Zobacz wÄ…tek - Rieju RR 50- kupno i aukcja
NAS Analytics TAG

Rieju RR 50- kupno i aukcja

i inne małe pojemności
_________

Rieju RR 50- kupno i aukcja

Postprzez Reeves00 » 3/9/2012, 15:25

Witam!
Zastanawiam się nad tym (otwórz link) sprzętem. Jest napisane, że nie ma linki od prędkościomierza (dzwoniłem i się pytałem ile nie ma tej linki- powiedział, że kilka lat temu jak kupił to mu ukradli i od tamtej pory jeździ bez, podobno przejechał ok. 5k km, jak myślicie, prawda? może kupił już bez tej linki itd.). Jednak trochę przejechane już ma + te 5k km to jest 18k km (remont niedługo :( ). I tak myślę opłaca się? Wziąć kasę na linkę i jeśli remont jest nie zrobiony to powiedzieć, że tego potrzebuje i wziąć na remont.
Aha, pytałem czy sam linki kupić nie może, powiedział, że nigdzie nie mógł znaleźć- mogę link pasujący to tego sprzętu?

Pozdrawiam!

#edit: ta linka może być? http://www.racing-planet.pl/tuning-skut ... 438-1.html

#edit2: aha, wymieniona klamka ponieważ mu się wyginała (:?:) i powiedział, że na seryjnym cylku jechał ok. 100 km/h a na tym 70 ok. 80 km/h.
Mam wątpliwości czy przypadkiem on nie miał wypadku :evil:

#edit3: znalazłem starą jego aukcje, klik! (otwórz link)
Reeves00
Świeżak
 
Posty: 58
Dołączył(a): 17/3/2012, 14:04
Lokalizacja: MMz


Postprzez michau_ek » 3/9/2012, 19:17

Każdy sprzedający, który chce zarobić kłamie, szczególnie, że nie ma linki to można kręcić ile się tylko zechce ;)

aby jeździć pewnie lepiej kupić moto z padniętym silnikiem i zrobić samemu remont na porządnych częściach.
michau_ek
Świeżak
 
Posty: 353
Dołączył(a): 10/3/2012, 20:19
Lokalizacja: Racibórz




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê