Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Mateusz "Malina" Łukaszek ginie w...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Mateusz "Malina" Łukaszek ginie w...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 16/8/2014, 21:28

Komentatorzy napisał(a):LUDZIE WEŹCIE GO TAK NIE HEJTUJCIE ! .Dla mnie Malina żyje w moim sercu i tak pozostanie .<br><hr>donata<br>
Komentatorzy napisał(a):Czy ktos mi kurna wyjasni o co chodzi w pasji do motorow bo jak dla mnie to to jest pojebane.......<br><hr>lol<br>
każdy ma swoją pasję i nie motorów a motocykli napisz co dla ciebie jest pasją <br><hr>zielony
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/9/2014, 13:01

Komentatorzy napisał(a):LUDZIE WEŹCIE GO TAK NIE HEJTUJCIE ! .Dla mnie Malina żyje w moim sercu i tak pozostanie .<br><hr>donata<br>
Komentatorzy napisał(a):Czy ktos mi kurna wyjasni o co chodzi w pasji do motorow bo jak dla mnie to to jest pojebane.......<br><hr>lol<br>
..co ty wogole mowisz..? chyba szybciej napisales niz pomyslales..!<br><hr>Rafix86_PL
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 14/9/2014, 11:21

Komentatorzy napisał(a):LUDZIE WEŹCIE GO TAK NIE HEJTUJCIE ! .Dla mnie Malina żyje w moim sercu i tak pozostanie .<br><hr>donata<br>
Racja, Malina był wspaniały on połączył piękny rap z wspaniałą pasją LwG Malina śmigaj po niebieskich (...)<br><hr>agata misiek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/9/2014, 15:55

Komentatorzy napisał(a):LUDZIE WEŹCIE GO TAK NIE HEJTUJCIE ! .Dla mnie Malina żyje w moim sercu i tak pozostanie .<br><hr>donata<br>
Komentatorzy napisał(a):Czy ktos mi kurna wyjasni o co chodzi w pasji do motorow bo jak dla mnie to to jest pojebane.......<br><hr>lol<br>
Takie pasje są po to żebyś się *** pytał...<br><hr>anonim
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/10/2014, 12:54

Komentatorzy napisał(a):LUDZIE WEŹCIE GO TAK NIE HEJTUJCIE ! .Dla mnie Malina żyje w moim sercu i tak pozostanie .<br><hr>donata<br>
Komentatorzy napisał(a):Czy ktos mi kurna wyjasni o co chodzi w pasji do motorow bo jak dla mnie to to jest pojebane.......<br><hr>lol<br>
Jeśli nie wiesz o co w tym chodzi.... To prawdopodobnie nigdy nie jechałeś na MOTOCYKLU... nie poczułeś tej szybkości. A jeśli jechałeś to stałeś w miejscu... Każdy kto jechał chociaż raz motocyklem wie ile szczęścia może przysporzyć każda kolejna przejażdżka. LwG
[*]<br><hr>Szarlotka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/10/2014, 19:10

Komentatorzy napisał(a):LUDZIE WEŹCIE GO TAK NIE HEJTUJCIE ! .Dla mnie Malina żyje w moim sercu i tak pozostanie .<br><hr>donata<br>
Komentatorzy napisał(a):Czy ktos mi kurna wyjasni o co chodzi w pasji do motorow bo jak dla mnie to to jest pojebane.......<br><hr>lol<br>
"lol", no to masz problem, pasji nie da się wyjaśnij, więc z kumaj to, dla cb może być, le dla kogoś innego to całe życie <br><hr>pozdro
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/11/2014, 13:49

Komentatorzy napisał(a):LUDZIE WEŹCIE GO TAK NIE HEJTUJCIE ! .Dla mnie Malina żyje w moim sercu i tak pozostanie .<br><hr>donata<br>
Komentatorzy napisał(a):Czy ktos mi kurna wyjasni o co chodzi w pasji do motorow bo jak dla mnie to to jest pojebane.......<br><hr>lol<br>
Komentatorzy napisał(a):Jeśli nie wiesz o co w tym chodzi.... To prawdopodobnie nigdy nie jechałeś na MOTOCYKLU... nie poczułeś tej szybkości. A jeśli jechałeś to stałeś w miejscu... Każdy kto jechał chociaż raz motocyklem wie ile szczęścia może przysporzyć każda kolejna przejażdżka. LwG
[*]<br><hr>Szarlotka <br>
Zgodzę się z tą wypowiedzią w 100%.
Jazda na motocyklu daje mnóstwo szczęscia.<br><hr>Patiś
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez andy7 » 1/11/2014, 17:56

Tak apropo, to aby doznac tego szczescia wsiadacie na motocykl ab yskonczyc jak Wasz Idol czy moze tak aby przezyc i wsiasc nastepnym razem ?

Bo cos tu dzieciaczki zdrowo mylicie

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Komentatorzy » 7/11/2014, 18:46

szkoda chłopaka kochał to co robil znam jego piosenki na pamięc będe o tobie pamiętał smigaj po niebieskich lewa w góre<br><hr>oliwier
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/11/2014, 19:04

malina to mój idol lubię go bardzo bo dawał przykład innym motocyklistą zawsze w mojej pamięci<br><hr>oliwier
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez andy7 » 7/11/2014, 20:16

Komentatorzy napisał(a):malina to mój idol lubię go bardzo bo dawał przykład innym motocyklistą zawsze w mojej pamięci<br><hr>oliwier


Przyklad czego dawal ?

Jak sie zabic ?

Pogadaj moze z jego rodzicami .....

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Komentatorzy » 8/11/2014, 15:14

Komentatorzy napisał(a):LUDZIE WEŹCIE GO TAK NIE HEJTUJCIE ! .Dla mnie Malina żyje w moim sercu i tak pozostanie .<br><hr>donata<br>
Komentatorzy napisał(a):Czy ktos mi kurna wyjasni o co chodzi w pasji do motorow bo jak dla mnie to to jest pojebane.......<br><hr>lol<br>
Komentatorzy napisał(a):Jeśli nie wiesz o co w tym chodzi.... To prawdopodobnie nigdy nie jechałeś na MOTOCYKLU... nie poczułeś tej szybkości. A jeśli jechałeś to stałeś w miejscu... Każdy kto jechał chociaż raz motocyklem wie ile szczęścia może przysporzyć każda kolejna przejażdżka. LwG
[*]<br><hr>Szarlotka <br>
Każda prawdziwa pasja daje wiele szczęścia, a jest wiele które dają zastrzyk adrenaliny. Nie tylko motocykle. We wszystkich nich jednak trzeba na prawdę wiele pokory i rozsądku żeby nie przekroczyć tej cienkiej linii zza której nie ma powrotu. Pozdrawiam<br><hr>dekolt
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/11/2014, 15:20

Komentatorzy napisał(a):LUDZIE WEŹCIE GO TAK NIE HEJTUJCIE ! .Dla mnie Malina żyje w moim sercu i tak pozostanie .<br><hr>donata<br>
Komentatorzy napisał(a):Czy ktos mi kurna wyjasni o co chodzi w pasji do motorow bo jak dla mnie to to jest pojebane.......<br><hr>lol<br>
Komentatorzy napisał(a):każdy ma swoją pasję i nie motorów a motocykli napisz co dla ciebie jest pasją <br><hr>zielony <br>
Motor i motocykl ma swoje historyczne uwarunkowania w języku i jest to dokładnie to samo ...polecam rozmowę motocyklistów z prof. Miodkiem - językoznawcą <a href="http://motormania.com.pl/felietony/wywiady/jan-miodek-dusza-fleksyjna" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://motormania.com.pl/felietony/wywiady/jan-miodek-dusza-fleksyjna</a>/ i jak już to trzeba być konsekwentnym bo wielu motocyklistów często mówi że "śmiga na motorkach" i smieszny w ogóle jest argument ...pozdrawiam<br><hr>dekolt
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/1/2015, 14:27

Komentatorzy napisał(a):Stracił panowanie bo nie dostosował prędkości do warunków. Dobrze, że tym razem zginął tylko nierozważny i nieodpowiedzialny motocyklista a nie ktoś jeszcze. Selekcja naturalna działa...<br><hr>Fiance<br>
Komentatorzy napisał(a):Wiesz co ty go żywcem hejtujesz :) nie wiesz kim był czego dokonał. Motocyklista też ma rodzinę jak każdy człowiek. I dla motocyklistów był wzorem do naśladowania. <br><hr>Wojti LWG<br>
Komentatorzy napisał(a):Jestem motocyklistą i Malina na pewno nie jest wzorem do nasladowania bo czesto zapierdalal na zlamanie karku, nawet sie tym chwalil ze jest w tej grupie motocyklistow tzw. zapierdalaczy. Pół roku doswiadczenia na motocyklu sportowym to za mało by tak jezdzic, to musialo sie tak skonczyc. Pare słów do tych co lubią przycisnąć na publicznych drogach: zorganizujcie sobie wypad na tor poznań w pare osób, wynajmnijcie busa na motocykle i na tym torze sobie zapierdalajcie, a nie psujecie reptuacje motocyklistów, bo wiekszosc z nich to normalni ludzie.<br><hr>Cuki3r<br>
Ale nierozumisz że on Stracił panowanie?<br><hr>Fabian ;P
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/1/2015, 09:04

Komentatorzy napisał(a):Stracił panowanie bo nie dostosował prędkości do warunków. Dobrze, że tym razem zginął tylko nierozważny i nieodpowiedzialny motocyklista a nie ktoś jeszcze. Selekcja naturalna działa...<br><hr>Fiance<br>
Komentatorzy napisał(a):Wiesz co ty go żywcem hejtujesz :) nie wiesz kim był czego dokonał. Motocyklista też ma rodzinę jak każdy człowiek. I dla motocyklistów był wzorem do naśladowania. <br><hr>Wojti LWG<br>
Komentatorzy napisał(a):Jestem motocyklistą i Malina na pewno nie jest wzorem do nasladowania bo czesto zapierdalal na zlamanie karku, nawet sie tym chwalil ze jest w tej grupie motocyklistow tzw. zapierdalaczy. Pół roku doswiadczenia na motocyklu sportowym to za mało by tak jezdzic, to musialo sie tak skonczyc. Pare słów do tych co lubią przycisnąć na publicznych drogach: zorganizujcie sobie wypad na tor poznań w pare osób, wynajmnijcie busa na motocykle i na tym torze sobie zapierdalajcie, a nie psujecie reptuacje motocyklistów, bo wiekszosc z nich to normalni ludzie.<br><hr>Cuki3r<br>
W końcu wyważony i kulturalny komentarz. Nie jestem motocyklistą, lecz mam sporo znajomych, którzy kochają tę pasję. Mam też własną i też niebezpieczną /latam/. Tak jak napisał kolega wcześniej większość pasjonatów motocykli to normalni i fajni ludzie. Kochając to co robią i potrafią szanować innych wokół siebie czyli użytkowników ruchu oraz maja pokorę wobec zagrożeń jaki niesie z sobą ta zabawa. Niestety odsetek właścicieli "ścigaczy" wykreował obraz motocyklisty jako bezmyślnego szaleńca, mającego gdzieś przepisy ruchu, a przede wszystkim mającego w tyłku życie własne i innych. Czytając tez komentarze na rożnych portalach czy filmach YT, właściciele ścigaczy kojarzą się niedorosłą, prymitywną i agresywną bandą, widzącą winnych nieszczęść na drodze wszędzie, tylko nie we własnej głupocie. I ta własnie banda zepsuła reputację wszystkim. A wystarczy trochę pokory, bo gdy dochodzi do nieszczęścia to nikomu nie pomoże szukanie winnego. Niezależnie czy to będzie kierowca samochodu, czy motocyklista. Życia nie zwróci szczekanie na forach, wychwalanie wielkości tego kto zginął i bluzganie na cały świat tylko nie na tych którzy w swoim środowisku nadal robią to samo, nie wyciągając żadnych wniosków i nie ucząc sie na błędach kolegów. Przykładem jest zakopianka ... czasem tam jadę i widzę krzyże przy barierach. Tam gdzie zginął Malina. Komentarze na temat zdarzenia i jego samego to głownie stek nienawiści na wszystkich wokół i gloryfikowanie jego mistrzowskich umiejętności. Jazda na złamanie karku w takich miejscach czy na dwóch kolach miedzy innymi pojazdami to nie dowód mistrzostwa. Nie staje sie mistrzem po roku czy dwóch jazdy na takim motocyklu. Poza tym Mistrzowie tez giną. Największymi jednak mistrzami pozostają ci, którzy nie odebrali życia sobie, a przede wszystkim komuś postronnemu i potrafią każdego dnia cieszyć sie tym co kochają. Więcej mądrości i pokory życzę i świat będzie lepszy<br><hr>heniek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/2/2015, 00:19

Komentatorzy napisał(a):Stracił panowanie bo nie dostosował prędkości do warunków. Dobrze, że tym razem zginął tylko nierozważny i nieodpowiedzialny motocyklista a nie ktoś jeszcze. Selekcja naturalna działa...<br><hr>Fiance<br>
Komentatorzy napisał(a):Wiesz co ty go żywcem hejtujesz :) nie wiesz kim był czego dokonał. Motocyklista też ma rodzinę jak każdy człowiek. I dla motocyklistów był wzorem do naśladowania. <br><hr>Wojti LWG<br>
Komentatorzy napisał(a):Jestem motocyklistą i Malina na pewno nie jest wzorem do nasladowania bo czesto zapierdalal na zlamanie karku, nawet sie tym chwalil ze jest w tej grupie motocyklistow tzw. zapierdalaczy. Pół roku doswiadczenia na motocyklu sportowym to za mało by tak jezdzic, to musialo sie tak skonczyc. Pare słów do tych co lubią przycisnąć na publicznych drogach: zorganizujcie sobie wypad na tor poznań w pare osób, wynajmnijcie busa na motocykle i na tym torze sobie zapierdalajcie, a nie psujecie reptuacje motocyklistów, bo wiekszosc z nich to normalni ludzie.<br><hr>Cuki3r<br>
Komentatorzy napisał(a):Ale nierozumisz że on Stracił panowanie?<br><hr>Fabian ;P<br>
g.... wiecie o motocyklach. Nie rozumiecie że on kocha popierdalać motorem i te wasze hejty są nie potrzebne. Spierdalać bo nie wiecie nic o tej pasji. <br><hr>Kubus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/2/2015, 08:54

Komentatorzy napisał(a):Stracił panowanie bo nie dostosował prędkości do warunków. Dobrze, że tym razem zginął tylko nierozważny i nieodpowiedzialny motocyklista a nie ktoś jeszcze. Selekcja naturalna działa...<br><hr>Fiance<br>
Komentatorzy napisał(a):Wiesz co ty go żywcem hejtujesz :) nie wiesz kim był czego dokonał. Motocyklista też ma rodzinę jak każdy człowiek. I dla motocyklistów był wzorem do naśladowania. <br><hr>Wojti LWG<br>
Komentatorzy napisał(a):Jestem motocyklistą i Malina na pewno nie jest wzorem do nasladowania bo czesto zapierdalal na zlamanie karku, nawet sie tym chwalil ze jest w tej grupie motocyklistow tzw. zapierdalaczy. Pół roku doswiadczenia na motocyklu sportowym to za mało by tak jezdzic, to musialo sie tak skonczyc. Pare słów do tych co lubią przycisnąć na publicznych drogach: zorganizujcie sobie wypad na tor poznań w pare osób, wynajmnijcie busa na motocykle i na tym torze sobie zapierdalajcie, a nie psujecie reptuacje motocyklistów, bo wiekszosc z nich to normalni ludzie.<br><hr>Cuki3r<br>
Komentatorzy napisał(a):Ale nierozumisz że on Stracił panowanie?<br><hr>Fabian ;P<br>
Komentatorzy napisał(a):g.... wiecie o motocyklach. Nie rozumiecie że on kocha popierdalać motorem i te wasze hejty są nie potrzebne. Spierdalać bo nie wiecie nic o tej pasji. <br><hr>Kubus<br>
To raczej Ty kolego niewiele wiesz o pasjach. W czym motocykle sa bardziej niezwykłe od innych pasji? Na motor jest w stanie wsiąść każdy kto potrafi jeździć na rowerze, co nie znaczy że będzie dobrze jechał technicznie, ale pojedzie. Są inne sporty jak szybownictwo, spadochroniarstwo ... paralotnie czy nurkowanie, które również są pasjami. Niestety tu pierwszy lepszy dupek z ulicy nie jest w stanie nic zrobić. Żeby oderwać sie od ziemi, wyskoczyć ze spadochronem czy zejść pod wodę trzeba poświęcić wiele czasu na szkolenia pod okiem doświadczonych ludzi. Zwyczajnie się nauczyć i zdobyć odpowiednie kwalifikacje. I jeśli ktoś w tym środowisku zaczyna świrować to często jest z niego wykluczany i nikt nie robi z niego bohatera. Wśród motocyklistów w większości wypadków panuje zasada że im głupszy na drodze tym bardziej zajebisty dla kolegów. O czym to świadczy? I jak to wpływa na opinię o środowisku? Jeśli ktoś kocha popierdalać motorem, mając gdzieś bezpieczeństwo swoje a przede wszystkim innych jest zwykłym idiotą i nigdy nie powinien dostać motoru do rąk. <br><hr>dekolt
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/2/2015, 13:20

Jprdl naprawdee go hejtujecie mało o nim wiecie , kochał motocykle był naprawdę super człowekiem podziwiam go *,* zmarł tak jak powiedział. Nawet w swojej piosence spiewa "żyje by jeździć , jeżdżę by żyć... " Odwalcie się od niego <br><hr>Kamila... LwG
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/2/2015, 13:20

Jprdl naprawdee go hejtujecie mało o nim wiecie , kochał motocykle był naprawdę super człowekiem podziwiam go *,* zmarł tak jak powiedział. Nawet w swojej piosence spiewa "żyje by jeździć , jeżdżę by żyć... " Odwalcie się od niego !<br><hr>Kamila... LwG
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/8/2015, 09:02

Komentatorzy napisał(a):Jprdl naprawdee go hejtujecie mało o nim wiecie , kochał motocykle był naprawdę super człowekiem podziwiam go *,* zmarł tak jak powiedział. Nawet w swojej piosence spiewa "żyje by jeździć , jeżdżę by żyć... " Odwalcie się od niego !<br><hr>Kamila... LwG <br>
On Zostaďż˝ Bogiem Motocyklistďż˝w<br><hr>Rafał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na gr