Zobacz wątek - Motocykl 125cc, ścigacz, kategoria A1 - do 10.000 PLN
NAS Analytics TAG

Motocykl 125cc, ścigacz, kategoria A1 - do 10.000 PLN

i inne małe pojemności
_________

Postprzez SkoQ » 12/1/2013, 08:59

Mój kumpel ma A1 i jeździ właśnie na RS 125, po dwóch kontrolach policja nigdy nie miała zastrzeżeń co do tego czy może na tym jeździć ze swoimi uprawnieniami. Co lepsze nawet po zmianie cylindra na większy nikt się do niczego nie doczepił ;) Jeździ to bardzo przyjemnie, fajnie osłania od wiatru, i on tym robi cuda na winklach mimo małej pojemności. Nie słyszałem żeby kiedykolwiek psioczył na tą śliczną maszyne :) Bo trzeba przyznać że RS'ka jest ładnym motocyklem.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez fincher » 12/1/2013, 22:24

100% motorowerów jest niezgodnych z polskim prawem.

Motorower, – jednoÅ›ladowy lub dwuÅ›ladowy pojazd, posiadajÄ…cy dwa, trzy lub cztery koÅ‚a jezdne, wyposażony w silnik spalinowy o pojemnoÅ›ci do 50 cm³ lub niewielki silnik elektryczny, którego konstrukcja ogranicza prÄ™dkość jazdy do 45 km/h.

A nawet nowy motorower kupiony w salonie seryjnie zablokowany rozpędza się do około 60km/h.
Jak kupiłem nowego chińczyka seryjnie zablokowanego v max był 60km/h
Kolega kupił TZR50 w salonie i na seryjnych blokadach rozpędził się do 70km/h

Dlatego uważam iż wszystkie motorowery są niezgodne z prawem bo nawet posiadając blokady nie spełniają warunków.



125"tki nie mają szans z większymi moto na prostej - to fakt.
Ale gdy zaczną się ostre zakręty to niejeden mistrz prostej wymięknie przy takiej RS czy chociażby CBR
(Samemu bardzo często moją CBR125 objeżdżam w zakrętach inne motocykle)
DragStar125>CBR125>FZS600>FZ6n
Avatar użytkownika
fincher
Bywalec
 
Posty: 822
Dołączył(a): 20/6/2011, 21:45


Postprzez bboymojen » 19/1/2013, 11:12

ja bym brał R125 albo CBRke ;) ale jak na A1 to raczej CBR. 4t, mało pali, tańszy no i HONDA.! :D ale jeśli chodzi o marki to te wszytkie yamahy aprilie hondy itd są dobre tylko muszą być w dobrym stanie :D
bboymojen
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 30/3/2012, 22:48

Poprzednia strona


Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê