Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Mateusz "Malina" Łukaszek ginie w...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Mateusz "Malina" Łukaszek ginie w...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Harakiri 7 » 9/7/2013, 21:12

Komentatorzy napisał(a):Czy w ogóle któryś z was ma tyle odwagi żeby zejść na kolanko i czy którys z was ułoży piosenki związane z motorami ??

mimo że nie mam prawa jazdy jeżdzę Yamahą FZR 600, i nie boję się zejść na kolanko, bo wiem że jeśli zgine, zginę robiąc to co kochałem.

Kiedyś Spotkamy Się Na Niebieskich Autostradach !!
<br><hr>WiernyMalinie


Jezeli jezdze endurakiem, o ez mam schodzic na kolano ? GoldWing'iem sie nieda, brak mi odwagi ?

Dzieciaczku, nie masz bladego pojecia co wogole piszesz.

Idz powiedz swoim rodzicom, ze zginiesz ale za to kochasz to co robisz, nie zdziw sie jak ojciec zleje Cie jak psa a ta Twoja ubzdurana FZR 600 spali lub potraktuje siekiera

P.S. Nie chodz wiecej do kosciola bo ten w tym czarnym ubraniu po prostu Cie oszukuje.

Jezeli nawet to nieba jest, to mozesz byc pewny, ze niama tam autostrad, wiec napewno sie tam nie spotkamy. O sensownosci jezdzenia po autostradach nawet nie zamierzam polemizowac.

AMEN

:wink:
Harakiri 7
Bywalec
 
Posty: 553
Dołączył(a): 1/4/2013, 12:48
Lokalizacja: wies


Postprzez Komentatorzy » 13/7/2013, 12:25

Po co wy tu piszecie o ortografi? Tutaj liczy sie szacunek, pasja do motorow i to jaki byl Malina. On kochal to co robil i tak go zapamietamy.<br><hr>monia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 16/7/2013, 23:47

Komentatorzy napisał(a):Ludzie, wy jesteście pojebani. Tak mówicie że uważamy go za najlepszego motocykliste i rapera. Czy w ogóle któryś z was ma tyle odwagi żeby zejść na kolanko i czy którys z was ułoży piosenki związane z motorami ?? Wątpie !! Ja mimo że nie mam prawa jazdy jeżdzę Yamahą FZR 600, i nie boję się zejść na kolanko, bo wiem że jeśli zgine, zginę robiąc to co kochałem. Maliny już nie ma, więc uszanujcie to, i zostawcie takie komentarze dla siebie, i nie zróbcie tego dla mnie, tylko dla Maliny, którego NAM MOTOCYKLISTĄ brakuje. Ale dla wszystkich jeżdżących LEWA W GÓRĘ !! Kiedyś Spotkamy Się Na Niebieskich Autostradach !!

MaLina [*] Niech spoczywa w spokoju ;(

Malina Wiedz Że Kiedyś Wszyscy Będziemy Jeździć Na Niebieskich Autostradach !! Specjalnie Dla Ciebie Podnoszę Lewą W Górę

<br><hr>WiernyMalinie<br>
Komentatorzy napisał(a):"nie mam prawa jazdy jeżdzę Yamahą FZR 600" i " bo wiem że jeśli zgine, zginę robiąc to co kochałem."... co za żenada i dziecinada, weź dorośnij i potem wróć na forum.<br><hr>rumcajsek<br>
dla Ciebie to może dziecinada, dla innych nie bardzo. Okaż trochę szacunku do Maliny... stać cie tylko na jakieś jeb*** hejty ? ogar.
Malina [*]<br><hr>Asia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2013, 18:29

Mimo wszystko,, Malina,, pozostanie w naszej pamięci jako świetny raper , robił to co lubił i tak zginoł , a te jego kawałki są i będą nadal świetne miał zaledwie kilka lat ale pokazał że robi to co lubi ,nie zapomnę cię Malina wielki szacun <br><hr>seber
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/7/2013, 20:25

Komentatorzy napisał(a):Ludzie, wy jesteście pojebani. Tak mówicie że uważamy go za najlepszego motocykliste i rapera. Czy w ogóle któryś z was ma tyle odwagi żeby zejść na kolanko i czy którys z was ułoży piosenki związane z motorami ?? Wątpie !! Ja mimo że nie mam prawa jazdy jeżdzę Yamahą FZR 600, i nie boję się zejść na kolanko, bo wiem że jeśli zgine, zginę robiąc to co kochałem. Maliny już nie ma, więc uszanujcie to, i zostawcie takie komentarze dla siebie, i nie zróbcie tego dla mnie, tylko dla Maliny, którego NAM MOTOCYKLISTĄ brakuje. Ale dla wszystkich jeżdżących LEWA W GÓRĘ !! Kiedyś Spotkamy Się Na Niebieskich Autostradach !!

MaLina [*] Niech spoczywa w spokoju ;(

Malina Wiedz Że Kiedyś Wszyscy Będziemy Jeździć Na Niebieskich Autostradach !! Specjalnie Dla Ciebie Podnoszę Lewą W Górę

<br><hr>WiernyMalinie<br>
Komentatorzy napisał(a):"nie mam prawa jazdy jeżdzę Yamahą FZR 600" i " bo wiem że jeśli zgine, zginę robiąc to co kochałem."... co za żenada i dziecinada, weź dorośnij i potem wróć na forum.<br><hr>rumcajsek<br>
Komentatorzy napisał(a):dla Ciebie to może dziecinada, dla innych nie bardzo. Okaż trochę szacunku do Maliny... stać cie tylko na jakieś jeb*** hejty ? ogar.
Malina [*]<br><hr>Asia<br>
Dla normalnych także jazda bez prawka i popisywanie się tym przed innymi jest dziecinadą, nie tylko dla mnie. Co do szacunku do Maliny, co Ty bredzisz? W którym miejscu mu go nie ukazuję?! "stać cie tylko na jakieś jeb*** hejty ?" Napisz po polsku a nie gimbusiarskim slangiem (jakie znowu "hejty"?!) To Ci odpowiem. Fajnie, że ogar, ja fazer. Nie pozdrawiam.<br><hr>rumcajsek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/7/2013, 20:28

Komentatorzy napisał(a):Po co wy tu piszecie o ortografi? Tutaj liczy sie szacunek, pasja do motorow i to jaki byl Malina. On kochal to co robil i tak go zapamietamy.<br><hr>monia<br>
Po to piszemy o ortografii, bo ktoś musi ich tego nauczyć skoro ze szkoły tego nie wynieśli. Po za tym co ma ortografia do szacunku, motorów i Maliny? Oświeć nas. <br><hr>rumcajsek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/7/2013, 20:29

Komentatorzy napisał(a):Ludzie, wy jesteście pojebani. Tak mówicie że uważamy go za najlepszego motocykliste i rapera. Czy w ogóle któryś z was ma tyle odwagi żeby zejść na kolanko i czy którys z was ułoży piosenki związane z motorami ?? Wątpie !! Ja mimo że nie mam prawa jazdy jeżdzę Yamahą FZR 600, i nie boję się zejść na kolanko, bo wiem że jeśli zgine, zginę robiąc to co kochałem. Maliny już nie ma, więc uszanujcie to, i zostawcie takie komentarze dla siebie, i nie zróbcie tego dla mnie, tylko dla Maliny, którego NAM MOTOCYKLISTĄ brakuje. Ale dla wszystkich jeżdżących LEWA W GÓRĘ !! Kiedyś Spotkamy Się Na Niebieskich Autostradach !!

MaLina [*] Niech spoczywa w spokoju ;(

Malina Wiedz Że Kiedyś Wszyscy Będziemy Jeździć Na Niebieskich Autostradach !! Specjalnie Dla Ciebie Podnoszę Lewą W Górę

<br><hr>WiernyMalinie<br>
Komentatorzy napisał(a):"nie mam prawa jazdy jeżdzę Yamahą FZR 600" i " bo wiem że jeśli zgine, zginę robiąc to co kochałem."... co za żenada i dziecinada, weź dorośnij i potem wróć na forum.<br><hr>rumcajsek<br>
Komentatorzy napisał(a):dla Ciebie to może dziecinada, dla innych nie bardzo. Okaż trochę szacunku do Maliny... stać cie tylko na jakieś jeb*** hejty ? ogar.
Malina [*]<br><hr>Asia<br>
Dla normalnych także jazda bez prawka i popisywanie się tym przed innymi jest dziecinadą, nie tylko dla mnie. Co do szacunku do Maliny, co Ty bredzisz? W którym miejscu mu go nie ukazuję?! "stać cie tylko na jakieś jeb*** hejty ?" Napisz po polsku a nie gimbusiarskim slangiem (jakie znowu "hejty"?!) To Ci odpowiem. Fajnie, że ogar, ja fazer. Nie pozdrawiam.<br><hr>rumcajsek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/7/2013, 13:31

Komentatorzy napisał(a):Po co wy tu piszecie o ortografi? Tutaj liczy sie szacunek, pasja do motorow i to jaki byl Malina. On kochal to co robil i tak go zapamietamy.<br><hr>monia<br>
Komentatorzy napisał(a):Po to piszemy o ortografii, bo ktoś musi ich tego nauczyć skoro ze szkoły tego nie wynieśli. Po za tym co ma ortografia do szacunku, motorów i Maliny? Oświeć nas. <br><hr>rumcajsek<br>
No właśnie nic, a i tak ważne jest to, że wogóle coś napisali, a nie to jak napisali swój komentarz<br><hr>monia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/8/2013, 14:47

To czyny mówią o tym, kim jest dany człowiek
Ty przez swoje stałeś się nieśmiertelny ziomek
na pewno po niebieskich autostradach latasz
więc proszę spójrz tam z góry czasem na nas,
krzycząc do Boga wznosiłeś ręce do góry
dla Ciebie te kłęby i smród palonej gumy
teraz ja krzyczę do Ciebie Boże
Zabierz do siebie maline,BO ZGINĄŁ NA MOTORZE.
BEDZIEMY PAMIĘTAĆ !!
<br><hr>marli
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/8/2013, 17:53

Komentatorzy napisał(a):Ludzie, wy jesteście pojebani. Tak mówicie że uważamy go za najlepszego motocykliste i rapera. Czy w ogóle któryś z was ma tyle odwagi żeby zejść na kolanko i czy którys z was ułoży piosenki związane z motorami ?? Wątpie !! Ja mimo że nie mam prawa jazdy jeżdzę Yamahą FZR 600, i nie boję się zejść na kolanko, bo wiem że jeśli zgine, zginę robiąc to co kochałem. Maliny już nie ma, więc uszanujcie to, i zostawcie takie komentarze dla siebie, i nie zróbcie tego dla mnie, tylko dla Maliny, którego NAM MOTOCYKLISTĄ brakuje. Ale dla wszystkich jeżdżących LEWA W GÓRĘ !! Kiedyś Spotkamy Się Na Niebieskich Autostradach !!

MaLina [*] Niech spoczywa w spokoju ;(

Malina Wiedz Że Kiedyś Wszyscy Będziemy Jeździć Na Niebieskich Autostradach !! Specjalnie Dla Ciebie Podnoszę Lewą W Górę

<br><hr>WiernyMalinie<br>
Żebyś tylko nikogo nie zabił. Sam możesz się zabijać kiedy tylko chcesz. Schodzenie na kolano przy stanie naszych dróg to głupota. na kolano to sobie na torze możesz schodzić. Dorośnij najpierw, a do tego czasu pozostaw ten motocykl w garażu<br><hr>tomalla
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/8/2013, 18:02

ziomek wymiatasz od niedawna slucham twojej muzy jest zajebista... szacun bracie, przyjacielu, smigaj tam sobie ;) chce zorganizowac wycieczke na twoj grob oraz w miejsce gdzie zginales... hehe twoj aniol zapierdalal na dragach mimo to byles szybszy<br><hr>AVE MALINA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/8/2013, 23:05

Ciekawe, czy ktoś pomyślał o tym co czuł i pewnie do dziś czuje kierowca tego busa... Chłopak zginął i jedyne co jest pewne, to trauma która na zawsze pozostanie w głowie kierowcy żółtego samochodu...
Większości wypadków można uniknąć.<br><hr>Druga strona
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/8/2013, 23:06

Ciekawe, czy ktoś pomyślał o tym co czuł i pewnie do dziś czuje kierowca tego busa... Chłopak zginął i jedyne co jest pewne, to trauma która na zawsze pozostanie w głowie kierowcy żółtego samochodu...
Większości wypadków można uniknąć.<br><hr>Druga strona
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/8/2013, 17:21

mam10 lat i gdy dowiedzialem sie od mojego brata ze malina zmarl do dzisiaj slocham jego rapu i mysle jak tam u niego cz cuje sie tam dobrze spulczuje jego dziewczynie a najbardziej synu niech dusza maliny smiga po niebieskich autostradach<br><hr>Pawel Dudycz fan maliny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/8/2013, 17:27

zegnaj zostaniesz w naszej pamienci<br><hr>Pawel Dudycz fan maliny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/9/2013, 14:39

[*] zawsze bedzie w moich glosnikch.! trzymaj sie na niebieskich autostrdach.! [*]<br><hr>dla maliny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/9/2013, 13:35

no szkoda hłopa<br><hr>kacper
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/9/2013, 11:51

24.09.2012.r
Na zawsze pozostaniesz w moim sercu i sercu mojej przyjaciółki (a twojej fanki) Patrycji
Kochałyśmy kochamy i bd kochać <br><hr>Sandra i Patrycja [*]
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/9/2013, 15:57

Malina wciąż żyje i będzie żył w naszych sercach teraz jeździ na Niebieskich autostradach. A my możemy zrobić jedno wsiąść na swoje maszyny i oddać mu hołd zapalając znicz na miejscu wypadku. <br><hr>Motocyklista oddający hołd Malinie
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/9/2013, 18:55

Przykro mi gdy słyszę o śmierci moich rówieśników ale niektórzy robią to niestety na własne życzenie tak samo jak mój znajomy kilka lat temu.<br><hr>elio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr