Zobacz wątek - Odszedł jeden z naszych
NAS Analytics TAG

Odszedł jeden z naszych

O wszystkim
_________

Postprzez Terror » 20/6/2007, 12:39

Żmija napisał(a):Dormarcia, piszę w imieniu Eristofa, który był odcięty od internetu. On chciałby pojechać i ma prawo jazdy. Jak tylko uda mu się podłączyć do internetu zapewne się odezwie.

Ja może w sobotę z Wrocka przyjadę, jeśli uda mi się wrócić do kraju.
Będę sam autem, więc później do Wawy autem mogę zgarnąć 3-4 osoby.
Póki co - nic na 100% :evil:
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa


Postprzez Inku » 20/6/2007, 13:04

Żal i smutek :cry: [*]
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.

Suzi GS500F
Avatar użytkownika
Inku
Bywalec
 
Posty: 550
Dołączył(a): 27/12/2006, 17:14
Lokalizacja: okolice Poznania


Postprzez eristof » 20/6/2007, 13:43

Przepraszam że dopiero pisze ale przed chwilą się dowiedziałem o tej tragedii. Mam sesje i odłaczyłem sie od Naszego świata.
Nef oglądam Twoje zdjecia na których jestem z Radkiem to chciałbym się uśmiechnąć ale twarz wykrzywia smutek. Był zawsze z nimi i zawsze z nami pozostanie w naszych sercach. Przy każdym naszym spotkaniu będzie wśród nas. Pocieszające jest to że zginoł z miłością i tak jak napewno chciał. I jak wspomniał Alonzo i Terror moze teraz do końca odkręcac manetkę i nie bac sie winkli. Zapewne jest teraz tam szczęsliwy jeżdżac swoją R6 po pieknych kretych i szerokich drogach i z każdym naszym naszym wspólnym wyjazdem czy spotkaniem będzie z nami śmigał z nami.

Radek - Dozobaczenia!!! I nie opuść żadnej naszej wspólnej imprezy!!!
Rusz głową a d*** pójdzie za nią!!!

Yamaha Fazer FZS 600
Avatar użytkownika
eristof
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 482
Dołączył(a): 6/6/2006, 16:13

Postprzez Thrillco » 20/6/2007, 15:53

a mi kochany PKS pomieszał calkiem plany i z wolnego weekendu nici...a wiec z jakichkolwiek wyjazdów też...:(
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

[*]

Postprzez DonDiego » 20/6/2007, 15:56

hefron napisał(a):Ja będę jechał na 75% w sobotę rano z Warszawy, oczywiście motocyklem. Jakby ktoś jechał chętnie bym się zabrał w grupie.


Jak możesz to zapal swieczkę ode mnie i mojego ojca :( Oboje jesteśmy motocyklistami lecz nie znamy tu nikogo :(
Niestety nie możemy pojechać :(

Czytając posty, żałuję, że nie miałem możliwości poznać Waszego Kolegi wcześniej. Widać, że był z niego równiacha..............
CBR F4i Sport
VW Golf MK I GTI Pirelli 2.0 16v
Avatar użytkownika
DonDiego
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 28/5/2007, 09:56
Lokalizacja: 100-lica i nie z importu

Postprzez silver » 20/6/2007, 15:57

[*] Szkoda, że nie dam rady być tam razem z Wami... Naprawdę szkoda chłopaka.
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Dinerwena » 20/6/2007, 19:46

W domu kazdy kat mi go przypomina. Tak bardzo chce aby znow podjechal o 3 nad ranem, narobil halasu ta swoja R6 i z beszczelnym usmiechem przeslizgnal sie przez moj pokoj do swojego mruczac "Sorki".

wczoraj byl u nas 3 letni Tuniek. Radek byl jego bozyszczem. On i motor. Czasami Radek przewozil go do bramy i z powrotem. Wjezdzal z nim do garazu. Wczoraj maly Tunia powiedzial, ze Radzio jest juz w niebie i ze jezdzi tam motore. A my Mu musimy pomachac, wtedy On nam odmacha. Tylko my Go nie widzimy bo On jest taki malutki a niebo takie duze. I usiadl na laweczce przed domem i machal Radkowi.

Odpowiedzialam Mu ze jak bedzie w nocy widzila zasuwajaca superszybko gwiazdke to nie bedzie to gwaizda tylko swiatlo motoru.

strasznie mi go brakuje

kasia
Dinerwena
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19/6/2007, 18:00

Postprzez fajerstarter » 20/6/2007, 20:11

jakby ktos mi zalal paliwa to bym go wzial na motor i pojechal
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez hefron » 20/6/2007, 20:17

Mam adres od brata Radka gdzie mamy jechać, więc jeśli ktoś potrzebuje to pw.
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez Oyster » 20/6/2007, 21:01

Kurcze, nie wiem jak wy, ale ja odejście Radka czuję tak jakby odszedł mój ojciec... Mam więc małą prośbę do którejś z osób wybierających się na jego pogrzeb: proszę, zapalcie ode mnie dla niego znicz... Bardzo chciałbym pojechać razem z Wami, ale niestety nie mogę.

Będę bardzo wdzięczny tej osobie która to uczyni...

[*] :cry:
Jest lytr - jest impreza! :D
Oyster
Świeżak
 
Posty: 97
Dołączył(a): 22/2/2007, 18:08
Lokalizacja: Augustów

Postprzez Manhatan » 20/6/2007, 21:18

Podobnie jak ja. Wprawdzie nie znałęm go osobiście, jedynie przywitałem się z nim na EXPO, a mimo to czuję jakby był moim najlepszym kumplem. Do tej pory nie potrafię sobie wyobrazić tego, że już nigdy tutaj nic nie napisze :(

Również, proszę o pamiętanie o mnie. Niestety mieszkam na drugim krańcu Polski i nie mam możliwości, czego bardzo żałuję :(

['] ['] [']
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez Szafa » 20/6/2007, 21:22

Nie dam rady dojechać, nie znałem osobiście ale widziałem go na Extrememoto... Prosze , jeśli możecie zapalcie znicza ode mnie.
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez SensitivE91 » 20/6/2007, 21:53

Dinerwana >> Pieknie to napisalas ... az mi łezka sie zakreciłą w oku....
Avatar użytkownika
SensitivE91
Świeżak
 
Posty: 136
Dołączył(a): 1/3/2007, 16:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez gumis » 20/6/2007, 22:23

nom pieknie napisane...i z ta gwiazdka to tez taki ciekawy motyw...a moze by zrobic jakas ksiege pamiatkowa z wpisami min. z tego postu i dac rodzica Radka? aby wiedzieli, ze pamietamy o nim, ze jest mnustwo ludzi, ktorzy cierpia i smuca sie po jego stracie...to bylby chyba taki dosc mily gest w ich strone...z logiem Scigacza na glownej stronie...co wy na to?
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez kamp » 20/6/2007, 23:22

gumisss to bardzo dobra inicjatywa.
ehhh chociaż nie miałem przyjemności poznać Lowlo od kilku dni myślę o jego tragedii. Nie rozumiem dlaczego tak jest, ale łącze się z jego rodziną i przyjaciółmi w bólu. [*]
Bezmyślność zabija... innych.
Kawasaki ER-6F 2010 ->
Avatar użytkownika
kamp
Świeżak
 
Posty: 270
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:32
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Oyster » 20/6/2007, 23:56

Ja również popieram pomysł gumisss'ia.

A do mnie wciąż nie może dotrzeć to że nie ma już z nami Radka... W sumie to jest duchem i czuwa nad nami wszystkimi, więc tak jakby wciąż z nami jest...
Jest lytr - jest impreza! :D
Oyster
Świeżak
 
Posty: 97
Dołączył(a): 22/2/2007, 18:08
Lokalizacja: Augustów

Postprzez Red Lady » 21/6/2007, 00:30

W niedziele wieczorkiem dzwonil do mnie Radek z Jackiem, ze siedza i pija tymbarki w 2kolach i zebym wpadla to polatamy sobie... Nie moglam...a teraz strasznie zaluje -gryze sie z myslami, ze moze to by cos zmienilo... :( :( :(

Radka znalam od niedawna ale przez wspolna pasje czuje jak bym go znala od zawsze... Dlatego ciezko jest pogodzic sie z tym, ze tak wspanialego, usmiechnietego i pelnego zycia i pasji czlowieka zabiera sie nam z ziemi... Zostawiajac ogromna pustke, smutek i zal... :cry: :cry: :cry: :cry:

Quem di diligunt adolescens moritur-
"Ulubieńcy bogów umierają młodo"



Glebokie wyrazy wspolczucia dla Ciebie Kasiu i dla Waszej Rodziny. Trzymajcie sie cieplo i pamietajcie, ze starzy przyjaciele jak rowniez nowi znajomi i nawet nieznajomi Radka "Lowlo" sa z Wami w tej ciezkiej dla Was chwili.

[*] [*] [*]

S.A.


ps: co do "ksiegi kondolencyjnej" to moglabym sie tego podjac (jezeli nikt nie zglosi sprzeciwu). Kupilabym jutro "album/ksiege" i moglabym spisac Wasze kondolencje a z osobami z wwy moglabym sie umowic na osobisty wpis. Logo "scigacz.pl" by kolega przerysowal ze str. Tak zeby ta ksiege zawiesc na pogrzeb -jak myslicie ?!?!
Red Lady
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20/6/2007, 23:17
Lokalizacja: W-wa

Postprzez DonDiego » 21/6/2007, 07:54

Pomysł jak najbardziej git [*]
CBR F4i Sport
VW Golf MK I GTI Pirelli 2.0 16v
Avatar użytkownika
DonDiego
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 28/5/2007, 09:56
Lokalizacja: 100-lica i nie z importu

Postprzez gelo007 » 21/6/2007, 07:55

Jeżeli już ktoś by to logo miał przerysować to lepiej sam kask bez napisu ścigacz.pl
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez simonw » 21/6/2007, 10:10

Wszystko wskazuje iz niestety nie bede mogl pojawic sie w okolicy, bardzo bym prosil o jeden znicz wiecej w moim imieniu...
bede wdzieczny
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 82 gości




na górê