Zobacz wątek - <i>[Shoei Neotec]</i> Lewy szczękowy: Shoei Neotec vs....
NAS Analytics TAG

[Shoei Neotec] Lewy szczękowy: Shoei Neotec vs....

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 30/8/2012, 11:09

Komentatorzy napisał(a):Jeden importer, jedno włażenie pomiędzy pośladki. Dwóch zwycięzców- jakie to wszystko piękne i kolorowe. Czytam polskie portale i gazety o motocyklach i mam odruch wymiotny. Kółko wzajemnej adoracji. Czekam na testy rodem z topgear. Dostają wszyscy i po równo. Tyle że clarkson nie musi włazić w tyłek importerom, sklepom i całemu lobby żeby się utrzymać na powierzchni. Wy płyniecie, ale kra już zamarza...<br><hr>stasbeznel<br>
Komentatorzy napisał(a):Ehh, kolejny konspirator-niedowiarek. Och gdybym miał złotówkę za każdy taki zarzut... <br><hr>Boczo<br>
Komentatorzy napisał(a):Gdybyś miał złotówkę za każdy taki zarzut to nie musiał byś wszystkiego oblewać lukrem. Myślę że każdy kto czyta test kasku chciałby dowiedzieć się przedewszystkim o jego wadach. A na to niema miejsca. Test powinien być testem a nie reklamą. Myślę jednak że tak przywykłeś już do tego że to reklama że nie jesteś w stanie być obiektywny.<br><hr>stasbeznel<br>
Drogi czytelniku! Te kaski to naprawdę najlepsze produkty na rynku! Wkładałem na czerep wiele różnych kasków szczękowych, w prezentowanych zrobiłem od 20 do 50 tysięcy kilometrów. Jeśli piszę, że są dobre, to są naprawdę dobre. <br><hr>Boczo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 30/8/2012, 12:05

Komentatorzy napisał(a):c3 to kask kultowy, reszta to naśladowanie. <br><hr>jarząbek<br>
Komentatorzy napisał(a):obydwa kaski to kupa pod względem tłumienia hałasu!
Jeden wielki bełkot o cichości. Moja przygoda zaczęła się od shoeia a skończyła na schubercie. jeździłem w obydwu kaskach i obydwa pod względem tłumienia hałasu nie są nawet w 1/10 tak dobre jak opisują to spece od marketingu! shoeia oddałem na drugi dzień op przejechaniu 80km i kazałem sprowadzić schuberta. Ręce mi opadły a w zasadzie uszy gdy przekonałem się na własnej skórze że w kasku za ponad 2000zł nie można jeździć bez stoperów. Pod względem wygody to japończyk ma plusa za możność zdjęcia go i założenia bez konieczności podnoszenia szczęki co w niemcu jest nie do wykonania.
PRZED ZAKUPEM TESTUJCIE i jszcze raz TESTUJCIE bo siÄ™ rozczarujecie i to mocno!!!!<br><hr>tomek<br>
Ty artysta skoro wkładasz kask szczękowy bez podnoszenia szczęki to pewnie jest 2 rozmiary za duży :) Specjalista się znalazł!! buhahahahaha<br><hr>lopez
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 5/9/2012, 20:35

Komentatorzy napisał(a):Na plus Schubertha jest jeszcze dedykowany, montowany w dolny kołnierz zestaw komunikacji Scala Rider. W Shoei tego nie uświadczysz... A tak - zapewne kaski różnią się niuansami ;D Wybieram C3<br><hr>@RKHAM<br>
Nie SCALA tylko CARDO<br><hr>Moss
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/12/2013, 13:16

Komentatorzy napisał(a):jak zwykle testy najdroższych z możliwych rzeczy... Nie każdy chce kupować z górnej półki. Najlepsze są test te, ktore najbardziej się przydają, czyli rzeczy ze średniej półki cenowej. Inaczej taki tekst czyta się jako ciekawostkę...<br><hr>metal<br>
dokładnie tak jak napisałeś. Brakuje testów i omówień kasków za ok. 1000zł. Takie są u nas najczęściej kupowane, a te za 2,5 tys. to margines sprzedaży. <br><hr>motocyklista
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/5/2014, 11:26

Jest jedna zaleta C3 - MOŻNA GO KUPIC W KOLORZE YELLOW-FLUO!<br><hr>TOM
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 3 gości




na górê