Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Mateusz "Malina" Łukaszek ginie w...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Mateusz "Malina" Łukaszek ginie w...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 6/9/2015, 20:19

Nie hejtujcie go bo trzeba nie mieć godności człowieka by tak mówić o zmarłym . Nie umiecie zrozumieć że to kochał , wielokrotnie się słyszy że ktoś oddał bo za kogoś życie . On oddał za pasję , jego pasja to on , wierzcie mi motocykliści nie umierają oni tylko zmieniają swoje autostrady na niebieskie . Trzeba być pieprzonym sezonowcem żeby mylić motor z motocyklem . Nie rozumiem po co wchodzicie na stronkę gdzie o nim piszą skoro go nie znacie a hejtujecie , to się w XXI WIEKU LECZY POWODZENIA , życzę szczęścia ludziom bez pasji bo to ludzie bez miłości .<br><hr>GarneK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 6/9/2015, 20:19

Nie hejtujcie go bo trzeba nie mieć godności człowieka by tak mówić o zmarłym . Nie umiecie zrozumieć że to kochał , wielokrotnie się słyszy że ktoś oddał bo za kogoś życie . On oddał za pasję , jego pasja to on , wierzcie mi motocykliści nie umierają oni tylko zmieniają swoje autostrady na niebieskie . Trzeba być pieprzonym sezonowcem żeby mylić motor z motocyklem . Nie rozumiem po co wchodzicie na stronkę gdzie o nim piszą skoro go nie znacie a hejtujecie , to się w XXI WIEKU LECZY POWODZENIA , życzę szczęścia ludziom bez pasji bo to ludzie bez miłości .<br><hr>GarneK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez andy7 » 6/9/2015, 22:48

Komentatorzy napisał(a):mało o nim wiecie ... Nawet w swojej piosence spiewa "żyje by jeździć , jeżdżę by żyć... " Odwalcie się od niego <br><hr>Kamila... LwG


To aby kogos ocenic, trzeba znac go osobiscie ?

Tak jak powiedzialas, spiewal zyc aby jezdzic, a nie jezdzic aby sie zabic.

Kumasz roznice ? Zapytaj wiec moze jego rodzicow co o tym sadza.

Przedmowca pieknie napisal, sa pasje, gdzie trzeba sie szkolic a gdy sie swiruje to zostaje sie wykluczony ze srodowiska.


:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2015, 16:03

ku*** co wy macie do Maliny !? on byl wspanialym czlowiekem on zyje w moim sercu kurde to byl czlowiek ktory.. ktory byl wspanialym motocyklistom i raperem dawal nam przyklad do zycia ze nie mozna sie poddac trzeba isc za marzeniami!zginol za swojom pasje ;C nie umiem nadal uwierzyc ze nie zyje ... jak slucham jego piosenek rycze;C malina jezdzij po niebieskich autostradach;C malina nie umiem o Tobie zapomniec .;C lwg:C <br><hr>malina [*]:C
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/10/2015, 20:23

Komentatorzy napisał(a):ku*** co wy macie do Maliny !? on byl wspanialym czlowiekem on zyje w moim sercu kurde to byl czlowiek ktory.. ktory byl wspanialym motocyklistom i raperem dawal nam przyklad do zycia ze nie mozna sie poddac trzeba isc za marzeniami!zginol za swojom pasje ;C nie umiem nadal uwierzyc ze nie zyje ... jak slucham jego piosenek rycze;C malina jezdzij po niebieskich autostradach;C malina nie umiem o Tobie zapomniec .;C lwg:C <br><hr>malina [*]:C<br>
Wyjątkowy chłopak LwG (*)<br><hr>Zuza
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/10/2015, 21:42

Ja mam gorzej bo byl to mi bardzo bliski przyjaciel a później chłopak <br><hr>malinka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/12/2015, 22:32

Komentatorzy napisał(a):ku*** co wy macie do Maliny !? on byl wspanialym czlowiekem on zyje w moim sercu kurde to byl czlowiek ktory.. ktory byl wspanialym motocyklistom i raperem dawal nam przyklad do zycia ze nie mozna sie poddac trzeba isc za marzeniami!zginol za swojom pasje ;C nie umiem nadal uwierzyc ze nie zyje ... jak slucham jego piosenek rycze;C malina jezdzij po niebieskich autostradach;C malina nie umiem o Tobie zapomniec .;C lwg:C <br><hr>malina [*]:C<br>
Tez płacze i myślę ze on wciąż jest ze mną przytula mnie i całuje ale tak nie jest mój malina kocham <br><hr>twoja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/1/2016, 15:36

LWG! Jesteś w naszych sercach, pomimo wszystko! <br><hr>Nowaczek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/1/2016, 22:58

Byłem na miejscu co prawda dopiero długo po zdarzeniu. Prawda jest bolesna- brak doświadczenia- Wejście w prawy łuk, zbyt szybkie,reakcja- Malina zamyka gaz i hamuje tyłem, uślizg i wypadnięcie z zakrętu. Gdyby przyhamował przodem zwiększył by przyczepność przodu a tył by się nie ślizgnął- może wtedy byłaby szansa. Słuchałem jego utworów- wspaniałe dla motocyklistów ale należy pamiętać że zarówno idole jak i szarzy ludzie popełniają błędy. Jestem motocyklistą od 1971r. <br><hr>Andrzej1955
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/1/2016, 22:58

Byłem na miejscu co prawda dopiero długo po zdarzeniu. Prawda jest bolesna- brak doświadczenia- Wejście w prawy łuk, zbyt szybkie,reakcja- Malina zamyka gaz i hamuje tyłem, uślizg i wypadnięcie z zakrętu. Gdyby przyhamował przodem zwiększył by przyczepność przodu a tył by się nie ślizgnął- może wtedy byłaby szansa. Słuchałem jego utworów- wspaniałe dla motocyklistów ale należy pamiętać że zarówno idole jak i szarzy ludzie popełniają błędy. Jestem motocyklistą od 1971r. <br><hr>Andrzej1955
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/2/2016, 22:46

Trochę już minęło od wypadku, jednakże my pamiętamy :( Gdy słucham piosenki poświęconej dla Bociana robi mi się przykro gdyż 2 miesiące później on już nie żył :'( LwG stary.<br><hr>MrVorpix
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/2/2016, 22:46

Trochę już minęło od wypadku, jednakże my pamiętamy :( Gdy słucham piosenki poświęconej dla Bociana robi mi się przykro gdyż 2 miesiące później on już nie żył :'( LwG stary.<br><hr>MrVorpix
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/3/2016, 16:33

Malina to wzór do naśladowania, był młodym, mądrym i wspaniałym chłopakiem. Jego teksty poruszają i cały czas mam go w sercu. Zaginął przez złe warunki atmosferyczne i zmarł w drodze do szpitala, gdy tylko o tym myślę łzy mam w oczach. A ci którzy go hejtują po prostu są poje****, zazdrościcie mu pasji i talentu czy jak? Pamiętaj Mateusz, zawsze będziesz w moim sercu i mam nadzieję że dalej jeździsz po swoich niebieskich autostradach...<br><hr>Wiktoria1997
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/3/2016, 18:32

Komentatorzy napisał(a):Malina to wzór do naśladowania, był młodym, mądrym i wspaniałym chłopakiem. Jego teksty poruszają i cały czas mam go w sercu. Zaginął przez złe warunki atmosferyczne i zmarł w drodze do szpitala, gdy tylko o tym myślę łzy mam w oczach. A ci którzy go hejtują po prostu są poje****, zazdrościcie mu pasji i talentu czy jak? Pamiętaj Mateusz, zawsze będziesz w moim sercu i mam nadzieję że dalej jeździsz po swoich niebieskich autostradach...<br><hr>Wiktoria1997<br>
Jakby był mądry to by żył.<br><hr>Mm
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/5/2016, 15:47

Komentatorzy napisał(a):Malina to wzór do naśladowania, był młodym, mądrym i wspaniałym chłopakiem. Jego teksty poruszają i cały czas mam go w sercu. Zaginął przez złe warunki atmosferyczne i zmarł w drodze do szpitala, gdy tylko o tym myślę łzy mam w oczach. A ci którzy go hejtują po prostu są poje****, zazdrościcie mu pasji i talentu czy jak? Pamiętaj Mateusz, zawsze będziesz w moim sercu i mam nadzieję że dalej jeździsz po swoich niebieskich autostradach...<br><hr>Wiktoria1997<br>
Komentatorzy napisał(a):Jakby był mądry to by żył.<br><hr>Mm<br>
hahaah xD dobre, rozjebałeś mnie tym :D śmiałem się przez 2 minuty xDDDDD<br><hr>malina_chuj_xD
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/5/2016, 11:39

Orientuje się może ktoś czy stoi tam jeszcze krzyż? Ktoś mi powiedział, że tego krzyża tam nie ma<br><hr>Czarny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/5/2016, 20:16

Komentatorzy napisał(a):Orientuje się może ktoś czy stoi tam jeszcze krzyż? Ktoś mi powiedział, że tego krzyża tam nie ma<br><hr>Czarny <br>
Czy ten krzyż coś wnosi?... stoi ich tysiące, wiele z kaskami i nikogo niczego nie uczą. <br><hr>dekolt
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/5/2016, 09:24

Komentatorzy napisał(a):Orientuje się może ktoś czy stoi tam jeszcze krzyż? Ktoś mi powiedział, że tego krzyża tam nie ma<br><hr>Czarny <br>
Komentatorzy napisał(a):Czy ten krzyż coś wnosi?... stoi ich tysiące, wiele z kaskami i nikogo niczego nie uczą. <br><hr>dekolt<br>
Tak tylko pytam przecież ;) Wiem, że stoi ich tysiące, bo w mojej okolicy też ich można sporo znaleźć. Mnie akurat uczą. Uczą mnie pokory. Zbliżając się do zakrętu nikt nie wiedział, że tak będzie.<br><hr>CzarnyNSR
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/5/2016, 12:34

Komentatorzy napisał(a):Orientuje się może ktoś czy stoi tam jeszcze krzyż? Ktoś mi powiedział, że tego krzyża tam nie ma<br><hr>Czarny <br>
Komentatorzy napisał(a):Czy ten krzyż coś wnosi?... stoi ich tysiące, wiele z kaskami i nikogo niczego nie uczą. <br><hr>dekolt<br>
Komentatorzy napisał(a):Tak tylko pytam przecież ;) Wiem, że stoi ich tysiące, bo w mojej okolicy też ich można sporo znaleźć. Mnie akurat uczą. Uczą mnie pokory. Zbliżając się do zakrętu nikt nie wiedział, że tak będzie.<br><hr>CzarnyNSR<br>
W każdym niebezpiecznym sporcie - pasji pokora i wyciąganie wniosków to podstawa, żeby nie odebrać sobie tego, co się kocha. Oraz nie odebrać siebie tym którzy nas kochają. Często czytam tych, którzy uważają że sa tacy zajebiści, a to co robią jest najwspanialsze na świecie ...i warto za to zginąć. Nic głupszego... Sam uprawiam niebezpieczna pasje - paralotniarstwo. Straciłem już kilku kolegów i wiem, że dla żadnej pasji nie warto ginąc. Warto żyć dla niej... cieszyć się nią, ale mądrze i z pokorą. Tak byśmy sami nikt z naszych bliskich nie cierpiał. Tak by przez wlasna nieodpowiedzialność nie odebrać tez życia komuś postronnemu. ...pozdrawiam.<br><hr>dekolt
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/5/2016, 18:59

Komentatorzy napisał(a):Orientuje się może ktoś czy stoi tam jeszcze krzyż? Ktoś mi powiedział, że tego krzyża tam nie ma<br><hr>Czarny <br>
Komentatorzy napisał(a):Czy ten krzyż coś wnosi?... stoi ich tysiące, wiele z kaskami i nikogo niczego nie uczą. <br><hr>dekolt<br>
Komentatorzy napisał(a):Tak tylko pytam przecież ;) Wiem, że stoi ich tysiące, bo w mojej okolicy też ich można sporo znaleźć. Mnie akurat uczą. Uczą mnie pokory. Zbliżając się do zakrętu nikt nie wiedział, że tak będzie.<br><hr>CzarnyNSR<br>
Komentatorzy napisał(a):W każdym niebezpiecznym sporcie - pasji pokora i wyciąganie wniosków to podstawa, żeby nie odebrać sobie tego, co się kocha. Oraz nie odebrać siebie tym którzy nas kochają. Często czytam tych, którzy uważają że sa tacy zajebiści, a to co robią jest najwspanialsze na świecie ...i warto za to zginąć. Nic głupszego... Sam uprawiam niebezpieczna pasje - paralotniarstwo. Straciłem już kilku kolegów i wiem, że dla żadnej pasji nie warto ginąc. Warto żyć dla niej... cieszyć się nią, ale mądrze i z pokorą. Tak byśmy sami nikt z naszych bliskich nie cierpiał. Tak by przez wlasna nieodpowiedzialność nie odebrać tez życia komuś postronnemu. ...pozdrawiam.<br><hr>dekolt<br>
Zawsze podziwiałem paralotniarzy i lubiłem patrzeć jak ktoś na paralotni leci. Też myślę, że nie warto ginąć za pasję. Mamy przecież rodziny, znajomych, przyjaciół i drugie połówki dla których warto żyć. Nie potrzeba Nam "młodych gniewnych". Co prawda sam mam zaledwie naście lat ale jakoś mnie nie korci to przysłowiowe "zapierdalanie". Nie przeciągam do końca, a gdy widzę zakręt - zwalniam. Żyję by jeździć, jeżdżę po to by żyć! To jest moje motto, którego się trzymam. Pozdrawiam również! <br><hr>CzarnyNSR
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na gr