Zobacz wątek - pierwszy poważniejszy motocykl do 15tyś.
NAS Analytics TAG

pierwszy poważniejszy motocykl do 15tyś.

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

pierwszy poważniejszy motocykl do 15tyś.

Postprzez amator12 » 28/3/2013, 14:34

Witam
Przymierzam się do kupna pierwszego poważnego moto.
-doświadczenie- 2 tys km na Hondzie cbf 250
- Wiek, waga, wzrost, - 18 lat, waga ok 85kg, 184 cm
- Do jakich celów chcesz używać motocykla - głównie jazda po mieście ( dojazdy do szkoły, pracy, sklepów itp), oraz trochę dłuższe trasy po Polsce.
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie? - jak najwięcej, ile tylko pozwoli pogoda i cena benzyny.
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach? - Na motocykl mam do 15 tys zł ale im mniej tym lepiej. na ciuchy mam ok 3,5tyś.
- Jakie motocykle Ci się podobają - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp. - chciałbym zacząć na jakimś nakedzie, szosowo-turystycznym bądź supermoto
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę? Suzuki Bandit 600, Yamaha 660 xt, Honda Hornet 600(ale to trochę za mocne).

Z góry dzięki za odpowiedzi i rady.
amator12
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17/10/2012, 17:29
Lokalizacja: Tychy


Postprzez r_shop_d » 28/3/2013, 16:34

MajÄ…c takie pieniÄ…dze na motocykl rozglÄ…dnij siÄ™ za banditem 650 lub gsxf-em
Avatar użytkownika
r_shop_d
Świeżak
 
Posty: 278
Dołączył(a): 6/11/2012, 10:32
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Piach » 29/3/2013, 11:51

Zastanow sie tez moze nad TDM albo VStromem
Avatar użytkownika
Piach
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 2/9/2011, 13:44
Lokalizacja: Bruksela



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê