Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> BMW S1000RR i kraksa na torze wyścigowym
NAS Analytics TAG

[Aktualności] BMW S1000RR i kraksa na torze wyścigowym

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 28/1/2013, 23:45

Komentatorzy napisał(a):czy pilot power 2ct jest dobra na torze, nie wiem ale na drodze publicznej, piasek, deszcz, spisuję się znakomicie :):) przesadził z gazem a przy takiej mocy bardzo trzeba uważać :)
<br><hr>koczo<br>
Komentatorzy napisał(a):przeciez tam jest kontrola trakcji, poprostu pilot po dwuch kółkach na torze robi sie jak guma do żucia, nie raz widziałem na torze kto wjezdzał na pilotach to zjezdzał jak to bmw na przyczepie<br><hr>marek760i<br>
Zgadza sie. Na Pilot 2 CT mozna przejechac max 5 okrazen puzniej zczynaja plywac. Sam na takich wlasnie na 5 tym okrazeniu wyrabalem. Dobra opona do latania po drogach jak nie jest za cieplo bo sie szybciej zagrzewa ale na tor to katastrofa<br><hr>1000rr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 29/1/2013, 15:15

Komentatorzy napisał(a):Opony to Continental ..... Attack, albo Sport Attack, albo Road Attack. Też takie miałem w CBF600, stąd znam bieżnik.<br><hr>Kalafior<br>
co ty chlopie to sa Michelin Pilot Power. poszperaj to zobaczysz.<br><hr>moto fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 29/1/2013, 15:18

Komentatorzy napisał(a):czy pilot power 2ct jest dobra na torze, nie wiem ale na drodze publicznej, piasek, deszcz, spisuję się znakomicie :):) przesadził z gazem a przy takiej mocy bardzo trzeba uważać :)
<br><hr>koczo<br>
Komentatorzy napisał(a):przeciez tam jest kontrola trakcji, poprostu pilot po dwuch kółkach na torze robi sie jak guma do żucia, nie raz widziałem na torze kto wjezdzał na pilotach to zjezdzał jak to bmw na przyczepie<br><hr>marek760i<br>
Komentatorzy napisał(a):Zgadza sie. Na Pilot 2 CT mozna przejechac max 5 okrazen puzniej zczynaja plywac. Sam na takich wlasnie na 5 tym okrazeniu wyrabalem. Dobra opona do latania po drogach jak nie jest za cieplo bo sie szybciej zagrzewa ale na tor to katastrofa<br><hr>1000rr<br>
a wy co powyzej pisac nie umiecie po polski? dwuch, puzniej? po jakiemu to?<br><hr>moto fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez marek760i » 30/1/2013, 20:18

mowi sie po polsku, nie po polski, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia sie nie odzywaj w ogole
s1000rr
Avatar użytkownika
marek760i
Świeżak
 
Posty: 150
Dołączył(a): 26/4/2009, 21:47
Lokalizacja: OGL

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê