Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Mateusz "Malina" Łukaszek ginie w...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Mateusz "Malina" Łukaszek ginie w...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 12/5/2014, 15:02

Kocham go:(;* *-* LwG<br><hr>Paulina
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 22/5/2014, 22:24

Komentatorzy napisał(a):Niema co plakac... Malina Odszedl bo bog go potrzebowal, Malina Nauczyl Boga jezdzic 300 na godzine cbr-ka a Teraz smigaja razem po niebieskich autostradach :)<br><hr>loleQ <br>
No mam nadzieje ze razem coś podciągneli tą cebre, bo inaczej musiał się namęczyć maliny uczeń. :D
Dekalog:"Niech ziemia lekką będzie" I Opór na G.LwG<br><hr>Sakrut
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 29/5/2014, 16:50

Komentatorzy napisał(a):A ja mam inną teorię, BUS jak wiele innych idiotów jechał bez świateł, było ciemno, malina pozwolił sobie i przycisnął troszkę a gdy chciał wychamować nie było już szans, wina kolejnego idioty bo nie stosował się do przepisów, tylko na motocyklistów gadają a sami jeżdżą bez sprawnych hamulców i świateł debile, ( być może ) przez światła zginął mateusz bo jakiś debil nie włączył a dziś mógłby żyć<br><hr>tequila<br>
Sprawdziłem na wszelki wypadek dwa razy. Jesteś kretynem i nic tego nie zmieni<br><hr>goostek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/6/2014, 13:41

ja bylam dziewczyna maliny i chyba tez to znosze ze go tu nie ma .
on nikomu nie mowil o nas ale jak prawda nie wyszla na jaw to juz wiecie ze mateusz mial dziewczyne .
ja mu nie zdonzylam powiedzic ze wychowuje nasza coreczke majusie ma teraz 2 lata i pyta a tate .
czyli mateusza
kocham cie mateusz
twoja martyna<br><hr>martyna klich
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/6/2014, 13:41

ja bylam dziewczyna maliny i chyba tez to znosze ze go tu nie ma .
on nikomu nie mowil o nas ale jak prawda nie wyszla na jaw to juz wiecie ze mateusz mial dziewczyne .
ja mu nie zdonzylam powiedzic ze wychowuje nasza coreczke majusie ma teraz 2 lata i pyta a tate .
czyli mateusza
kocham cie mateusz
twoja martyna<br><hr>martyna klich
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/6/2014, 13:41

ja bylam dziewczyna maliny i chyba tez to znosze ze go tu nie ma .
on nikomu nie mowil o nas ale jak prawda nie wyszla na jaw to juz wiecie ze mateusz mial dziewczyne .
ja mu nie zdonzylam powiedzic ze wychowuje nasza coreczke majusie ma teraz 2 lata i pyta a tate .
czyli mateusza
kocham cie mateusz
twoja martyna<br><hr>martyna klich
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/6/2014, 15:56

Musi miec ktoś naprawde zrytą banię żeby pisac,że był dziewczyną maliny i wychowuje córeczke ich...Bez jaj ludzie Malina nie żyje ja nadal w to nie wierze,ale troche szacunku do niego bo sobie zasłużył...Może i miał dziewczyne,ale po co sie podszywac pod nią ? Rozumiem,że możefanka bo ja też nią jestem słucham jego rapu,ale do czegoś takiego bym nie była zdolna...LwG<br><hr>Gosiek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/6/2014, 14:59

Stracił panowanie bo nie dostosował prędkości do warunków. Dobrze, że tym razem zginął tylko nierozważny i nieodpowiedzialny motocyklista a nie ktoś jeszcze. Selekcja naturalna działa...<br><hr>Fiance
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez andy7 » 13/6/2014, 20:38

Komentatorzy napisał(a):Wystarczy przejrzeć jego profil na fb, youtube żeby zobaczyć, że na motocyklach jeździł od małego skutera przez nsr, rs a dopiero niedawno przesiadł się na f4<br><hr>anonim


Przesiadl by sie na CB 500 moze zyl by do dzisiaj.

Komentatorzy napisał(a):Jak byś wiedział coś o nim .. Był doświadczonym motocyklistą miał wcześniej dużo innych maszyn , jeździł na 50 , 125 i na CBR'ce Malina był chyba najlepszym kierowcą którego znałem<br><hr>Henas12


Chyba mieszkasz w dziurze zabitej dechami. Jak sie zna dwoch kierowcow.....

W wieku 18 lat doswiadczonym, hmmmmm, w piciu mleka napewno.

Komentatorzy napisał(a):A ja mam inną teorię, BUS jak wiele innych idiotów jechał bez świateł, było ciemno, malina pozwolił sobie i przycisnął troszkę a gdy chciał wychamować nie było już szans, wina kolejnego idioty bo nie stosował się do przepisów,<br><hr>tequila


Twoja teoria jest z d u p y wyjeta.

Obejrzalem jego filmik na YT. I juz w polowie wiedzialem, ze wbije sie na czolowke. Chce sie scinac zakrety to trzeba sie z tym liczyc.

Szkoda chlopaka, mogl pozyc i dalej smigac, tyle, ze malpiego rozumu dostal i poniosl najwyzsza konsekwencje. Zastanowcie sie wiec jaki sprzet kupujecie, bo zejscie na kolano nie uczyni Was mistrzami, trajektoria i rozsadek sie licza a emocje trzeba kontrolowac.
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Komentatorzy » 21/6/2014, 18:41

Komentatorzy napisał(a):Musi miec ktoś naprawde zrytą banię żeby pisac,że był dziewczyną maliny i wychowuje córeczke ich...Bez jaj ludzie Malina nie żyje ja nadal w to nie wierze,ale troche szacunku do niego bo sobie zasłużył...Może i miał dziewczyne,ale po co sie podszywac pod nią ? Rozumiem,że możefanka bo ja też nią jestem słucham jego rapu,ale do czegoś takiego bym nie była zdolna...LwG<br><hr>Gosiek<br>
Powiem wam tak miał dziewczynę owszem wydaje mi się, że miała na imię Asia ( nie jestem pewny) , ale żadnego dziecka nie miał a to dziecko z którym miał zdjęcia to siostrzeniec ;) <br><hr>Wojti LWG
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/6/2014, 18:44

Komentatorzy napisał(a):Stracił panowanie bo nie dostosował prędkości do warunków. Dobrze, że tym razem zginął tylko nierozważny i nieodpowiedzialny motocyklista a nie ktoś jeszcze. Selekcja naturalna działa...<br><hr>Fiance<br>
Wiesz co ty go żywcem hejtujesz :) nie wiesz kim był czego dokonał. Motocyklista też ma rodzinę jak każdy człowiek. I dla motocyklistów był wzorem do naśladowania. <br><hr>Wojti LWG
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez andy7 » 21/6/2014, 19:46

Komentatorzy napisał(a):dla motocyklistów był wzorem do naśladowania. Wojti


Nigdy nie pisz po dragach ! Znaczy kazdy motocyklista ma ten wzor nasladowac i podczas scinania zakretu wladowac sie na czolowke ?

U ciebie cos z deklem nie teges !

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Komentatorzy » 22/6/2014, 21:06

Komentatorzy napisał(a):ja bylam dziewczyna maliny i chyba tez to znosze ze go tu nie ma .
on nikomu nie mowil o nas ale jak prawda nie wyszla na jaw to juz wiecie ze mateusz mial dziewczyne .
ja mu nie zdonzylam powiedzic ze wychowuje nasza coreczke majusie ma teraz 2 lata i pyta a tate .
czyli mateusza
kocham cie mateusz
twoja martyna<br><hr>martyna klich<br>
Mateusz nie żyje, a ty na jego temat piszesz jakieś kłamstwa.Był i będzie wielki bo kochał co robił. 24.10.2012r. Ważna data, przynajmniej dla mnie.Malina pamiętamy o Tobie!Lewa!Śmigaj w tym niebie na niebieskich autostradach.Jesteśmy z Tobą :)<br><hr>Nikola_motocykle_
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/6/2014, 14:54

Komentatorzy napisał(a):ja bylam dziewczyna maliny i chyba tez to znosze ze go tu nie ma .
on nikomu nie mowil o nas ale jak prawda nie wyszla na jaw to juz wiecie ze mateusz mial dziewczyne .
ja mu nie zdonzylam powiedzic ze wychowuje nasza coreczke majusie ma teraz 2 lata i pyta a tate .
czyli mateusza
kocham cie mateusz
twoja martyna<br><hr>martyna klich<br>
Komentatorzy napisał(a):Mateusz nie żyje, a ty na jego temat piszesz jakieś kłamstwa.Był i będzie wielki bo kochał co robił. 24.10.2012r. Ważna data, przynajmniej dla mnie.Malina pamiętamy o Tobie!Lewa!Śmigaj w tym niebie na niebieskich autostradach.Jesteśmy z Tobą :)<br><hr>Nikola_motocykle_<br>
24.10.2012? Mateusz zginął we wrześniu czyli 24.09.2014 jak już<br><hr>x
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/7/2014, 12:15

Wy jesteście jacyś no sama nwm.. Piszecie o chlopaku ze byl nieodpowiedzialny (pierwszy kom)
Albo ze on mial dziecko... No prosze was on w porownaniu do co niektorych mial pasje i kochal to co robil nikt z was niepowinnien o nim zle mowic.. Kurcze troche szacunku dla niego. To jest chore myslicie ze jak napiszecie ze on to wasz chlopak to ktos uwierzy... A tym bardziej ze se zrobil dzieciaka...
Ls: Kocham jego piosenki i jestem jego fanka kocham motory i bardzo mi szkoda go.. Ale najwazniejsze jest to ze zginol tak jak chcial (nie w domu z nerwow czy lat tylko z pasja na motorze ) LwG ! [*]<br><hr>Magdalena Stopa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/7/2014, 22:30

LUDZIE WEŹCIE GO TAK NIE HEJTUJCIE ! .Dla mnie Malina żyje w moim sercu i tak pozostanie .<br><hr>donata
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/7/2014, 22:30

LUDZIE WEŹCIE GO TAK NIE HEJTUJCIE ! .Dla mnie Malina żyje w moim sercu i tak pozostanie .<br><hr>donata
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/7/2014, 11:35

Komentatorzy napisał(a):Stracił panowanie bo nie dostosował prędkości do warunków. Dobrze, że tym razem zginął tylko nierozważny i nieodpowiedzialny motocyklista a nie ktoś jeszcze. Selekcja naturalna działa...<br><hr>Fiance<br>
Komentatorzy napisał(a):Wiesz co ty go żywcem hejtujesz :) nie wiesz kim był czego dokonał. Motocyklista też ma rodzinę jak każdy człowiek. I dla motocyklistów był wzorem do naśladowania. <br><hr>Wojti LWG<br>
Jestem motocyklistą i Malina na pewno nie jest wzorem do nasladowania bo czesto zapierdalal na zlamanie karku, nawet sie tym chwalil ze jest w tej grupie motocyklistow tzw. zapierdalaczy. Pół roku doswiadczenia na motocyklu sportowym to za mało by tak jezdzic, to musialo sie tak skonczyc. Pare słów do tych co lubią przycisnąć na publicznych drogach: zorganizujcie sobie wypad na tor poznań w pare osób, wynajmnijcie busa na motocykle i na tym torze sobie zapierdalajcie, a nie psujecie reptuacje motocyklistów, bo wiekszosc z nich to normalni ludzie.<br><hr>Cuki3r
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/7/2014, 22:50

Komentatorzy napisał(a):LUDZIE WEŹCIE GO TAK NIE HEJTUJCIE ! .Dla mnie Malina żyje w moim sercu i tak pozostanie .<br><hr>donata<br>
Czy ktos mi kurna wyjasni o co chodzi w pasji do motorow bo jak dla mnie to to jest pojebane.......<br><hr>lol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez andy7 » 1/8/2014, 06:57

Komentatorzy napisał(a):Czy ktos mi kurna wyjasni o co chodzi w pasji do motorow bo jak dla mnie to to jest pojebane.......<br><hr>lol


Trzaba sie zabic aby inni mogli mowic, ze kochales to co robiles i zginales bo miales pasje

Nie musisz w to jednak wierzyc, bo ci co tak twierdza oficjalnie to w sklepie piwa jeszcze kupic nie moga

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na gr