REJESTRACJA | LOGOWANIE

Zrobiłem prawko teraz czas na motocykl ale jaki .. ?

| Odpowiedź » | Nowy temat »
Autor Wiadomość

maxxiuu

Świeżak

Witajcie,
Wczoraj zrobiłem prawko no więc czas pomyśleć nad jakimś motocyklem. Najbardziej interesowałby mnie jakiś szosowo/turystyczny gdyż moje trasy były by 60% miasto 40% miasto. W sezonie miesięcznie będę stukał około 400 km a czasami wpadnie jakiś dalszy wypad 200-300 km. Pojemność jaka mnie interesuje to między 250cm-500cm !
Żeby było łatwiej wypełnię magiczny formularz:

- Jakie masz doświadczenie : 1100km na motorynce typu WSka i kurs na YBR250, generalnie nie miałem problemów z jej prowadzeniem
- Do jakich celów chcesz używać motocykla : 60% miasto 40% miasto. W sezonie miesięcznie będę stukał około 400 km a czasami wpadnie jakiś dalszy wypad 200-300 km.
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie? Cele: szkoła, praca, dziewczyna, rekreacja

- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach : Na motocykl mam 4000 zł (ciuchy to już inna działka, zajmę się tym sam)
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie: Tyle ile trzeba będzie na naprawy, eksploatacje, upiększenia itp.
- Jakie motocykle Ci się podobają - szosowo/turystyczne
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę : Na tą chwilę podobają mi się Suzuki GS500 ale nie wiem jakie jeszcze są w tym stylu

Liczę na fachową pomoc Smile Generalnie te Suzuki GS500 są godne uwagi patrząc na moje wymagania ale chcę też rozważyć inne propozycję Smile
Pozdrawiam.

|

samotna

Świeżak

Ostrzeżeń: 2

Bierz mojego http://poznan.gumtree.pl/c-Samochody-Motocykle-motocykle-skutery-Suzuki-Bandit-duzo-dodatkow-W0QQAdIdZ422657044 też pierwsze moto ale zadbane;)

|

robertold

Świeżak

Ostrzeżeń: 2

Rozglądnij się jeszcze za gpz 500, er5 lub cb 500

|