REJESTRACJA | LOGOWANIE

Autor Wiadomość

spik3r

Świeżak

Witam. Styczen, luty, zaraz i marzec , wiosna . . . .(ajjj... )
Chce kupić swój pierwszy kompletny strój.

Kask (400 - 500zl) - co polecicie ? AGV k3 ?LS2 ? Nolan ? Moze co innego?
Kurtka (~ 400zł) - moze byc uzywka, tu ciezko z kasą na to. Mysle tylko o skorze.
Rekawice, buty (500zl) - tu nie wiem nic za bardzo, starczy na "w miare" sprzęt? Co tu?
Spodnie - na poczatku chce pojezdzic w jeansach, tylko co potem gdy bedzie cieplej ? Jeansy to chyba slabo? z drugiej strony widziałem jak jeżdżą ludziska w spodenkach, koszulkach, ale uważam to za duze ryzyko, chyba ze do pracy i spowrotem:p
W kazdym badz razie : do kurtki skorzanej spodnie skorzane chyba , prawda? jak ogolnie ubior tego typu ma sie do cieplych dni ? Jak to wszystko wyglada?
Co do używek, sam nie wiem co o tym myslec, rożne są opinie wsrod kolegow, ale widze ze i tu tez. Butow, kasku i rekawic bym raczej nie kupil uzywanych, ale reszta?

Mam nadzieje, ze wyjasnilem co chce, jak uwazam, i przyczyni sie to do Waszych "konkretnych i rzeczowych " komentarzy, rad Smile
Jestem raczej "laik" w tej dziedzinie, prosilbym o popatrzenie z tej strony na to w tlumaczeniach, wyjasnianiu Smile

edit:

Co do stroju to myslalem oczywiscie 2 -czesciowy i dobrac by to ladnie wygladalo.

|