Zobacz wÄ…tek - Kawasaki ZZR 1400 vs Suzuki Hayabusa do 25000.
NAS Analytics TAG

Kawasaki ZZR 1400 vs Suzuki Hayabusa do 25000.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez Hayabusa55. » 2/12/2012, 15:20

Mam Hayke K8 i zgodze sie w 100 % z MANIAKIEM. Sam robie trasy po 700 km dziennie..i moto jest bardzo wygodne , nie jest to pozycja typowo sportowa jak na super sporcie. Tak jak napisal MANIAK te sprzety sa stworzone do szybkiej turystyki.:) ale i do odkrecania , silnik jest duzy i palenia gumy czy dawania w palnik malo odczuwa..Ja swoja Haje krece non stop , caly czas prawie pod czerwone pole , najechane juz 40 tysi , gume palilem juz z 7 razy , jazde na kolo juz nie raz wiedziala , wskazowka nadal dochodzi do 300 km/h , nie bierze grama oleju i wyglada jak nowa , Hayabusa stala u znajomego mechanika i silnik jest w bardzo dobrej kondycji i ogolnie jestem bardzo zadowolony , wczesniej mialem ZX6 z moja jazda silnik wytrzymal 42 tysi , a kupilem z przebiegiem 14 tysi z groszami , niezle dostawala po dupie , caly czas na gumie , non stop odkrecanie i palenie gumy i tak jestem dumny ze tyle wytrzymala , mialem 3 Kawasaki , ZZR 600 , ZX6 i ZX9 i bylem bardzo zadowolony..jak sprzedam Hayke to na pewno kupie ZZR 1400.
Hayabusa55.
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 4/4/2012, 17:57
Lokalizacja: Zwolen


Postprzez rosiboj » 3/12/2012, 00:26

Maniak : Mowiac ,ze zzr byl dla mnie za duzy mialem na mysli preferencje a nie , ze gdzies nie dosiegalem. To jest kawal motocykla, ale mowimy tu o kwesti gustu i tak masz racje, moj motocykl nie jest wygodny tylko ja mowie to otwarcie, ze jest najmniej wygodnym motocyklem na jakim kiedykolwiek jezdzilem. Napewno hayabusa ma super owiewki, natomiast tak jak ktos napisal o tej malej azjatce tak ja sie na niej czulem, tylko tu znowu kwestia mojego wzrostu i preferencji. A jak sie tak licytujemy to ja na r6 zrobilem jednego dnia 1300km ... to dopiero jest tyrystyk :) A jaki wygodny... nastepnego dnia moglbym zrobic spokojnie drugie tyle, nic nie bolalo, a dodam ze koles na vfr-ce ledwo zipal juz po 400. Wiec uznajmy moze, ze sa ludzie ktorzy potrafia zrobic pewne rzeczy ale przecietny kolwaski nie zawsze jest w stanie to powtorzyc. Czasami wypada tez spojrzec na pewne rzeczy z boku bo inaczej wyjdzie na to vfr jest gorszy do turystyki samemu, niz r6 z pasazerem i plecakiem na plecach (historia z zycia).
A tu swietny turystyk hayabusa zz zzr-em moga tylko pomarzyc :) (zartuje)

https://www.youtube.com/watch?v=yjBrpN9nmZQ

i znany wszystkim motocykl offroadowy

https://www.youtube.com/watch?v=P9Mcz9cttW4
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?


Postprzez Black-Ghost » 3/12/2012, 10:08

Ogólnie kłócicie sie o co? bo nie ogarniam. :roll:
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości




na górê