Zobacz wÄ…tek - Odblokowanie Peugeot Jet Force 2010
NAS Analytics TAG

Odblokowanie Peugeot Jet Force 2010

i inne małe pojemności
_________

Odblokowanie Peugeot Jet Force 2010

Postprzez NocnyBorsuk » 4/8/2013, 20:07

Witam!
Dokładnie dziś nabyłem Peugeot Jet Force r.2010 50cc
W skuterze nie było nigdy nic grzebane i niestety jest zablokowany na wszystkim na czym był od wyjścia z Salonu więc V-Max wynosi 45km/h.

Chciałbym go odblokować ze wszystkiego żeby wyciągnąć jak najlepsze osiągi słyszałem i czytałem że nawet do 90km/h po zdjęciu wszelkich blokad.

Teraz chciałbym się was spytać gdzie w tym skuterze znajdują się blokady.
Nie chcę rozbierać i sprawdzać pokolei ponieważ to czasu kosztuje którego nie bardzo mam.

Prosił bym was abyście mi powiedzieli dokładnie gdzie i co zdjąć jakie tulejki co zeszlifować itd. itp.

Za wszelką pomoc z góry dziękuje!
NocnyBorsuk
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4/8/2013, 19:56
Lokalizacja: Freigericht, Somborn.


Postprzez konrii98 » 4/8/2013, 20:49

Gaźnik(mniejsza dysza), Wariator(pierścień lub taka nakładka na wario), Tłumik(zwężka,zawirowywacz), Moduł :) To tyle raczej:)
pozdro dla wszystkich manetkowczów;)
Avatar użytkownika
konrii98
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 26/5/2011, 20:29
Lokalizacja: Sobolew


Postprzez NocnyBorsuk » 5/8/2013, 11:00

Co do Gaźnika to zapomniałem napisać że skuter jest na wtrysku, do wariatora będę wiedział co i jak. W tłumiku zwężka na początku czy od strony cylindra?

Moduł się wymienia? czy coś się z nim robi?
NocnyBorsuk
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4/8/2013, 19:56
Lokalizacja: Freigericht, Somborn.

Postprzez konrii98 » 5/8/2013, 11:34

Moduł dajesz do jakiegoś serwisu lub kogoś kto to ogarnia, sam go raczej nie rozblokujesz, możesz też kupić na Allegro odblokowany. Zwężkę musisz ogarnąć sam gdzie jest ale sporo z nią zabawy no i w Jet force wydech jest zryty, bo jak zlikwidujesz zwężkę to silnik będzie ci się 2 lub 3 razy szybciej zużywał, lepiej kupić jakiś sportowy wydech i nie bawić się z tym, ze sportowym nie powinno być większego zużycia silnika, a doda to gdzieś z 10 km/h. To tyle z mojej wiedzy :P
pozdro dla wszystkich manetkowczów;)
Avatar użytkownika
konrii98
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 26/5/2011, 20:29
Lokalizacja: Sobolew



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê