z kazdej strony miał tyle miejsca ze spokojnie mogł ominac ta corse <br><hr>nnnnnnn
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/11/2013, 20:57

Komentatorzy napisał(a):po co ten debil corsa jechał pod prąd dobrze że go zablokował inaczej mógłby jechać dalej pod prąd i kogoś potrącić lub zrobić kolizję. Lewa dla motocyklisty.<br><hr>Motocross BOCHNIA<br>
Komentatorzy napisał(a):A ja znam to miejsce i koleś z corsy jest po prostu burakiem. Tam są zawsze olbrzymie korki, a on chciał sie wepchnąć przed wszystkimi. Trzeba tępić takich buraków.<br><hr>KK<br>
Tej konkretnie sytuacji nie znam, ale znam wiele tego typu i mówię, że masz rację. Pomijając to że jazda pod prąd w korku jest łamaniem przepisów, to jest to sytuacja niebezpieczna. Załóżmy, że z bocznej uliczki widząc korek wyjeżdża śmiało jakiś pojazd i buum. Trzeba ludzi uczyć przestrzegania przepisów i przede wszystkim zasad kultury, nawet jak oni nie chcą się tego nauczyć. Analogiczna sytuacja: dwa pasy ruchu w jednym kierunku łączą się w jeden. Nigdy w takiej sytuacji nie widziałem żeby kierowcy jechali na suwak. Zawsze większość ustawia się na jednym pasie, a inni wpychają się z drugiego na chama. Czasem kierowcy uczą nie wpychania się, blokując drugi pas, ale człowiek nie ma skłonności do dobrego i uprzejmego zachowania.<br><hr>pawel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/11/2013, 21:24

Ludzie, mamy tu sytuacje o motocykliście i kierowcy corsy. No i dyskusja trwa kto tu jest burakiem.
Teraz pomyślcie co by było gdyby zamiast moto to jechała karetka na sygnale i nie miała by jak przejechać bo ten debil warszawski chciał być sprytniejszy od wszystkich i jechał pod prąd tam gdzie nie można.
Tak przy okazji to jako kierowca corsy chciałem przeprosić za zachowanie tego buraka.<br><hr>Semy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez alex. » 8/11/2013, 21:26

jak czytam komentarze ludzi broniących kierowcę opla to aż mi się nóż w kieszeni otwiera.
alex.
Świeżak
 
Posty: 141
Dołączył(a): 5/11/2012, 14:06

Postprzez Komentatorzy » 8/11/2013, 21:41

czy to ważne czy stał czy nie. jechał pod prąd i to jest fakt bo nie chcialo stac sie jemu w korku . uwazam ze dobrze zrobil motocyklista a wy którzy sadzicie ze jest to jego wina to chyba nie lubicie nas i to pewnie wy zajezdzacie nam droge otwieracie drzwi itp LWG <br><hr>SYLWIA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/11/2013, 21:43

motocyklista podjechał mu pod zderzak i udawał nieomylnego egzekutora prawa,zamiast dac się oplowi schowac.Opel oczywiście też zrobił jakiś dziwny myk,ale każdy czasem przeszacuje,a motocykliści to dla mnie wyższa szkoła jazdy i powinni miec wiecej tolerancji dla kierowców aut którzy jeżdżą słabiej.motocyklista ten jest wiochmenem<br><hr>left 4 dead
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/11/2013, 21:44

Komentatorzy napisał(a):czy to ważne czy stał czy nie. jechał pod prąd i to jest fakt bo nie chcialo stac sie jemu w korku . uwazam ze dobrze zrobil motocyklista a wy którzy sadzicie ze jest to jego wina to chyba nie lubicie nas i to pewnie wy zajezdzacie nam droge otwieracie drzwi itp LWG <br><hr>SYLWIA<br>
ten motocyklista to wieśniak .nie szerz nienawiści<br><hr>left 4 dead
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/11/2013, 21:51

Komentatorzy napisał(a):czy to ważne czy stał czy nie. jechał pod prąd i to jest fakt bo nie chcialo stac sie jemu w korku . uwazam ze dobrze zrobil motocyklista a wy którzy sadzicie ze jest to jego wina to chyba nie lubicie nas i to pewnie wy zajezdzacie nam droge otwieracie drzwi itp LWG <br><hr>SYLWIA<br>
Komentatorzy napisał(a):ten motocyklista to wieśniak .nie szerz nienawiści<br><hr>left 4 dead<br>
do szerzenia nienawisci to mi daleko. jestem bardzo tolerancyjna na drodze bo jezdze i samochodem i motocyklem i rozne mialam sytuacje i ciekawa jestem czy ty bys byl tak tolerancyjny w tej sytuacji jak bys jechal obojetnie czym<br><hr>sylwia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/11/2013, 21:58

Komentatorzy napisał(a):czy to ważne czy stał czy nie. jechał pod prąd i to jest fakt bo nie chcialo stac sie jemu w korku . uwazam ze dobrze zrobil motocyklista a wy którzy sadzicie ze jest to jego wina to chyba nie lubicie nas i to pewnie wy zajezdzacie nam droge otwieracie drzwi itp LWG <br><hr>SYLWIA<br>
Komentatorzy napisał(a):ten motocyklista to wieśniak .nie szerz nienawiści<br><hr>left 4 dead<br>
Komentatorzy napisał(a):do szerzenia nienawisci to mi daleko. jestem bardzo tolerancyjna na drodze bo jezdze i samochodem i motocyklem i rozne mialam sytuacje i ciekawa jestem czy ty bys byl tak tolerancyjny w tej sytuacji jak bys jechal obojetnie czym<br><hr>sylwia<br>
nie denerwują mnie takie sytuacje w ogóle,napatrzałem się .Spoglądanie na świat typu "mi i oni"niewiele mi daje więc staram się pomagac innym jak walną gafę :) choc nie zawsze się to udaje<br><hr>left 4 dead
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/11/2013, 23:24

Komentatorzy napisał(a):Jedynie kto się źle zachował to motocyklista... Trzeba być czasem obiektywnym... Dobrze, że do nie Rosja bo pewnie by sie nawet nie zatrzymali :P<br><hr>Mysz<br>
Komentatorzy napisał(a):Zachowal sie zle bo co? Bo kierowca jechal mu na czołowe? Zastanow sie zanim sie wypowiesz<br><hr>saddam<br>
Komentatorzy napisał(a):saddam, a Ty w ogóle widziałeś ten film, samochód stał w miejscu i burak na motocyklu podjechał mu pod zderzak, wystarczyło zatrzymać się 5m wcześniej i stałby o połowę krócej i spowodował korka na tej ulicy (bo zgaduję że za motocyklem ustawiła się spora kolejeczka), oddając sprawiedliwość samochodu też tam nie powinno być i morał z tego taki że jak spotka się cwaniaczek z burakiem to mamy pat!!<br><hr>Krissek<br>
Sory ale słychać jak gościu na motorku hebluje na ostro. To że się nie cofnął by zrobić miejsce puszce, hmm, mógł by, ale puszka też dała ciała. Takich sytuacji mnogo. Cieszy mnie jak jadąc w puszce jestem wyprzedzany na światłach na trzeciego inną puchą i przy następnych kolorofonach stoję dalej koło debila który chciał szybciej. Podobna sytuacja tu, chciał szybciej puchą, na miejscu innych kierowców puszek nie póścił bym go niech stoi jak ten goły h.. na weselu.<br><hr>Młody
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/11/2013, 23:44

Komentatorzy napisał(a):Burakiem to jest ten pan na dt, w żaden sposób nie przeszkadzała mu ta corsa aby przejechać. A jednak chciał pokazać jaki z niego cwaniak bo ma kamerę na kasku. Jak motocyklista znajdzie się w niedozwolonym miejscu to oczekuje od wszystkich aby mu zjechali i zrobili trochę miejsca, po tym filmiku wątpię aby kierowcy byli milsi dla motocyklistów. Jeśli motocykliści będą tacy chamscy to kierowcy samochodów również będą tacy dla nich, tylko że to będzie na niekorzyść motocyklistów. Ciekawe co by ten pan na motocyklu zrobił jakby był w momencie wyprzedzania a z nad przeciwka także jechał by pojazd i nikt z tych kierowców nie chciał by mu zjechać na bok a wręcz przeciwnie jechali by jeszcze bliżej środkowego pasa bo byli by takimi samymi cwaniakami jak on. Nie życzę nikomu spotkania takiego chamstwa na drodze. Szkoda że hasło motocyklowe "wszyscy się zmieścimy i wszyscy jesteśmy równi" nie jest przestrzegane również przez motocyklistów. <br><hr>Mat<br>
Czy Ty człowieku wiesz co piszesz? A cz Ty wiesz co to jest brak zaufania na drodze? Piszesz, że "Jak motocyklista znajdzie się w niedozwolonym miejscu to oczekuje od wszystkich aby mu zjechali i zrobili trochę miejsca". Puknij się w łeb idioto. Nie wszyscy myślą i postępują ja większość (mam nadzieję), ludzie są różni, rozkojarzeni, wnerwieni, niedowidzący, szukający czegoś w aucie, zmieniający płytę w radiu, gaszący papierosa w popielniczce i nie zawsze są w stanie dostrzec w sekundę motocyklistę zapier***ającego 200 km/h jadącego na czołówkę, który oczekuję, że mu wszyscy zjadą! A później się dziwią, że są wypadki. ZACZNIJMY OD SIEBIE I NIE WYPRZEDZAJMY NA PEWNIAKA, BO NA PEWNO MI WSZYSCY ZJADĄ. Pamiętaj o tym idioto!<br><hr>kuprzestrodze
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/11/2013, 23:54

Komentatorzy napisał(a):Burakiem to jest ten pan na dt, w żaden sposób nie przeszkadzała mu ta corsa aby przejechać. A jednak chciał pokazać jaki z niego cwaniak bo ma kamerę na kasku. Jak motocyklista znajdzie się w niedozwolonym miejscu to oczekuje od wszystkich aby mu zjechali i zrobili trochę miejsca, po tym filmiku wątpię aby kierowcy byli milsi dla motocyklistów. Jeśli motocykliści będą tacy chamscy to kierowcy samochodów również będą tacy dla nich, tylko że to będzie na niekorzyść motocyklistów. Ciekawe co by ten pan na motocyklu zrobił jakby był w momencie wyprzedzania a z nad przeciwka także jechał by pojazd i nikt z tych kierowców nie chciał by mu zjechać na bok a wręcz przeciwnie jechali by jeszcze bliżej środkowego pasa bo byli by takimi samymi cwaniakami jak on. Nie życzę nikomu spotkania takiego chamstwa na drodze. Szkoda że hasło motocyklowe "wszyscy się zmieścimy i wszyscy jesteśmy równi" nie jest przestrzegane również przez motocyklistów. <br><hr>Mat<br>
Komentatorzy napisał(a):Czy Ty człowieku wiesz co piszesz? A cz Ty wiesz co to jest brak zaufania na drodze? Piszesz, że "Jak motocyklista znajdzie się w niedozwolonym miejscu to oczekuje od wszystkich aby mu zjechali i zrobili trochę miejsca". Puknij się w łeb idioto. Nie wszyscy myślą i postępują ja większość (mam nadzieję), ludzie są różni, rozkojarzeni, wnerwieni, niedowidzący, szukający czegoś w aucie, zmieniający płytę w radiu, gaszący papierosa w popielniczce i nie zawsze są w stanie dostrzec w sekundę motocyklistę zapier***ającego 200 km/h jadącego na czołówkę, który oczekuję, że mu wszyscy zjadą! A później się dziwią, że są wypadki. ZACZNIJMY OD SIEBIE I NIE WYPRZEDZAJMY NA PEWNIAKA, BO NA PEWNO MI WSZYSCY ZJADĄ. Pamiętaj o tym idioto!<br><hr>kuprzestrodze<br>
Sorry @mat nie zrozumiałem Cię, ale teraz już wiem o co Ci chodziło, jednak mój przekaz jest wg, mnie jak najbardziej słuszny. Jeszcze raz przepraszam!<br><hr>kuprzestrodze
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê