Zobacz wÄ…tek - Daelim Roadwin
NAS Analytics TAG

Daelim Roadwin

i inne małe pojemności
_________

Daelim Roadwin

Postprzez Pawlak » 24/6/2007, 21:00

Witam mam pytanie co sądzicie o tym motorku? Czy jest awaryjny i jak z częściami do niego ? I czy daelim to dobra marka? Dzieki i pozdrawiam!!
Pawlak
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3/4/2007, 17:20


odp

Postprzez kjh » 2/7/2007, 14:39

powiem tak, mam ten motor 1'szy sezon więc dużo powiedzieć nie moge, ale jedyne co to że nie miałem żadnej awarii, tyle że kupiłem go z zatartym tłokiem i cylidnrem, więc cylinder był do szlifu, a tłok do wymiany - w polsce nie ma części do tej marki i nie sugeruj się że gdzieśtam sprowadzają, najbliższe są w japonii. Jedyne co to polskie zamienniki, ja osobiście tłok z pierścieniami wziąłem z hondy 125, nie wiem jakiej, ale pasuje i działa wszystko.

+ cichutko chodzi, a jak dodasz gazu to na prawde jak na 125ccm ma ładny dźwięk, niektórzy nawet myślą że to 250 ccm, ale patrzą na cylinder i już wiedzą :)

- jeśli jebn... Ci np. głowica? powodzenia w szukaniu zamiennika w polsce...

+ motor na prawde jest ładny - szczególnie modele 2006 i 2007 i ma w sobie niby niewiele koni, ale na prawde ładnie jeździ, przyśpieszenie też bardzo przyjemne.

+/- wygodny dla kierowcy, mniej dla pasażera.

+ mało pali, według instrukcji 2,5-3,5l/100km, w rzeczywistości nie dużo więcej.

+ chłodzenie olejem

niby fajny motor, ale naprawde zastanów sie czy chcesz go kupić apropo pierwszego minusa czyli braku części w polsce. Części ściągniesz, ale naprawde chcesz nie mieć 2-3 miesiące motoru?

Pzdr
Daelim Roadwin 135ccm
kjh
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25/5/2007, 12:42
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Yyveel » 24/7/2007, 13:22

Ja tez wlasnie smigam na tym sprzecie i jest ok. Czesci sa dostepne (wszystkie, dysrybutor jest w bydgoszczy), problem ze trzeba czekac prawie 2 tygodnie i ze ceny sa wysokie (tzn. dotoswowane na rynek europejski i amerykanski). Ratunekiem jak w moim przypadku sa czesci od innych motorow chinskich i koreanskich. Pasuja i sa duzo tansze np rorusznik, gaznik itp znajdziesz w nowych rometach i motobi.
Yyveel
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 11/7/2007, 21:38

Postprzez SpeedeM » 23/1/2009, 15:57

Mógłby ktos podać jakis adres do tego dystrybutora czy jakiekolwiek namiary (najlepiej telefon lub gg) byłbym bardzo wdzieczny :P acha jesli mozna by było to poprosiłbym o napisanie z tymi namiarami pod mój nr gg 9888446 Dzieki z Góry! Pozdrawiam i szerokosci!
Life is Brutal and full of zasadzkas and wilczas dolas and sometimes cmokas w dupas...
SpeedeM
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5/10/2008, 09:57
Lokalizacja: Oaza Przemytnikow

Postprzez longrunner » 30/3/2009, 23:45

w tarnowskich gorach jest dystrybutor. nazywa sie to bodaj polonia cup
longrunner
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 23/3/2009, 17:30



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê