Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Linka w lesie - kolejna pułapka na...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Linka w lesie - kolejna pułapka na...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 20:14

Komentatorzy napisał(a):Debilizm.Jak można rozwieszać linki przez które można stracić życie.? Niektórzy ludzie są takimi idiotami ,że szkook.
Ciekawe co by zrobili gdyby przyszli następnego dnia,,zobaczyć,, czy linka tam dalej wisi i zastali by jakiegoś młodego człowieka ,bądź starszego ,którzy mają przed sobą całe życie ,leżącego z podciętym gardłem przy lince którą zawiesił.Braaavo .Cała Polska ;|
Mój kolega również jechał sobie lasem crossem ostatnio i musiał linki po drodze ściągać.<br><hr>tryta.<br>
Komentatorzy napisał(a):To jest czyste skurwysyństwo! Inaczej tego nazwać nie można... Ja rozumiem, że niektórym nie odpowiada jak kładowcy czy motocykliści jeżdżą po lesie, jednak jadąc na rowerze również można sobie zrobić krzywdę. Sam czasem jeżdżę na rowerze w miejscach po których również i crossowcy śmigają... Są to miejsca, gdzie mozna sie spokojnie rozpędzić na rowerze do 30km/h lub więcej... Nie chcę nawet myśleć co by się ze mną stało gdybym nagle został skoszony z roweru i przypierdzielił głową w jakiś kamień, nie mówiąc już o podciętym gardle...<br><hr>krytyk<br>
Sami zaczeliście tę wojnę i teraz że boli ? Nikt was tam nie zapraszał , nie macie prawa tam jeździć i gdyby nie to to nikomu nic by się nie stało . To tak jakby złodziej awanturował się że w domu który okradał był na podłodze bałagan i przewrócił się coś sobie łamiąc i chce odszkodowanie . Ludzie wy wstydu nie macie!<br><hr>Atem
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 20:15

Komentatorzy napisał(a):Ludzie czy wy żeście oszaleli? Chcecie zabijać ludzi którzy mają pasję bo wy sobie na spacerek nie możecie wyjść? Od tego żeby na coś pozwalać albo czegoś zabraniać są przepisy i służby, które to egzekwują a nie SZALEŃCY I MORDERCY rozwieszający stalowe liny. Każdy kto rozwiesza te liny do końca życia powinien gnić w więzieniu, kopać rowy albo w kamieniołomach pracować do śmierci. <br><hr>karnell<br>
Komentatorzy napisał(a):Życzę ci abyś mieszkał w takim miejscu, gdzie inni, twoim kosztem realizują swoją pasję.<br><hr>A u t o r<br>
Dokładnie <br><hr>Atem
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 20:22

Komentatorzy napisał(a):Jestem autorem tego filmiku, aby rozwiać wszelkie wątpliwości dodam że, to jest w środku lasu, z dala od domów, nie ma żadnych ścieżek rowerowych itp. Są to tereny bagienne i można się tam dostać tylko autem terenowym lub quadem, dobry "krosista" też pojeździ.. Czytając wypowiedzi niektórych forumowiczów brakuje mi słów i można policzyć wypowiedzi IDIOTÓW, które popierają rozkładanie linek, z ZAZDROŚCI??? Nie macie hobby? Pieniędzy aby je realizować? Może zazdrościcie innym umiejętności i pasji? Skoro tak to macie problem ze sobą..! Na koniec dodam, że rozkładanie takich linek jest podciągane pod zarzut usiłowania zabójstwa.
Aaa i jeszcze jedno, zlape tego po*ebańca to ma przejażdżkę za samochodem po tych bagnach ZAWIĄZANY ZA SWOJĄ LINKĘ...<br><hr>Baart<br>
Ciekawe co byście zrobili gdyby ktoś z Waszej rodziny ,bądź znajomych wpadł na taką se linkę ,jedynie co byście mogli zrobić to odwiedzać go/ją na własnym grobie.Może wtedy by Wam się skurwysyn* włączył jakiś czuły punkt. Widzę ,że nie jedna osoba tutaj uważa ,że rowieszanie linek jest całkiem normalne.*,* A gdyby tak Wasze dzieci,miały taką pasję?Na pewno byście jej nie zabronili im uprawiać.A gdyby wyjechał i nie wrócił ?Okazało by się ,że Wasze dziecko nie żyje ,bo ktoś se linke powiesił?
Komu to przeszkadza ,że chwilę pojeździ sobie cross czy quad ? Zwierzęta..przyroda..Już z tym tak nie przesadzajcie.Bo nawet chodząc po lesie ,możecie spłoszyć zwierzę.Każdy traktor,samochód ,bądź cokolwiek innego także.Drogi leśne?Raczej jeżdżą po błocie,gdzie człowiek by nie wszedł.Aj..szkoda gadać..
A autor filmiku dobrze mówi-polać mu :)<br><hr>tryta.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 20:32

Komentatorzy napisał(a):a ja się tylko spytam czy można takim sprzętem jeździć po lesie? nie można! ryją mech i płoszą zwierzynę, a ludzie mieszkający w pobliżu muszą słuchać basowego pierdzenia nawet przez zamknięte okna, jestem za offroadem ale w miejscach do tego wyznaczonych, zapewne policja i leśniczy mają to w du... więc ktoś wziął sprawy w swoje ręce, mówiąc coś w stylu "jak bym dopadł takiego debila który rozwiesza linki" pomyśl co by ci zrobił mieszkaniec pobliskiego domu któremu pierdzisz pod oknem<br><hr>Maniek<br>
też jestem za tym żeby jazda po lesie została zalegalizowana,oczywiście w miejscach wyznaczonych, na dzien dzisiejszy nie ma w Polsce oficjanego enduro parku z z kilkudziesięcioma, kilometrami ścieżek, są tory motocross ale to inna dyscyplina, inny sport,
jeśli to się nie zmieni , będzie tak jak jest albo jeszcze gorzej
mam nadzieję że w końcu ustawodawca się tym zajmie
<br><hr>asterisk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 20:32

Dla jednych pasją jest jeżdżenie czymkolwiek po lesie, dla innych rozwieszanie linek.
W czym problem?
Jedni pozbawiają życia i zdrowia zwierzęta w lesie, drudzy tosamo robią z tymi, którzy nie przestrzegają obowiązującego prawa.
Proste i logiczne. Jedni i drudzy popełniają przestępstwo, więc jedni i drudzy są pospolitymi bandytami.
Fajnie się czyta to forum jak jedni przestępcy oskarżają drugich :)<br><hr>idiotyzm
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 20:36

Trzeba łapać tę dzicz rozjeżdżającą lasy i maksymalnie karać, a ludzie normalni po zauważeniu takiego bezmózgowca w lesie powinni natychmiast powiadomić odpowiednie służby.<br><hr>bert
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 20:38

Mieszkam przy lesie i mam małe dzieci - nie chcę żeby jakis popier...niec zapier...lający jak idiota na quadzie albo crossie zabił moje dziecko. <br><hr>leśnik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 20:39

Weżcie sie ludzie opamientajcie wienkszość mieszka w mieśćie i raz w miesiącu jedzie do lasu sobie pospacerować i mysli że las jest tylk dla nich i nikt ni może w czasie ich "spaceru" nie może sobie przejechac na crossie lub quadzie . A ci co zakładają te linki to niech spie**alajom z polski bo przez nich może zginąć ktoś albo zostać kalekom do końca życia. A ty "motocyklesądobani" może sam zakładasz te linki co ?. JAk by by były wyznaczone trasy nie było by problemu sory za ortografie :))Pozdro dla Ogarnientych ludzi!!!!<br><hr>TAki jeden
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 20:54

Komentatorzy napisał(a):Mieszkam przy lesie i mam małe dzieci - nie chcę żeby jakis popier...niec zapier...lający jak idiota na quadzie albo crossie zabił moje dziecko. <br><hr>leśnik<br>
i tak zdechnie jak nie od krosa czy quada to od samochodu lub meteorytu.<br><hr>worfal
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 20:54

Z drugiej strony też nieciekawie:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=9g_W0mvAbKo" target="blank" class="link" rel="nofollow">www.youtube.com/watch?v=9g_W0mvAbKo</a>#!<br><hr>Ara
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 21:01

Wy tepe ch@!je a co jak by jakiemus motocykliscie ucielo glowe...? wyj@!%$ane w ta droge i w te wasze spacery!! spacerujcie sobie w parkach albo po asfalcie, las jest dla wszystkich nie tylko dla spacerowiczow! masakra co trzeba miec w glowie zeby takie cos robic...<br><hr>fancross
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 21:01

Rozwieszanie linek po lesie jest tak samo legalne jak jeżdżenie po nim. Rozwiązanie problemu? Nie jeździć po lesie!<br><hr>tom
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 21:03

Komentatorzy napisał(a):Trzeba łapać tę dzicz rozjeżdżającą lasy i maksymalnie karać, a ludzie normalni po zauważeniu takiego bezmózgowca w lesie powinni natychmiast powiadomić odpowiednie służby.<br><hr>bert<br>
Łapać i karać, a nie zabijać lub okaleczać. Bo zwierzynę płoszy?! No to gdzie ma jeździć? Podobnie jest ze skaterami. Przegania ich się zewsząd nie dając żadnej możliwości na realizowanie swojej pasji. Gdyby taki offroadowiec miał do wyboru tor gdzie może jeździć bezpiecznie i las to jestem przekonany, że wybrałby tor. Jaką mają alternatywę ci ludzie z pasją? Nigdy nie siedziałem na motocyklu crossowym, quadem jeździłem raz w życiu (ulicą). Na co dzień jeżdżę zabytkiem (WSK), ale łączę się z kolegami offroadowcami i w pełni ich rozumiem.<br><hr>Wueska
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 21:17

Komentatorzy napisał(a):Rozwieszanie linek po lesie jest tak samo legalne jak jeżdżenie po nim. Rozwiązanie problemu? Nie jeździć po lesie!<br><hr>tom<br>
Proste pytanie a gdzie do cholery? Po ulicach nie, po lesie nie to gdzie?<br><hr>Motocyklistka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 21:19

Jeździć po lesie źle bo rozjeżdżamy leśne dróżki.
jeździć po mieście źle, niezależnie czy szybko czy wolno i tak każdy to wariat i dawca organów, bezmózgi etc.
jeździć po torze za głośno huk ino korwa jok na wojnie.
Wynik?
Siedź pan/pani w domu na d*** i oglądaj telewizje.

<br><hr>2t,4t
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 21:19

Komentatorzy napisał(a):I jedni i drudzy nie są bez winy. Jedni rozwalają las i faktycznie nie da się tam potem spacerować albo rekreacyjnie przejechać rowerem ale rozwieszanie linek można podciągnąć pod próbę zabójstwa i za to można iść siedzieć na ładnych parę latek. Ale niestety jak to w Polsce, moja racja jest najmojsza i nie da rady dojść do żadnego porozumienia, żeby wydzielić jakąś część na offroad i część na pieszy/rowerowy trekking. Lepiej wyzywać się na forach od idiotów za to, że ktoś nie zgadza się z naszą opinią i później jedni pójdą jeszcze bardziej zniszczyć las a inni rozwiesić kilka linek. Czy kiedykolwiek z Polaków wyjdzie to "polactwo"?<br><hr>cockoseq<br>
Jaka próba morderstwa? Czy las jest drogą krajową? Zwierzętom taka linka raczej nie przeszkadza, osobie pieszej też nie.<br><hr>ANONYMOUS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 21:19

Komentatorzy napisał(a):Wy tepe ch@!je a co jak by jakiemus motocykliscie ucielo glowe...? wyj@!%$ane w ta droge i w te wasze spacery!! spacerujcie sobie w parkach albo po asfalcie, las jest dla wszystkich nie tylko dla spacerowiczow! masakra co trzeba miec w glowie zeby takie cos robic...<br><hr>fancross<br>
Las NIE JEST dla motocykli i samochodów. Twoja argumentacja że las dla wszystkich jest tak debilna jak-chodnik jest dla wszystkich-po nim też szalejesz motorem? Ponadto jeśli dla wszystkich to do UŻYTKOWANIA a nie niszczenia. Nie popieram linek i uważam że nie tędy droga, ale takie lub większe niebezpieczeństwo stwarza wariat szalejący po lesie dla rodzin z dziećmi.
Znam gościa którem supercrossowiec złąmał nogę i kilka żeber. Gość chodził po lesie gdzie MOŻNA było chodzić, ale JEŻDZIĆ NIE...może to skomentujesz?<br><hr>XxX
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 21:22

Komentatorzy napisał(a):To niestety jest obraz naszego panstwa. Jest zakaz wjazdu do lasu, motocyklisci wjezdzaja, policja, straz lesna nie jest w stanie nic z tym zrobic (jak powinno byc w wydolnym panstwie), wiec ludzie chwytaja sie innych sposobow na wyegzekwowanie prawa.
Wieszanie linki miedzy drzewami jest oczywiscie proba zabojstwa lamiacego prawo motocyklisty.
Teraz pytanie, komu przeszkadza czlowiek idacy sciezka lesna? Nikomu. Pytanie drugie, komu przeszkadza offroadowy motocyklista jadacy ta sama sciezka? Przeszkadza wszystkim zywym istotom w promieniu kilometra, niszczy sciezke (po przejezdzie kilku crossowek to juz nie sciezka), czyli wyklucza innych uzytkownikow tego obszaru bo on chcial sobie pojezdzic.
I tyle chcialem powiedziec.<br><hr>Przemek<br>
Ludzie co wy do kur*** z tym niszczeniem lasu przez offroadowców? Mieszkam przy niewielkim lesie w którym regularnie śmiga grupa motocyklistów, i jakoś nie zauważam jego wyniszczenia. Większość osób wypowiada się mając niewielkie pojecie o tym co pisze.Całkowicie legalna wycinka drewna wyniszcza las na wile lat a mimo to nikt się nie uskarża , polować na zwierzynę też legalnie wolno.<br><hr>motox
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 21:23

Komentatorzy napisał(a):Jeździć po lesie źle bo rozjeżdżamy leśne dróżki.
jeździć po mieście źle, niezależnie czy szybko czy wolno i tak każdy to wariat i dawca organów, bezmózgi etc.
jeździć po torze za głośno huk ino korwa jok na wojnie.
Wynik?
Siedź pan/pani w domu na d*** i oglądaj telewizje.

<br><hr>2t,4t<br>
jeżdzij se po swoim. wolność jednych kończy sie tam gdzie zaczyna wolność drugich<br><hr>d
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 21:23

Komentatorzy napisał(a):Rozwieszanie linek po lesie jest tak samo legalne jak jeżdżenie po nim. Rozwiązanie problemu? Nie jeździć po lesie!<br><hr>tom<br>
Komentatorzy napisał(a):Proste pytanie a gdzie do cholery? Po ulicach nie, po lesie nie to gdzie?<br><hr>Motocyklistka<br>
Formułe 1 też możesz sobie kupić i jeździć po drogach i potem mieć do każdego pretensje że nie masz gdzie? Krótko - nie ma warunków nie kupuje.<br><hr>eepc
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na gr