Zobacz wÄ…tek - System cbs w hondzie cbr 1100 xx super blackbird
NAS Analytics TAG

System cbs w hondzie cbr 1100 xx super blackbird

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

System cbs w hondzie cbr 1100 xx super blackbird

Postprzez Wieslaw 730 » 11/11/2012, 20:15

Witam ,czy ktoś z użytkowników tego motocykla który ja też posiadam mógłby napisać zasadę działania tego systemu bo o ile mi wiadomo powinien działać tak że naciskając przedni hamulec hamują oba koła jednocześnie oraz po naciśnięciu tylnego też oba .A u mnie po naciśnięciu tylnego hamują dwa koła a po naciśnięciu przedniego tylko przednie, tylne obraca się swobodnie.Proszę o o opinie takiego przypadku i czy z moim systemem jest coś nie tak jak być powinno?
Wieslaw 730
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 11/11/2011, 19:52
Lokalizacja: Rzeszów


Re: System cbs w hondzie cbr 1100 xx super blackbird

Postprzez power_bit » 15/11/2012, 15:01

Wieslaw 730 napisał(a):Witam ,czy ktoś z użytkowników tego motocykla który ja też posiadam mógłby napisać zasadę działania tego systemu bo o ile mi wiadomo powinien działać tak że naciskając przedni hamulec hamują oba koła jednocześnie oraz po naciśnięciu tylnego też oba .A u mnie po naciśnięciu tylnego hamują dwa koła a po naciśnięciu przedniego tylko przednie, tylne obraca się swobodnie.Proszę o o opinie takiego przypadku i czy z moim systemem jest coś nie tak jak być powinno?


Jeżdżę od czasu X-em i pewne jest to, że używając jednego hamulca, czy tylnego czy przedniego zawsze hamują dwa koła. W Twoim przypadku układ hamulcowny nie działa poprawnie, szczerze mówiąc nie wiem co jest przyczyną.
Avatar użytkownika
power_bit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1258
Dołączył(a): 27/9/2010, 15:42
Lokalizacja: Września


Postprzez mirekm71 » 19/11/2012, 21:44

Setki razy mowilem to i powiem jeszcze raz. Jezdzic a nie szukac ch... do d...
Przedni zacisk zamocowany jest na kiwaku i podczas hamowania tarcza przesuwa cale ramie naciskajac na pompe hamulcowa umieszczona na goleni. Prosta zasada dzialania powoduje, iz dziala to tylko podczas jazdy. Jezdzic....
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê