Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Wściekły dziadek rzuca pustakiem w...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Wściekły dziadek rzuca pustakiem w...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Wściekły dziadek rzuca pustakiem w...

Postprzez Åšcigacz » 7/9/2012, 12:26

Dyskusja na temat: Wściekły dziadek rzuca pustakiem w motocyklistę
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Wściekły dziadek rzuca pustakiem w motocyklistę
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 7/9/2012, 12:26

Bedziesz koles dziadkiem i Ci kolesie beda pod domem robic rzeczy ktore Ci sie nie podobaja to tez rzucisz tym i owym - droga mogla byc prywatna...<br><hr>enduro_fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 7/9/2012, 12:40

Pajace na endurach nie lepsi od dziadka. Też bym takich pogonił.<br><hr>EasyXJRider
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2012, 12:47

Komentatorzy napisał(a):Bedziesz koles dziadkiem i Ci kolesie beda pod domem robic rzeczy ktore Ci sie nie podobaja to tez rzucisz tym i owym - droga mogla byc prywatna...<br><hr>enduro_fan<br>
to, że droga jest prywatna nie uprawnia cię do tego żebyś rzucał w ludzi cegłami itp. Grzeczne Wypie$dalać powinno wystarczyć :P<br><hr>kita
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2012, 12:53

W tylu tam jechali i nie odrzucili dziadkowi jego cegly?! Teraz sie biedny bedzie musial schylac...
Nie mam enduraka<br><hr>fz666
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2012, 13:28

Sam jesteś pajac EasyXJRider wsadzj swoją tłustą dub@ na tego choppera i lansuj się w niedziele z piwkiem na zlotach . Sam na enduro nie jeździsz bo się boisz że się spocisz i zawału dostaniesz. Oni nic złego nie zrobili grzecznie zawrócili i tyle .<br><hr>zorko
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2012, 13:29

mojej znajomej matoly na quadach i endurakach non stop przez prodworko zapieprzaja bo "tak blizej do lasu" poradzilem zeby drutem kolczastym sie odgrodzic...<br><hr>TwojaStara
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2012, 13:31

Komentatorzy napisał(a):Bedziesz koles dziadkiem i Ci kolesie beda pod domem robic rzeczy ktore Ci sie nie podobaja to tez rzucisz tym i owym - droga mogla byc prywatna...<br><hr>enduro_fan<br>
Komentatorzy napisał(a):to, że droga jest prywatna nie uprawnia cię do tego żebyś rzucał w ludzi cegłami itp. Grzeczne Wypie$dalać powinno wystarczyć :P<br><hr>kita<br>
jak mozna tak hałasować<br><hr>lelek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Gelten » 7/9/2012, 13:38

Komentatorzy napisał(a):Sam jesteś pajac EasyXJRider wsadzj swoją tłustą dub@ na tego choppera i lansuj się w niedziele z piwkiem na zlotach . Sam na enduro nie jeździsz bo się boisz że się spocisz i zawału dostaniesz. Oni nic złego nie zrobili grzecznie zawrócili i tyle .<br><hr>zorko
Grzecznie zawrócili? Chyba żartujesz. Przeorali drogę przed czymś domem na pewno więcej niż jeden raz a Ty nazywasz to "grzecznym zawracaniem"? W jakim świecie żyjesz człowieku?
Aladeen motherfuckers!
Gelten
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2/8/2012, 12:50

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2012, 13:42

Komentatorzy napisał(a):Sam jesteś pajac EasyXJRider wsadzj swoją tłustą dub@ na tego choppera i lansuj się w niedziele z piwkiem na zlotach . Sam na enduro nie jeździsz bo się boisz że się spocisz i zawału dostaniesz. Oni nic złego nie zrobili grzecznie zawrócili i tyle .<br><hr>zorko<br>
Grzecznie? Zrywając nawierzchnię i nieziemsko przy tym pierdząc. Jak jesteś głuchy to trudno, ale licz się z innymi i wsadź swoją chudą dupę na pierdziawę dopiero na torze. Strach przejść się dziś po lesie.<br><hr>Meme
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2012, 13:48

Komentatorzy napisał(a):Sam jesteś pajac EasyXJRider wsadzj swoją tłustą dub@ na tego choppera i lansuj się w niedziele z piwkiem na zlotach . Sam na enduro nie jeździsz bo się boisz że się spocisz i zawału dostaniesz. Oni nic złego nie zrobili grzecznie zawrócili i tyle .<br><hr>zorko<br>
No, ale żeś mi dowalił. Aż się zgiełem w pół. I dzięki za troskę o moją pompkę - działa i niejednego enduraka przetrzyma. A zdania nie zmienię, pajace z nich i tyle. A teraz oddalę się w kierunku mojego czopera.<br><hr>EasyXJRider
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2012, 14:15

Komentatorzy napisał(a):mojej znajomej matoly na quadach i endurakach non stop przez prodworko zapieprzaja bo "tak blizej do lasu" poradzilem zeby drutem kolczastym sie odgrodzic...<br><hr>TwojaStara<br>
Bez przesady..aż tak motory nie hałasują chyba że nie mają tłumika. Też jeżdżę na skróty, ale tmax 530, bo motocyklem jest trochę ciężko. Maxi skutery są coraz bardziej popularne. Honda umyka, a yamaha szybciej sprzedaje modele.<br><hr>kopeć
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2012, 14:17

Komentatorzy napisał(a):Sam jesteś pajac EasyXJRider wsadzj swoją tłustą dub@ na tego choppera i lansuj się w niedziele z piwkiem na zlotach . Sam na enduro nie jeździsz bo się boisz że się spocisz i zawału dostaniesz. Oni nic złego nie zrobili grzecznie zawrócili i tyle .<br><hr>zorko<br>
Czasem tylko widok motocykla jest w stanie ludzi wkurzyć i albo się drą, że zadzwonią na policję, albo mają pretensje o hałas. Dobrze, że teraz jeżdżę xenter 150. Brat mi kupił i chwalę ten sportowy maluszek. Cicho jeździ.<br><hr>moralka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2012, 14:20

Komentatorzy napisał(a):Sam jesteś pajac EasyXJRider wsadzj swoją tłustą dub@ na tego choppera i lansuj się w niedziele z piwkiem na zlotach . Sam na enduro nie jeździsz bo się boisz że się spocisz i zawału dostaniesz. Oni nic złego nie zrobili grzecznie zawrócili i tyle .<br><hr>zorko<br>
Komentatorzy napisał(a):Grzecznie? Zrywając nawierzchnię i nieziemsko przy tym pierdząc. Jak jesteś głuchy to trudno, ale licz się z innymi i wsadź swoją chudą dupę na pierdziawę dopiero na torze. Strach przejść się dziś po lesie.<br><hr>Meme<br>
To stunty robili? Jakoś oglądałem nawierzchnię po ich wybrykach, bo jechałem tamtędy do kuzyna, ale droga jaka była, taka jest nadal. Jeżdżę używanym R1 i sobie go chwalę. Może oni też kupią coś takiego. A przy takich sąsiadach-zazdrośnikach, trzeba by kupić dodatkowe ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie dla motocykla używanego; w yamaha teraz 435zł kosztuje.<br><hr>kurtka01
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2012, 14:22

Komentatorzy napisał(a):Bedziesz koles dziadkiem i Ci kolesie beda pod domem robic rzeczy ktore Ci sie nie podobaja to tez rzucisz tym i owym - droga mogla byc prywatna...<br><hr>enduro_fan<br>
Komentatorzy napisał(a):to, że droga jest prywatna nie uprawnia cię do tego żebyś rzucał w ludzi cegłami itp. Grzeczne Wypie$dalać powinno wystarczyć :P<br><hr>kita<br>
Komentatorzy napisał(a):jak mozna tak hałasować<br><hr>lelek<br>
Widocznie można, jak hałasują. Niech przesiądą się na maxi skutery, np. t-max 530; a jak nie , to niech używane na nowe w yamaha wymienią ; testy w serwisie 1zł, a na nowy można zniżkę dostać<br><hr>curuś
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2012, 14:25

Komentatorzy napisał(a):Bedziesz koles dziadkiem i Ci kolesie beda pod domem robic rzeczy ktore Ci sie nie podobaja to tez rzucisz tym i owym - droga mogla byc prywatna...<br><hr>enduro_fan<br>
Komentatorzy napisał(a):to, że droga jest prywatna nie uprawnia cię do tego żebyś rzucał w ludzi cegłami itp. Grzeczne Wypie$dalać powinno wystarczyć :P<br><hr>kita<br>
Komentatorzy napisał(a):jak mozna tak hałasować<br><hr>lelek<br>
Nie no rzucanie pustakiem to przesada, ale rycie takiej drogi dojazdowej to też przegięcie. Czy nie dało się normalnie przejechać bez rycia w glebie ? Można sobie po lesie poryć, a nie przed posesją. Kto by się nie wkur@#* ? <br><hr>erell
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2012, 14:25

Komentatorzy napisał(a):Pajace na endurach nie lepsi od dziadka. Też bym takich pogonił.<br><hr>EasyXJRider<br>
Tak czy owak, mam hondę i tak nie trzeszczy, a jak im przeszkadza, niech sobie korki do uszu wstawią. Wymieńcie te stare motocykle na coś porządnego, np. nowego fazera albo R1. Albo ubezpieczcie je. Normalnie 1000zł można się wykosztować, a jak się ma maxi skuter albo moto yamaha używane, to ubezpieczenie kosztuje chyba...z 435zł.Bajka<br><hr>nurek12
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2012, 14:26

Komentatorzy napisał(a):W tylu tam jechali i nie odrzucili dziadkowi jego cegly?! Teraz sie biedny bedzie musial schylac...
Nie mam enduraka<br><hr>fz666<br>
Nie każdego stać na Enduro. Ale to piękna maszyna :) przyznaję. Ja tam śmigam używanym R6 ale planuję teraz go ubezpieczyć w yamaha. Około 450zł zapłacę, a dostanę cacko nowe ze zniżką na raty :D ha! to jest interesssss<br><hr>safona
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2012, 14:44

Ja pier.... ludziom to już wszystko przeszkadza, bo to bo tamto...mają pasję to niech sobie jeżdżą zamiast ćpać i robić jakieś inne głupstwa...a tu widzę większość ludzi albo stare zmierzłe dziady albo swojej pasji nie mają... masakra...<br><hr>motocyklistka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2012, 14:44

Co za matoł pisze ciągle o T-maxie 530 ? uzywanych Motocykli marki Yamaha ? bo po pierwse pisze tak nie składnie że aż odstrasza od tego co zachwala , a po drugie to nie miejsce na reklame i bez sensowne komentarze ze T-Max mniej hałasuje , mniej przeszkadza... blablabla. <br><hr>arnold.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê