Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Wypadek spowodowany przez...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Wypadek spowodowany przez...

Komentarze użytkowników
_________

[biblioteka] Wypadek spowodowany przez...

Postprzez Åšcigacz » 27/10/2012, 15:21

Dyskusja na temat: Wypadek spowodowany przez obcokrajowca - co robić?
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Wypadek spowodowany przez obcokrajowca - co robić?
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 27/10/2012, 15:21

A nie prosciej wezwac policje?
<br><hr>hans
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 27/10/2012, 20:15

Pytanie nasuwa się samo: Czy policjant będzie na tyle kompetentny, aby wszystko wytłumaczyć, czy w ogóle ma jakieś pojęcie o tym. Nic nie mam do policjantów, przeciwnie to są tylko ludzie, którzy wypełniają swoje obowiązki. A takie sytuację zdarzają się raczej rzadko, więc trudno być wszystko wiedzącym. Moim zdaniem jeden z bardziej przydatniejszych artykułów, pomimo reklamy, a może to właśnie dlatego;).<br><hr>Songo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/10/2012, 22:18

Komentatorzy napisał(a):Pytanie nasuwa się samo: Czy policjant będzie na tyle kompetentny, aby wszystko wytłumaczyć, czy w ogóle ma jakieś pojęcie o tym. Nic nie mam do policjantów, przeciwnie to są tylko ludzie, którzy wypełniają swoje obowiązki. A takie sytuację zdarzają się raczej rzadko, więc trudno być wszystko wiedzącym. Moim zdaniem jeden z bardziej przydatniejszych artykułów, pomimo reklamy, a może to właśnie dlatego;).<br><hr>Songo<br>
Odpowiedź jest prosta - nie ;)<br><hr>Straż Miejska
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/10/2012, 12:23

Komentatorzy napisał(a):Pytanie nasuwa się samo: Czy policjant będzie na tyle kompetentny, aby wszystko wytłumaczyć, czy w ogóle ma jakieś pojęcie o tym. Nic nie mam do policjantów, przeciwnie to są tylko ludzie, którzy wypełniają swoje obowiązki. A takie sytuację zdarzają się raczej rzadko, więc trudno być wszystko wiedzącym. Moim zdaniem jeden z bardziej przydatniejszych artykułów, pomimo reklamy, a może to właśnie dlatego;).<br><hr>Songo<br>
Sprawą najważniejszą jest zawiadomienie Policji o zdarzeniu i spisaniu przez nich stosownego protokołu.

<a href="http://www.rachunkowosc-katowice.pl" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.rachunkowosc-katowice.pl</a>/<br><hr>migasiorowski
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/10/2014, 07:34

W sprawach dotyczących dochodzenia roszczeń z tytułu wypadku komunikacyjnego,polecam firmę Vendego.eu .Byłem ich klientem i jestem bardzo z nich zadowolony. W razie odpukać jakiegokolwiek wypadku walę do nich jak w dym, już nie będę walczył sam,zwłaszcza ,że nie biorą prowizji.Pozdrawiam<br><hr>klient
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê