Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Linka w lesie - kolejna pułapka na...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Linka w lesie - kolejna pułapka na...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 17:31

Komentatorzy napisał(a):Tylko idiota rozwiesza linku co zazdrości kogoś pasji i zamiłowania, żal mu dupe sciska ze ktoś jeździ a on nie. Ciekawe czy by się przyznał gdyby ktoś stracił głowę, ciekawi mnie jak by poszedł niedzielnym popołudniem na spacer a tam ciało i glowa osobno??<br><hr>mr cross<br>
Żal mi Ciebie skoro myślisz, że ludzie robią to z zazdrości. Nie wiem z czego taki myślenie wynika, może to jest taka postawa, która ma dowartościowywać. W zasadzie pytanie kogo nie stać na takie jeżdżenie? Za kilka tysięcy można kupić crossa i latać. Ludzie (pewnie jacyś prości i głupi, bo inaczej tego nie widzę) robią to z BEZSILNOŚCI- nie widzą innej metody na zapewnienie sobie spokoju. ktoś kto na przykład poświęcił wiele czasu, trudu i pieniędzy aby osiedlić się gdzieś plisko lasu i z dala od zgiełku obecnie całymi dniami słucha upalania.<br><hr>au
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 17:33

Komentatorzy napisał(a):Może i mówicie,że NIELEGALNIE ZA DARMO to zróbcie pole do jazdy,proszę bardzo .
Znajdźcie mi takie na terenie poznania i dajcie namiary,skoro tacy mądrzy jesteście ..
Oby ktoś z was kiedyś nawet na rowerze się na taką na dźgał w lesie to później płacz będzie,co za cieć to zrobił ..<br><hr>Crossowiec<br>
Komentatorzy napisał(a):To znaczy ze jak nie masz gdzie jezdzic to masz rozpierdolic las , ktory rosnie kilkadziesiat lat i jest ostaoja dla zwierzyny?. Ty jestes egoista, to i mysliwy polujacy na ciebie jest egoista. Jest ryzyko, jest zabawa.<br><hr>mropenvitamine<br>
A co z całkowicie legalnymi wycinkami drzew ? Widziałeś jak las jest po nich rozpierdolony ? Ostoja zwierząt w której frajer z pukawką może legalnie na nią polować. Weź się człowieku jebnij mocno w głowę.<br><hr>motox
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 17:38

Komentatorzy napisał(a):Ciekaw jestem co za idiota chodzi z dziećmi po takich błotnistych drogach. Piszecie bzdury żeby rozwieszać linki które mogą uszkodzić, a nawet zabić. Nie stać Was na takie hobby dlatego tak piszecie oszołomy. Tak wiem lepiej się naćpać, albo nachlać, posiedzieć przed kompem i pisać głupoty. <br><hr>Mifek <br>
Komentatorzy napisał(a):WŁAŚNIE TO JEST PRZYKŁAD SIEDZENIA I PISANIA GŁUPOT: Z TWOJEJ LOGIKI WYNIKA, ŻE W OFFROAD BAWIĄ SIĘ LUDZIE Z KASĄ ( I TY DO TAKICH NALEŻYSZ :) A JAK KTOŚ JEST PRZECIWKO JEŻDŻENIU NA DZIKO TO JEST BIEDNY I ZGORZKNIAŁY?? ŻAL<br><hr>Zakochany W Sobie Nowobogacki<br>
Komentatorzy napisał(a):Źle to odebrałeś, albo odebrałeś jak chciałeś. Jeśli jest bezwzględny zakaz wstępu do lasu, to powiedz mi proszę co robią w nim ludzie ? Ktoś rozwiesza te linki dbając niby o środowisko naturalne, a znajduje się w lesie nielegalnie. Według mnie niepotrzebnie się wyzywamy i oskarżamy. Czepiacie się wjazdu do lasu raz w tygodniu, a nie widzicie tych co zaśmiecają lasy. Myślę, że komentarze w tym temacie są bezsensowne bo do niczego dobrego nie prowadzą. Dziękuję Tobie za to że uświadomiłeś mi, że należę do ludzi posiadających kasę hahaha Nawet o tym nie wiedziałem hahaha <br><hr>Mifek <br>
1. Nie rozmawiamy tu o zaśmiecaniu lasu bo nie jest to o tym temat - ani bezpośrednio ani nawet pośrednio.
2. Skąd wziął Ci się pomysł, że jest bezwzględny zakaz wstępu do lasu - nie ma czegoś takiego. Tylko w Parkach Narodowych jest zakaz wychodzenia poza wyznaczone szlaki. Nawet dla samochodów i motocykli nie bezwzględnego zakazu wstępu do lasu lecz jedynie zakaz jazdy drogami innymi niż PUBLICZNE. I tu dochodzimy do sedna tematu - (poza drogami publicznymi i prywatnymi) jest BEZWZGLĘDNY zakaz poruszania się po lesie POJAZDAMI SILNIKOWYMI (wyłączając służby leśne)<br><hr>RUGBY
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 17:40

Komentatorzy napisał(a):Jestem autorem tego filmiku, aby rozwiać wszelkie wątpliwości dodam że, to jest w środku lasu, z dala od domów, nie ma żadnych ścieżek rowerowych itp. Są to tereny bagienne i można się tam dostać tylko autem terenowym lub quadem, dobry "krosista" też pojeździ.. Czytając wypowiedzi niektórych forumowiczów brakuje mi słów i można policzyć wypowiedzi IDIOTÓW, które popierają rozkładanie linek, z ZAZDROŚCI??? Nie macie hobby? Pieniędzy aby je realizować? Może zazdrościcie innym umiejętności i pasji? Skoro tak to macie problem ze sobą..! Na koniec dodam, że rozkładanie takich linek jest podciągane pod zarzut usiłowania zabójstwa.
Aaa i jeszcze jedno, zlape tego po*ebańca to ma przejażdżkę za samochodem po tych bagnach ZAWIĄZANY ZA SWOJĄ LINKĘ...<br><hr>Baart<br>
Komentatorzy napisał(a):Jestem jak najbardziej za!!!Tylko co do przejażdzki-powiez typa po asfalcie a nie po błocie...Moim skromnym zdaniem na 70% te linki rozstawia leśniczy tudzież jakaś idiota z greenpeace!!!Pozdro Panowie i Panie-którzy kochają upalanie:)<br><hr>Diesel<br>
Co ma leśniczy do idiotów z greenpeace przecież oni nienawidzą się jak pies z kotem. Zielonego pojęcia nie masz o czym mówisz.<br><hr>tor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 17:43

Komentatorzy napisał(a):Jestem autorem tego filmiku, aby rozwiać wszelkie wątpliwości dodam że, to jest w środku lasu, z dala od domów, nie ma żadnych ścieżek rowerowych itp. Są to tereny bagienne i można się tam dostać tylko autem terenowym lub quadem, dobry "krosista" też pojeździ.. Czytając wypowiedzi niektórych forumowiczów brakuje mi słów i można policzyć wypowiedzi IDIOTÓW, które popierają rozkładanie linek, z ZAZDROŚCI??? Nie macie hobby? Pieniędzy aby je realizować? Może zazdrościcie innym umiejętności i pasji? Skoro tak to macie problem ze sobą..! Na koniec dodam, że rozkładanie takich linek jest podciągane pod zarzut usiłowania zabójstwa.
Aaa i jeszcze jedno, zlape tego po*ebańca to ma przejażdżkę za samochodem po tych bagnach ZAWIĄZANY ZA SWOJĄ LINKĘ...<br><hr>Baart<br>
Komentatorzy napisał(a):Jestem jak najbardziej za!!!Tylko co do przejażdzki-powiez typa po asfalcie a nie po błocie...Moim skromnym zdaniem na 70% te linki rozstawia leśniczy tudzież jakaś idiota z greenpeace!!!Pozdro Panowie i Panie-którzy kochają upalanie:)<br><hr>Diesel<br>
Życzę Ci aby jak już na stare lata jak będziesz chciał się osiedlić gdzieś w dziczy i delektować się naturą i wspomnieniami wybryków z dawnych czasów jakaś grupka upalaczy umiłowała sobie lasy otaczające Twoją osadę. Wtedy przypomnisz sobie o lince.<br><hr>tor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 17:46

Komentatorzy napisał(a):Nauczy się ze ma nie jeździć po lesie? Nauczy. Będzie się bać wjechać? będzie. Bo o to chodzi ludziom którzy porozwieszali te linki. Szkoda życia motocyklistów to prawda ale jak nie rozumieją próśb to będą sie uczyć na błędach. A dodając do tego kwestie czystej percepcji kierujących - kto ma łeb i chce miec to do lasu sie pchać nie będzie. Tyle w temacie.<br><hr>Bogdan z Wrocławia<br>
Komentatorzy napisał(a):Bogdan jesteś debilem i powinno się izolować takich jak ty. Tyle w temacie<br><hr>motocyklista<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie rozumiem czemu nazwałeś go debilem. Napisał czystą prawdę. O to właśnie chodzi ludziom rozwieszającym linki i wykopującym inne wilcze doły. Sam jeżdżę po lasach, staram się jeździć po drogach nie uczęszczanych przez pieszych, czasami jednak na kogoś natrafię, zawsze zwalniam i mijam ich spacerowym tempem. Nikt nigdy na mnie nie machał, nie wywijał mi przed głową kijem, nawet się krzywo nie spojrzał. Mam taki apel do kolegów i koleżanek offroadowców szanujcie innych ludzi i przyrodę. Wybierajcie do jazdy takie miejsca, w których nikt o zdrowych zmysłach nie powinien się do Was przyczepić. Pamiętajmy, że nie każdy jest fanem ryczącego silnika i 2 kółek. Piszecie tu, że ludzie zazdroszczą pasji, bla, bla, bla... A nie pomyśleliście, że może dla kogoś pasją są górskie wędrówki, czy zbieranie grzybków i runa leśnego w czystym i cichym lesie? Żyjemy w cywilizowanym świecie wszystko da się pogodzić. Szanujmy innych to nikt nas nie będzie chciał wymordować.<br><hr>kaktus<br>
W końcu ktoś kto myśli i to nie tylko o sobie i swoich pieniądzach i pasjach. Gratuluję i pozdrawiam<br><hr>Rugby
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 17:50

Komentatorzy napisał(a):I dodam jeszcze ,że każdy z Nas ma jakieś hobby.Ciekawe co Wy byście zrobili gdybyście robili coś co kochacie ,a ktoś by Wam w koło świnie podkładał ,Wy skurwysyny bez serca.<br><hr>tryta.<br>
Komentatorzy napisał(a):A jak kogoś hobby jest gwałcenie cudzych córek? To co, też mu skurwysyny bez serca chcecie zakazać to, co najbardziej kocha?<br><hr>IrekW<br>
Przykład idealny. Również mówi o dalece idącym łamaniu przepisów i braku poszanowania dla prywatności, poczucia bezpieczeństwa innych, itp. - JAK OFFROAD " NA DZIKO"<br><hr>tor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 17:52

Komentatorzy napisał(a):Jestem autorem tego filmiku, aby rozwiać wszelkie wątpliwości dodam że, to jest w środku lasu, z dala od domów, nie ma żadnych ścieżek rowerowych itp. Są to tereny bagienne i można się tam dostać tylko autem terenowym lub quadem, dobry "krosista" też pojeździ.. Czytając wypowiedzi niektórych forumowiczów brakuje mi słów i można policzyć wypowiedzi IDIOTÓW, które popierają rozkładanie linek, z ZAZDROŚCI??? Nie macie hobby? Pieniędzy aby je realizować? Może zazdrościcie innym umiejętności i pasji? Skoro tak to macie problem ze sobą..! Na koniec dodam, że rozkładanie takich linek jest podciągane pod zarzut usiłowania zabójstwa.
Aaa i jeszcze jedno, zlape tego po*ebańca to ma przejażdżkę za samochodem po tych bagnach ZAWIĄZANY ZA SWOJĄ LINKĘ...<br><hr>Baart<br>
Nie bronie świra ani nie zazdroszczę nikomu hobby czy tym bardziej gównianych pieniędzy, ale skoro jakiś świr tak ostro zareagował to znaczy że jednak komuś tam przeszkadza wasza jazda, nie wiem jak - może niszczone są jego spacerówki, ktoś mu kiedyś tam przejechał psa albo on sam został potrącony przez bałwana co się nie umie zachować. Wiadomo różnie bywa, ale i quadowcy, crossowcy nie są święci. Nie chcę wsypywać wszystkich do jednego wora ale czasami zdarzają się takie szczyle bez mózgi że sam mam ochotę zatrzymać i wprost przypier***** z drugiej strony często jest brak jakichkolwiek uregulowań gdzie można a gdzie nie można jeździć, a jak ktoś to lubi to ciężko sobie odmówić. Tak czy siak reakcja czymkolwiek niewywołana jest karygodna. Taka jest moja opinia. Dziękuję <br><hr>kuki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 17:53

Komentatorzy napisał(a):Jestem autorem tego filmiku, aby rozwiać wszelkie wątpliwości dodam że, to jest w środku lasu, z dala od domów, nie ma żadnych ścieżek rowerowych itp. Są to tereny bagienne i można się tam dostać tylko autem terenowym lub quadem, dobry "krosista" też pojeździ.. Czytając wypowiedzi niektórych forumowiczów brakuje mi słów i można policzyć wypowiedzi IDIOTÓW, które popierają rozkładanie linek, z ZAZDROŚCI??? Nie macie hobby? Pieniędzy aby je realizować? Może zazdrościcie innym umiejętności i pasji? Skoro tak to macie problem ze sobą..! Na koniec dodam, że rozkładanie takich linek jest podciągane pod zarzut usiłowania zabójstwa.
Aaa i jeszcze jedno, zlape tego po*ebańca to ma przejażdżkę za samochodem po tych bagnach ZAWIĄZANY ZA SWOJĄ LINKĘ...<br><hr>Baart<br>
Nie bronie świra ani nie zazdroszczę nikomu hobby czy tym bardziej gównianych pieniędzy, ale skoro jakiś świr tak ostro zareagował to znaczy że jednak komuś tam przeszkadza wasza jazda, nie wiem jak - może niszczone są jego spacerówki, ktoś mu kiedyś tam przejechał psa albo on sam został potrącony przez bałwana co się nie umie zachować. Wiadomo różnie bywa, ale i quadowcy, crossowcy nie są święci. Nie chcę wsypywać wszystkich do jednego wora ale czasami zdarzają się takie szczyle bez mózgi że sam mam ochotę zatrzymać i wprost przypier***** z drugiej strony często jest brak jakichkolwiek uregulowań gdzie można a gdzie nie można jeździć, a jak ktoś to lubi to ciężko sobie odmówić. Tak czy siak reakcja czymkolwiek niewywołana jest karygodna. Taka jest moja opinia. Dziękuję <br><hr>kuka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 17:55

Komentatorzy napisał(a):Mieszkam w dużym mieście przy jednej z głównych ulic. Pomijam duże natężenie ruchu - najgorsze jak kilkanaście razy dziennie jakiś debil bez tłumnika ( czy jakąś inna przeróbka) w motorze przejedzie na wysokich obrotach ulica - gdzie ta pier***na straż miejska ???? No tak - w krzakach za miastem z fotoradarem. Aby odpocząć człowiek jedzie na wieś - a tam znów jakieś buractwo na kładach, motorach sobie rajdy leśne urządza. A ch*j im w d**ska -jak by tak wszyscy chcieli się relaksować na motorach to by człowiek sfiksował - więcej tych linek w lasach !!! Urwie jakiemuś debilowi łeb to może na jakiś czas będzie spokój wreszcie. Je*ie mnie to. Dlaczego masa ludzi ma cierpieć bo jakiś debil kupił sobie motor czy innego quada. Niech sobie worek na łeb założy - odpali motor na pełnych obrotach - podepnie się do tłumnika - polecam wszystkim bezmózgowcom.<br><hr>Robert<br>
Komentatorzy napisał(a):Robert jesteś po prostu imbecylem bez wyobraźni a zazdrość i świadomość , że ty nigdy nie dałbyś sobie rady na takich sprzętach przepaliła ci zwoje mózgowe. Tobie trzeba linkę powiesić żebyś na niej mógł zadyndać. Izolować trzeba takich jak ty,skoro życie ludzkie jest dla ciebie tak mało warte.ludzkie <br><hr>motocyklista<br>
Połowa z tych jeżdzących i zatruwających życie innym nie "daje rady" i co drugi bardziej ogarnięty by ich MZtka na dobrej oponie objechał. Dodatkowo nie jest to ich pasja tylko fanaberia i moda. A skoro Ty jesteś taki kozak to po co się po lasach z sarnami ścigasz zamiast na torze sie zmierzyć??<br><hr>rot
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 18:04

Komentatorzy napisał(a):Jestem autorem tego filmiku, aby rozwiać wszelkie wątpliwości dodam że, to jest w środku lasu, z dala od domów, nie ma żadnych ścieżek rowerowych itp. Są to tereny bagienne i można się tam dostać tylko autem terenowym lub quadem, dobry "krosista" też pojeździ.. Czytając wypowiedzi niektórych forumowiczów brakuje mi słów i można policzyć wypowiedzi IDIOTÓW, które popierają rozkładanie linek, z ZAZDROŚCI??? Nie macie hobby? Pieniędzy aby je realizować? Może zazdrościcie innym umiejętności i pasji? Skoro tak to macie problem ze sobą..! Na koniec dodam, że rozkładanie takich linek jest podciągane pod zarzut usiłowania zabójstwa.
Aaa i jeszcze jedno, zlape tego po*ebańca to ma przejażdżkę za samochodem po tych bagnach ZAWIĄZANY ZA SWOJĄ LINKĘ...<br><hr>Baart<br>
Komentatorzy napisał(a):Jestem jak najbardziej za!!!Tylko co do przejażdzki-powiez typa po asfalcie a nie po błocie...Moim skromnym zdaniem na 70% te linki rozstawia leśniczy tudzież jakaś idiota z greenpeace!!!Pozdro Panowie i Panie-którzy kochają upalanie:)<br><hr>Diesel<br>
Komentatorzy napisał(a):Życzę Ci aby jak już na stare lata jak będziesz chciał się osiedlić gdzieś w dziczy i delektować się naturą i wspomnieniami wybryków z dawnych czasów jakaś grupka upalaczy umiłowała sobie lasy otaczające Twoją osadę. Wtedy przypomnisz sobie o lince.<br><hr>tor<br>
Rozumiem ze ty jestes z tych ktorzy popieraja linki? Czy tych ludzi totalnie popierdolilo? Nie zdaja sobie sprawy z tego ze moga kogos zabic? Przeciez to jest karalne! Ale *** z tym czy karalne czy nie, *** z tym czy z zazdrosci czy jakichkolwiek innych powodow to robia. Nie zmienia to faktu jakim trzeba byc psychopata! Wyobrazcie sobie ze jecie np tata z kilku letnim synkiem na crossie(oczywiscie synek na swoim) tata chce zobaczyc jak synek sobie radzi, kaze mu jechac przed nim synek wpada na linke a ona odcina mu glowe! Taka linka przy nie duzej predkosci bo to przeciez offroad ale jednak predkosc potrafi niezle pociac a nawet zabic doroslego faceta a co dopiero dziecko! I co chcecie miec na sumieniu DZIECKO! ktore nie wie gdzie mozna gdzie nie! Powiecie: "To winna ojca ze jezdzili na drogach gdzie nie mozna!" NIE ***! TO TWOJA WINA bo to TY stworzyles cos co moze ZABIC to TY bedziesz odpowiedzialny za czyjas SMIERC!!!! PIERDOLONE ptaszki JAK MOZNA BYC TAKA SKURWIALA SZMATA I ZROBIC TAKIE COS?!?!?! Osobicie uwazam ze policja jak najszybciej powinna znalesc tych/tego (bo nie wiemy czy to jeden pojeb czy cala grupa) psychopatow!<br><hr>Wisniowy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 18:09

według mnie dobrze tak jebanym gówniarzom wypierdalać na swoją działkę a nie *** nasze drogi rozpierdalacie. Wymyślili sobie jaranie się jeżdżeniem motorem kretyny *** jeb*** , to teraz mają sam chciałbym *** własnoręcznie skurwieli udusić<br><hr>motocyklesądobani
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 18:12

Komentatorzy napisał(a):Jestem autorem tego filmiku, aby rozwiać wszelkie wątpliwości dodam że, to jest w środku lasu, z dala od domów, nie ma żadnych ścieżek rowerowych itp. Są to tereny bagienne i można się tam dostać tylko autem terenowym lub quadem, dobry "krosista" też pojeździ.. Czytając wypowiedzi niektórych forumowiczów brakuje mi słów i można policzyć wypowiedzi IDIOTÓW, które popierają rozkładanie linek, z ZAZDROŚCI??? Nie macie hobby? Pieniędzy aby je realizować? Może zazdrościcie innym umiejętności i pasji? Skoro tak to macie problem ze sobą..! Na koniec dodam, że rozkładanie takich linek jest podciągane pod zarzut usiłowania zabójstwa.
Aaa i jeszcze jedno, zlape tego po*ebańca to ma przejażdżkę za samochodem po tych bagnach ZAWIĄZANY ZA SWOJĄ LINKĘ...<br><hr>Baart<br>
Komentatorzy napisał(a):Jestem jak najbardziej za!!!Tylko co do przejażdzki-powiez typa po asfalcie a nie po błocie...Moim skromnym zdaniem na 70% te linki rozstawia leśniczy tudzież jakaś idiota z greenpeace!!!Pozdro Panowie i Panie-którzy kochają upalanie:)<br><hr>Diesel<br>
jesteś jebanym debilem , pozdrawiam<br><hr>motocyklesądobani
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 18:12

jak któregoś dopadnę na rozwieszaniu linki zajebie. Nie żartuję...<br><hr>moto269
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 18:12

Komentatorzy napisał(a):Ludzie czy ogłupieliście!!! lepiej szykanujcie Tych którzy wywalają śmieci do lasu niż motocyklistów...... A jestem ciekaw co byście napisali jak ktoś z waszej rodziny wpadł by na taką linkę. <br><hr>jusko90<br>
Komentatorzy napisał(a):Czytam te komentarze i nie widzę zwolenników rozwieszania linek tylko przeciwników beztroskiego rozpieprzania wszystkiego co dzikie, spokojne i naturalne dla własnej przyjemności.<br><hr>tor<br>
Brawo - piękne podsumowanie i jakże prawdziwe.
LWG<br><hr>Stanisław Witulski staciek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 18:15

Komentatorzy napisał(a):Jestem autorem tego filmiku, aby rozwiać wszelkie wątpliwości dodam że, to jest w środku lasu, z dala od domów, nie ma żadnych ścieżek rowerowych itp. Są to tereny bagienne i można się tam dostać tylko autem terenowym lub quadem, dobry "krosista" też pojeździ.. Czytając wypowiedzi niektórych forumowiczów brakuje mi słów i można policzyć wypowiedzi IDIOTÓW, które popierają rozkładanie linek, z ZAZDROŚCI??? Nie macie hobby? Pieniędzy aby je realizować? Może zazdrościcie innym umiejętności i pasji? Skoro tak to macie problem ze sobą..! Na koniec dodam, że rozkładanie takich linek jest podciągane pod zarzut usiłowania zabójstwa.
Aaa i jeszcze jedno, zlape tego po*ebańca to ma przejażdżkę za samochodem po tych bagnach ZAWIĄZANY ZA SWOJĄ LINKĘ...<br><hr>Baart<br>
Komentatorzy napisał(a):Jestem jak najbardziej za!!!Tylko co do przejażdzki-powiez typa po asfalcie a nie po błocie...Moim skromnym zdaniem na 70% te linki rozstawia leśniczy tudzież jakaś idiota z greenpeace!!!Pozdro Panowie i Panie-którzy kochają upalanie:)<br><hr>Diesel<br>
Komentatorzy napisał(a):Życzę Ci aby jak już na stare lata jak będziesz chciał się osiedlić gdzieś w dziczy i delektować się naturą i wspomnieniami wybryków z dawnych czasów jakaś grupka upalaczy umiłowała sobie lasy otaczające Twoją osadę. Wtedy przypomnisz sobie o lince.<br><hr>tor<br>
Komentatorzy napisał(a):Rozumiem ze ty jestes z tych ktorzy popieraja linki? Czy tych ludzi totalnie popierdolilo? Nie zdaja sobie sprawy z tego ze moga kogos zabic? Przeciez to jest karalne! Ale *** z tym czy karalne czy nie, *** z tym czy z zazdrosci czy jakichkolwiek innych powodow to robia. Nie zmienia to faktu jakim trzeba byc psychopata! Wyobrazcie sobie ze jecie np tata z kilku letnim synkiem na crossie(oczywiscie synek na swoim) tata chce zobaczyc jak synek sobie radzi, kaze mu jechac przed nim synek wpada na linke a ona odcina mu glowe! Taka linka przy nie duzej predkosci bo to przeciez offroad ale jednak predkosc potrafi niezle pociac a nawet zabic doroslego faceta a co dopiero dziecko! I co chcecie miec na sumieniu DZIECKO! ktore nie wie gdzie mozna gdzie nie! Powiecie: "To winna ojca ze jezdzili na drogach gdzie nie mozna!" NIE ***! TO TWOJA WINA bo to TY stworzyles cos co moze ZABIC to TY bedziesz odpowiedzialny za czyjas SMIERC!!!! PIERDOLONE ptaszki JAK MOZNA BYC TAKA SKURWIALA SZMATA I ZROBIC TAKIE COS?!?!?! Osobicie uwazam ze policja jak najszybciej powinna znalesc tych/tego (bo nie wiemy czy to jeden pojeb czy cala grupa) psychopatow!<br><hr>Wisniowy<br>
tak *** , napewno by sobie jechał synek i tata na krosie jeb*** deblu , a pozatym co to za różnica czy się zabije człowieka czy dziecko , zabójstwo to zabójstwo. To wyobraź sobie , że jedziesz sobie krosem , i podskakujesz na górce , ale się okazało że to tata z synkiem wybudowali sobie błotny szałas i kołem trafiasz w głowę dziecka które ginie - przykład tak bardzo prawdopodobny jak twój , pozdrawiam.<br><hr>motocyklesądobani
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 18:17

Komentatorzy napisał(a):Jestem autorem tego filmiku, aby rozwiać wszelkie wątpliwości dodam że, to jest w środku lasu, z dala od domów, nie ma żadnych ścieżek rowerowych itp. Są to tereny bagienne i można się tam dostać tylko autem terenowym lub quadem, dobry "krosista" też pojeździ.. Czytając wypowiedzi niektórych forumowiczów brakuje mi słów i można policzyć wypowiedzi IDIOTÓW, które popierają rozkładanie linek, z ZAZDROŚCI??? Nie macie hobby? Pieniędzy aby je realizować? Może zazdrościcie innym umiejętności i pasji? Skoro tak to macie problem ze sobą..! Na koniec dodam, że rozkładanie takich linek jest podciągane pod zarzut usiłowania zabójstwa.
Aaa i jeszcze jedno, zlape tego po*ebańca to ma przejażdżkę za samochodem po tych bagnach ZAWIĄZANY ZA SWOJĄ LINKĘ...<br><hr>Baart<br>
Komentatorzy napisał(a):Jestem jak najbardziej za!!!Tylko co do przejażdzki-powiez typa po asfalcie a nie po błocie...Moim skromnym zdaniem na 70% te linki rozstawia leśniczy tudzież jakaś idiota z greenpeace!!!Pozdro Panowie i Panie-którzy kochają upalanie:)<br><hr>Diesel<br>
Komentatorzy napisał(a):Życzę Ci aby jak już na stare lata jak będziesz chciał się osiedlić gdzieś w dziczy i delektować się naturą i wspomnieniami wybryków z dawnych czasów jakaś grupka upalaczy umiłowała sobie lasy otaczające Twoją osadę. Wtedy przypomnisz sobie o lince.<br><hr>tor<br>
Komentatorzy napisał(a):Rozumiem ze ty jestes z tych ktorzy popieraja linki? Czy tych ludzi totalnie popierdolilo? Nie zdaja sobie sprawy z tego ze moga kogos zabic? Przeciez to jest karalne! Ale *** z tym czy karalne czy nie, *** z tym czy z zazdrosci czy jakichkolwiek innych powodow to robia. Nie zmienia to faktu jakim trzeba byc psychopata! Wyobrazcie sobie ze jecie np tata z kilku letnim synkiem na crossie(oczywiscie synek na swoim) tata chce zobaczyc jak synek sobie radzi, kaze mu jechac przed nim synek wpada na linke a ona odcina mu glowe! Taka linka przy nie duzej predkosci bo to przeciez offroad ale jednak predkosc potrafi niezle pociac a nawet zabic doroslego faceta a co dopiero dziecko! I co chcecie miec na sumieniu DZIECKO! ktore nie wie gdzie mozna gdzie nie! Powiecie: "To winna ojca ze jezdzili na drogach gdzie nie mozna!" NIE ***! TO TWOJA WINA bo to TY stworzyles cos co moze ZABIC to TY bedziesz odpowiedzialny za czyjas SMIERC!!!! PIERDOLONE ptaszki JAK MOZNA BYC TAKA SKURWIALA SZMATA I ZROBIC TAKIE COS?!?!?! Osobicie uwazam ze policja jak najszybciej powinna znalesc tych/tego (bo nie wiemy czy to jeden pojeb czy cala grupa) psychopatow!<br><hr>Wisniowy<br>
Bardzo dobrze mówisz kolego! Jak czytam te wypowiedzi to mam wrażenie że tych fanów linek jest więcej niż myślałem, to się w pale nie mieści.. 2 lata temu też na tych bagnach były 2 linki rozwieszone, zebraliśmy je z kumplem i pojechaliśmy na pobliski komisariat. Złożyliśmy zeznania i na tym się skończyło. Pan władza powiedział że to jest usiłowanie zabójstwa, ale oni nie zrobią z tym nic ponieważ nie maja pieniędzy na śledztwo..<br><hr>Baart
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 18:17

Komentatorzy napisał(a):Ludzie *** gdzie wy żyjecie, czy rozwala wam ktoś cały las ? Nie, jak ktoś jeździ jest to przeważnie droga od swojego domu do jakiegoś toru w lesie oczywiście prawie zawsze legalnego (klubowego) a jakieś skurwiele co im przeszkadza że 1 km drogi ktoś zryje zakładają linki... Niech się jebną w te puste łuby, lasy są duże i co jak jest tor w lesie to mają sobie krosa na plecach przynieść??? Jak się nie znacie to się nie odzywać. Pozdro dla kumatych.<br><hr>Ja<br>
nie mają sobie krosa przenieść na plecach ale mają tak nie zapierdalać , myślę że gdyby jechał wolniej to i łba by sobie nie ujebał nie sądzisz?<br><hr>motocyklesądobani
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 18:19

żal was powiem tyle co zazdrościcie że ktoś jeżdzi po lasach autem lub innym sprzętem.?? jakbym spotkał kogoś kto takie linki wiesza to sam by na niej zawisł.!! pozdr wszystkich ludzi którzy uprawiają swoje hobby w tak zajebisty sposób kto nigdy nie jeździł niech nawet się nie odzywa... jakie tam masz ścieżki.?? chyba idź na terapie gościu...<br><hr>Dawid
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/5/2013, 18:19

Komentatorzy napisał(a):Ciekaw jestem co za idiota chodzi z dziećmi po takich błotnistych drogach. Piszecie bzdury żeby rozwieszać linki które mogą uszkodzić, a nawet zabić. Nie stać Was na takie hobby dlatego tak piszecie oszołomy. Tak wiem lepiej się naćpać, albo nachlać, posiedzieć przed kompem i pisać głupoty. <br><hr>Mifek <br>
jesteś *** debilem. Już nie chodzi po tych drogach bo je ROZJEBALIŚCIE nie rozumiesz tego kretynie? <br><hr>motocyklesądobani
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na gr