Zobacz wÄ…tek - Suzuki TS 50
NAS Analytics TAG

Suzuki TS 50

Enduro, Cross
_________

Suzuki TS 50

Postprzez szafa1997 » 2/9/2013, 17:11

Witam
Mam problem ze swoją ts-ką a mianowicie brakuje mu mocy po asfalcie piątym biegiem nie wyciąga pełnej mocy (v-max ok. 50 km/h). Zdecydowałem się na wymianę pierścieni z tłokiem i nie zauważyłem żadnych rezultatów.Cylinder nie miał dużych rys,były niewyczówalne na palec.Wszystkie uszczelki naokoło cylindra wymienione. Jest to silnik chłodzony powietrzem. Jedną z rzeczy które muszę zrobić to regulacja, a bardziej wymiana gaźnika ponieważ po regulacji poziomu paliwa w komorze pływakowej nadal cieknie paliwo, ale jadąc po asfalcie paliwo nie kapie, czasami przy odpalaniu zdarza się że strzeli z tłumika, jednak po przejechaniu się świeca nie ma tak tragicznego koloru. Tłumik był wybebeszany i strasznie głośno chodzi. Ts-ka pali od pół kopki nie ważne czy zimny czy ciepły.

Pomocy, bo nie wiem co zrobić


z góry dzięki
szafa1997
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2/9/2013, 16:49
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Postprzez henio12323 » 2/9/2013, 19:07

hmm poczytaj w necie, może były blokowane wersje i moduł zapłonowu blokuje ? na luzie sie wysoko wkręca a na niskich biegach np 3-4 ma muła ? z górki tez nic więcej nie poleci ?
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości




na górê