Zobacz wÄ…tek - Pierwszy cross Yz 125
 
NAS Analytics TAG

Pierwszy cross Yz 125

Enduro, Cross
_________

Pierwszy cross Yz 125

Postprzez Paryk » 1/4/2013, 20:02

Witam wszystkich, piszę z zapytaniem o sprzęt w/w yamahę yz 125, chodzi mi czy nie będzie za mocny/za duży na początek? mam 17 lat, jeździłem quadem 200cc 2 lata ,wski, motorynki itp ;)
Za rok planuję kupno ścigacza, więc to będzie taki wstęp do ,,dużych,, maszyn ;)
Jeżeli by ktoś mógł również napisać co sprawdzić przy oglądaniu/ zakupie, byłbym bardzo wdzięczny :)
Paryk
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25/3/2013, 21:27
Lokalizacja: Koszalin


Postprzez henio12323 » 1/4/2013, 21:48

to wyczynówki jest mocna, ale teoretycznie o ile kondycyjnie i psychicznie dasz rade to mozna smiało od takiej maszyny zacząć. tymbardziej ze jakas tam podstawa jest.

nie mógłby nikt napisac - bo od tego są juz rozpisane poradniki, które nie obejmują kilku zdan. tylko są to grubsze wypowiedzi. bo rzeczy jest wiele do sprawdzenia... wiec bez sensu przepisywac w kółko tego samego. po 2 jako amator i tak połowy rzeczy nie bedziesz umiał poprawnie ocenić. wiec tak czy siak, najlepiej jakbys wział do oględzin kogos kto sie zna


na przyszłosc uzywaj tematów podwieszonych. bo takich postów jest multum - zamykam
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê