Zobacz wątek - teren offroad - ktoś probował?
NAS Analytics TAG

teren offroad - ktoś probował?

Enduro, Cross
_________

teren offroad - ktoś probował?

Postprzez marvolo » 6/3/2013, 11:31

Do fanów enduro i motocrossa - zasuwaliście keidyś na jakims offroadzie?

Kuzyn dobija swoje enduro i wujkowi to sie tak spodobało, ze chce zafundować naszej trójce miły wypad na którym pewnie poobdzieramy kolana i nie tylko. Pewnie jeszcze jacyś jego znajomi dołączą, niewazne. Ja sobie smigam na swoim motorku, ale o offroadzie nie mam pojęcia. Wujek chce wpaśc na teren do Olszyny -> offroadadventure.pl Poogladałem sobie zdjęcia, fajnie to wygląda, męska przygoda i te sprawy. Ale zastanawiam się na serio czy to będzie cięzki teren? Ja śmigam turystykiem, Dawid to jeszcze gówniarz choć tym swoim gruchocikiem nieźle jeździ po piachu, polankach itp. Analizuję na ile to będzie przyjemność a na ile mordęga. Ktoś może coś podpowiedzieć, opisac wrażenia? Zna ktoś w ogóle ten teren w Olszynie?
Chcieć. Móc.
marvolo
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13/2/2013, 09:38


Postprzez Naszim » 6/3/2013, 16:48

To zależy od Ciebie czy Ci przypadnie do gusty offroad, jednemu się podoba a innemu nie. jeśli ci się podoba to jest fajne, popatrz na jeakieś filmiki czy ci przypada do gustu, ale jak masz okazję to warto spróbować.
Avatar użytkownika
Naszim
Świeżak
 
Posty: 409
Dołączył(a): 28/12/2010, 23:13
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez gekon_vista » 25/3/2013, 10:08

Taki wypad to fajny pomysł. Chciałbym mieć takiego wujka :P O tym torze nie słyszałem a sam lubie poskakac swoja Hondą CR. Wygląda to dobrze więc jak masz mozliwośc to korzystaj. A jak sie obawiasz na pierwszy raz to faktycznie może sobie na YT coś włącz. Daj znac jak już będziesz po wyprawie. Chętnie sie dowiem czegoś więcej o tym terenie.
gekon_vista
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15/3/2013, 09:06

Postprzez Fantas3k » 25/3/2013, 10:31

Jedz śmiało ;) od raz nic Ci się nie stanie offroad to według mnie najbardziej ciekawy sposób na jazde motocyklem o wiele więcej zabawy frajdy jak i kupa śmiechu jak latasz z znajomymi ;) Ja latam 1,5roku i jak narazie bez większych kontuzji tylko ostatni raz miałem wstrząśnienie mózgu ale to przez to że mi sarna na droge wyleciała. Jak jesteś chłop z jajami to jedz i nie bój się ubrudzić
Fantas3k
Bywalec
 
Posty: 777
Dołączył(a): 5/6/2011, 11:56
Lokalizacja: Jarocin

Postprzez marvolo » 26/3/2013, 09:07

Haha :D Dzięki za dobre słowa i wiarę we mnie :P ale ta sarna jakoś nie była pocieszająca :P
Jakoś w weekend po świętach chcemy się wybrać grupką do Centrum Sportów Motorowych w Olszynie. Będzie nas siódemka. Jak przeżyję, nie doznam wstrząsu mózgu i nie ubrudzę się za bardzo to opowiem wam jak było :D
Chcieć. Móc.
marvolo
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13/2/2013, 09:38

Postprzez Fantas3k » 26/3/2013, 10:34

Spoko uwierz że Ci się spodoba i jak Cię stać to raczej sam sobie sprawisz takiego enduraka do lasu :P
Fantas3k
Bywalec
 
Posty: 777
Dołączył(a): 5/6/2011, 11:56
Lokalizacja: Jarocin

Postprzez marvolo » 17/4/2013, 10:31

Już po emocjonującym weekendzie :) Wybawiłem się jak dzieciak i prawie nauczyłem sie latać hahaha :lol: Teren w Olszynie jest bardzo rozległy, nawet szkółke tam prowadzą. Kuzynek był zachwycony, zesmy się zmordowali nieźle.
Chcieć. Móc.
marvolo
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13/2/2013, 09:38

Postprzez d-_-b123 » 15/5/2013, 10:32

Marvolo a ile placiliscie ? :D tak pytam z ciekawosci za ten tor do mx ?
d-_-b123
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 31/3/2013, 22:06
Lokalizacja: Poznań



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê